Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Elhagynátok/elhagytát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elhagynátok/elhagytátok a feleségeteket, csak mert nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 12:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én meddö nö vagyok, és 12 éve van élettársam. Soha egyszer sem fordult meg a fejében hogy elhagyjon azért mert nem lehet gyerekem. Anno hallottam véletlenül amikor az édesapja megkérdezte töle hogy biztos öt akarod, nem lehet gyereke! A társam határozottan igent mondott. A családból soha senki nem bántott minket emiatt, ellentétben másokkal akik folyton azt kérdezik hogy miért nincs gyereketek? Nem kertelek, vagy megmondom hogy semmi köze hozzá, vagy simán megmondom hogy meddö vagyok. Utána az illetö szokta szégyelni magát. Szóval mi 12. éve vagyunk együtt gyermektelenül és ez se neki nem okoz gondot se nekem és soha nem akart elhagyni emiatt.
2014. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is azt mondja, hogy nem hagyna el. Én 27 vagyok, a férjem 35. Bár még csak másfél éve próbálkozunk, de nem jön össze. Még nem mondta senki, hogy nem lehetek terhes (PCO állítólag), de nagyon szeretne gyereket és a szívem szakadna meg, ha nem lehetne neki. Tudom, hogy mástól nem akar, de én meg azt tudom, hogy mennyire vágyik rá. Én is úgy vagyok, mint te kérdező, hogy nem lenne elég erőm elhagyni, de megérteném, ha megtenné, bár remélem, hogy hamarosan sikerül teherbe esnem.

Tudom, hogy szeretne, és boldogok lennénk, de tudom, hogy mélyen belül mindig hiányozna neki egy gyerek :(

2014. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Firkás válasza:
Nem, ez nem lehet ok!
2014. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Saját példám: Amikor a 5 év házasság után gyereket akartunk de egy évig nem akart jönni, akkor úgy éreztem kiégett a házasságunk, aztán mégis teherbe esett a feleségem némi orvosi segítséggel és a gyerektől ismét boldoggá vált a házasságunk.

Három idegen példám is van:

- Egy házaspár 10 éves kislányt fogadott örökbe, amikor nagyobb lett a nevelőszülei ellen fordult mérgében mert úgy érezte neki járt volna hogy igazi szülei legyenek.

- Egy szép lány 20 évesen méhen kívüli terhesség miatt meddő lett. Házassága sem sikerült. 35 évesen örökbe fogadott egy 3 éves kislányt, egyedül felnevelte, ma boldog "nagymama", legalább is ezt állítja.

- Egy 38/34 gyermektelen házaspár, 17 éve élnek együtt de nem hajlandók orvosi segítséget kérni, pedig lehet, hogy eredményes lenne. Csodálom, hogy nem hiányzik nekik a gyerek.

2014. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Dajjer válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezért elhagynám életem választottját. Biztos nem lenne egyszerű és szerintem megpróbálnánk örökbefogadni valakit, gyerek nélkül nem igazán tudom elképzelni az életem.

Persze az örökbefogadott gyerek nem a saját vérem, és igen "ki tudja milyen géneket hoz magával..." de én se voltam egy szent gyerek, nem mondom, hogy ördögfióka voltam, de időnként azért felpofoztam volna magam...

Egyszóval Nem, nem hagynám el a feleségem, és valószínűleg örökbefogadás lenne a vége.

2014. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

22 es PCO val simán lehet gyereked csak a megfelelő orvost kell megtalálnod.

Nekem PCOS+még egy betegség volt és igaz 4évig tartott de összehoztuk alurkót.

2014. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem,de ha van olyan korú anyós,lánytestvér,nagynéni,egyéb közeli nőrokon,akkor azt kérném hogy lehetőség szerint ő szülje meg nekünk a gyereket,sokkal jobb lenne,mint az örökbefogadás!Még a legrosszabb esetben,amikor ők adnák a petsejtet is,ha nekik csinálnék gyereket,akkor is nagyobbrészt a sajátunk lenne,nekem édesgyerek,a feleségemnek féltestvér,unokatestvér,stb.
2014. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerelme válogatja. Az első feleségem szerintem elhagytam volna. A másodikat semmiképp.
2014. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

4/28


El sem kötik amíg nincs gyerek!!!!!

2014. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a felesége az orránál fogva vezette éveken át. Megérdemelte, hogy elhadja, hiszen ezek szerint csak a pénzére hajtott.

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én még az elején közöltem a párommal, hogy el vagyok kötve. Ö nagyon szeretne babát, ezért a lombik mellett döntöttünk. Nőgyógyászom szerint nem kissebb az esély mint természetesen teherbe esni. Ezen a megoldáson nem gondolkodtak?

2014. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!