Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Elhagynátok/elhagytát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elhagynátok/elhagytátok a feleségeteket, csak mert nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%
El.Egy örökbe fogadott gyerek soha nem lesz igazi.Lehet szeretni szépiteni kozmetikázni,azok a gének másé.És ezen soha semmi nem változtat,
2014. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%

"Férfiak! Elhagynátok/elhagytátok a feleségeteket, csak mert nem lehet gyereke?"


Szerintem a kérdés arra vonatkozik, hogy a kérdező szeretne gyereket, csak nem lehet neki!

Hogy jön ide az, hogyha valaki nem AKAR gyereket?

2014. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
17%
igen. sajna
2014. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

A férjem nem hagyott volna el(4évig probálkoztunk, a téma többször feljött persze).

Senkinek nem kivánom azt hogy szeretne babát és nem jön össze.

Vannak akik együttmaradnak,vannak akik szétmennek és tudok olyat is akik azután mentek szét miután összejött a baba.Nehéz dolog ez és a kapcsolatot iszonyat megviseli,nekünk a sexuális életünk ment tropára,soha nem lesz olyan mint rég.Mi kapcsolatunk tulélte.

Akik szétmennek azok közül sem mindenki azért megy szét mert annyira vágyik a gyerekre,hanem szimplán annyira kikésziti a kapcsolatot a folyamatos csalódás,állandó feszko stb hogy egyszerüen nem birják tovább és különválnak.

2014. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám el, bár szerintem mind a ketten megsínylenénk. Ha akkor úgy is döntenék, várnék vele, mert szegényke úgy dőlne össze támasz nélkül mint a kártyavár
2014. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagytam el.

Főleg az után a sok tortúra után, amit orvosilag kiállt.

2014. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

11. én is így gondolom. Mármint hogy szép meg jó dolog az örökbefogadás, de az soha nem lesz saját vér...


Én nem szeretnék örökbe fogadni, és a férjem sem. Úgy vagyok vele hogy inkább kettesben, mint olyan gyerekkel aki nem a miénk, és ezzel a férjem is így van.


Nem akarom megkockáztatni, mert úgy érzem nem tudnám ugyanúgy szeretni azt a gyereket, mert tudom, hogy nem az enyém. A férjem meg azért aggódik, hogy ki tudja milyen dolgokat örökölt a szüleitől...


Mi már beszéltünk ezekről. Mondtam neki, mikor ez kiderült, hogy nekem nincs erőm hozzá hogy elhagyjam, de valahol mélyen megérteném, hogy ha ő gyereket akar, akkor majd mással még lehetne neki....de ő meg mástól nem akar gyereket. Ő ezzel kapcsolatban érzi azt amit én az örökbe fogadással kapcsolatban...úgy érzi nem tudná ugyanúgy szereti a gyereket ha nem tőlem lenne. Mindig arra gondolna ha én lehetnék a gyereke anyja csak akkor lehet boldog apa...egyébként nem kell neki gyerek mástól.


Mindent összevetve biztos lenne bennem olyan érzés is, hogyha elhagyott volna, hogy nem szeret eléggé...de ugyanakkor meg is érteném.


Szóval csak érdekelt hogy milyen arányban történik emiatt különválás.

2014. jún. 21. 17:37
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ki tudja milyen géneket örökölt" - miért a saját vér szerinti gyerekednél tudod?

A dédmamáid leánykori nevét sem tudod, nemhogy azt, hogy mennyi volt a vércukruk! Pedig az csak a harmadik generáció. egy csomó betegség van, mai ennél ritkábban jön elő... :P

2014. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagynénémnek és a férjének nem lehetett gyereke, több vetélés után derült ki, hogy képtelen kihordani.


A férje mellette maradt, gyermektelenül "öregedtek meg". Szeretetteljes házasságban éltek, boldogságban.

2014. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!