Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Van még remény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van még remény megmenteni a kapcsolatunkat? A párom szerint már csak a gyerekekkel foglalkozok, vele nem.

Figyelt kérdés

A párom szerint elhanyagolom és nincs rá soha időm, változtatnom kellene. Az ő szempontjából igaza van, de a gyerekeket ketten akartuk és pontosan tudta, mivel jár a család. Kértem, hogy kicsit ő is szervezze át a napját, de arra nem hajlandó, mert "ez az egy kikapcsolódása van".

Én estére nagyon fáradt vagyok, képtelen vagyok kivárni, hogy befejezze a gépezést (hajnal egyig szoktak játszani a barátaival).

Ötletem sincs, én min tudnék nélküle változtatni és félek, hogy előbb-utóbb bele is unok, hogy mindig csak én vagyok rossz. Tudnátok valami tanácsot adni?


2014. márc. 17. 10:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Jól értem, ő a gyerekkel sem, és veled sem foglalkozik, hajnal egyig játszani fontosabb, de te hanyagolod el őt?
2014. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes. A kérdésből kicsit másra gondoltam. De a leírásból nekem úgy tűnik, hogy ne te foglalkozol mindig a gyerekekkel és rá nem jut időt, hanem ő gépezik mindig és neki nem jut ideje rád.

Az nem normális, hogy állandóan hajnalig gépezik.

2014. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Ő meg csak a játékkal foglalkozik, veled meg a gyerekekkel nem.
2014. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez nem semmi egy alak. Talán ha nem gépezne a barátaival hajnalig, akkor foglalkozhatna veled! Nem is értem, nem veszi észre magát? Szerintem van remény megmenteni a kapcsolatot, de nem neked, hanem neki kellene lépnie, én úgy látom, hogy inkább ő hanyagolja a kapcsolatotokat és nem te. Mindenképpen meg kéne ezt beszélnetek, közölni vele a puszta tényt, hogy igenis ő az, aki elhanyagol bárkit is (csak a barátait nem).
2014. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a hajnalig tartó gépezés helyett veled foglalkozna?
2014. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A gyerekekkel foglalkozik, például most is elmentek együtt sétálni, meg játszóházba, de attól még nem lesz este több időnk egymásra. Egy ideje munkanélküli, azóta legalább hétköznap is tud velük foglalkozni, nem csak hétvégén.

Ő minden este 1/2 7-től a gép előtt ül hajnalig. A beszélgetéseinkből úgy tűnik, már-már azt várja tőlünk, pontosabban tőlem, hogy én alkalmazkodjak az ő napirendjéhez, de ez megoldhatatlan.

Az ő szemszögéből úgy néz ki a nap, hogy mire felkel én már megreggeliztettem a gyerekeket, csinálom a házimunkát vagy tanulok, utána eltelik a nap, úgy, hogy nem vagyunk kettesben, majd beül a gép elé és mire végez én már alszok...

2014. márc. 17. 11:18
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó vagyok.

Durva, mennyit tölt a gép előtt!!! Szerintem iktassatok be legalább heti egy napot, amikor be sem kapcsoljátok a gépet! Rajtatok múlik, hogy legyen időtök egymásra. Főleg így, hogy ő nem is dolgozik...

2014. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Én meg fognám a gépet és kidobnám.Merjen reklamálni röpülne utána...
2014. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Én is az a típus vagyok aki már röptette volna a gépét. Vagy valamit csináltam volna már vele hogy ne tudja használni. Én már eddig is szóltam volna neki, nem hagynám hogy engem csesztessen mikor ő gépezik.
2014. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is dolgozik, akkor miért nem napközben gépezik. És akkor délutánra, estére lenne idő rátok, rád.
2014. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!