Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párotok/férjetek a társaságoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok/férjetek a társaságotokban meg szokott nézni más nőket is? Ha Ti ezt látjátok, hogyan reagáltok rá? Rosszul esik vagy nem foglalkoztok vele?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2014. jún. 23. 11:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
12 éve, én 34 ő 40. Nem mondom, hogy nem fordult elő, de mindkét oldalról. Nem feltűnően bámultuk, úgyhogy felesleges lett volna még szólni is. Egyébként nagyon ritkán.
2014. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

En mindig megnezem a jo csajokat, ha ott van a felesegem, ha nincs. De nem feltunoen bamulva persze, normalisan. Ha eszreveszi, akkor megnezi o is, aztan ha tetszik neki megdicseri. Nem esik neki rosszul, nem feltekenykedik. Meg csak az hianyozna :) Vegul is orok huseget fogadtam, nem orok vaksagot :)


18 eve vagyunk egyutt.


38F

2014. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém mindig azt mondja, hogy attól még megnézheti az étlapot, hogy nem rendel semmit. A viccet félretéve, meg szokta nem is mindig esik jól, de az az igazság, hogy én is megnézem a jó pasikat. Szerintem ha önmagaddal rendben vagy, és bízol a párodban ez nem lehet probléma. Nem tudunk csukott szemmel járni. Csak nem vigye túlzásba, és tegyen összehasonlító megjegyzéseket.
2014. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Kiguvadt szemmel nem bámul senkit, de látni lát, hisz nem vak.

Nem zavar, ha megnéz másokat, amíg nem feltűnően, ízléstelenül teszi, de ilyen nem is szokott előfordulni. Nem bambul bele más dekoltázsába, és nem is forog hátsókat vizslatva.

8 év, ő 31, én 29.

2014. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Mindketten 21 évesek vagyunk, 3 éve együtt.. Párom megnézi a nőket, bár a társaságomban inkább rám figyel. Ha azt látom, hogy feltűnik neki valaki, inspiráció, hogy csinosabb legyek / többet edzzek, hiszen minden gesztusából az derül ki, hogy nagyon szeret, és hűségesek vagyunk egymáshoz. Tulajdonképpen el vagyok olvadva, hogy ilyen fiatalon is 3 éve napról napra engem választ.

Én is észreveszem a helyes srácokat, de mindig az jut eszembe, hogy nekem jobb van, mert imádom:))

2014. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem sorsoljunk ki valamit minden ötödök nő kötött, aki ezt 3 nap alatt megkérdezi!!!
2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Mi sok éve vagyunk együtt, de az sosem zavart, ha megnéz más - csinos - nöket, feltéve, hogy nem feltünöen, "nyálcsorgatóan" teszi (de ez eleve nem a stílusa). Ha észreveszem - márpedig rendszerint igen, akkor adott esetben én is megdícsßerem a kinézetét a nönek, ezzel semmi gond sincs.

Annyi önbizalmam van, hogy attól, hogy másik nö esetleg szebb/csinosabb, még nem változik semmi, mert nemcsak a külsö számít, nem véletlen, hogy velem él már régóta és én vagyok "élete párja".

2014. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
A ma 11:50-es vagyok, lemaradt: 50/N
2014. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Én 24 ő 32. Meg szokta nézni, de nem feltűnően, erre mégis sas szemem van és ritka mikor nem veszem észre. Olyankor véleményt szoktam alkotni az általa megnézett személyről, ő ugyanezt csinálja. Nem féltékenykedem, amíg csak nézi nincs semmi gond :)
2014. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
4 éve vagyunk együtt,Ő 34 én 40.Nem igazán szokása,csak ha valami "extra" van a nőn,mondjuk sok pircing,vagy raszta haj stb.Ilyenkor szól nekem is,hogy nézzem már meg.Meg megnézi az ízléstelenül,igénytelenül öltözött nőket is,ilyenkor mindig azt kérdezi"És van aki ezt megd.u.gja??" :D:D Biztos megnézi a csinosabb nőket is,nem tudom,valószínű nem csinálja feltünően.
2014. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!