Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párotok/férjetek a társaságoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok/férjetek a társaságotokban meg szokott nézni más nőket is? Ha Ti ezt látjátok, hogyan reagáltok rá? Rosszul esik vagy nem foglalkoztok vele?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2014. jún. 23. 11:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Megkérdezhetem, hogyha észreveszitek, hogy a párotok mást néz, miért kell kommentárt fűzni az adott illetőre? Nem ciki? Eleve gondolom megnézte, nyugtázta, hogy jó a feneke stb., gondolom kellemetlen neki, hogy a párja ezt észreveszi és még beszáll a dicsérgetésbe.Én tök hülyén érezném magam és persze furcsa is lenne, ha a férfi párom egy pasi fenekét dicsérgetné velem.
2014. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%

Én 25, ő 33. 2.5 éve.

Sokszor én hívom fel a figyelmét a csinos/szép nőkre. :) Engem nem zavar, hogy megnéz másokat (többnyire kórusban kritizáljuk az embereket, a pasikat is, nem csak a nőket) mert tudom, hogy bízhatok benne, ő meg örül neki, hogy nem vagyok sárkány és nem kaparom ki a szemét, ha valaki másra vet egy pillantást.

De olyan gyakran van, hogy megemlíti, hogy "Nézd, ilyen ruha/frizura neked is jól állna", vagy ilyesmi.

2014. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Na itt vajon milyen alapon megy a lepontozás?

Gyakorlatilag mindenki ugyanazt írja, miszerint amíg nem úgy bambul a másikra, hogy leolvashatod az arcáról, hogy legszívesebben elkapná az illető nőszemélyt, hogy megdugja egy sarokban, addig nem probléma. Erre fel mégis akkora a szórás a százalékokban, hogy csak na...


11,

nem, mert neki se "ciki". Mivel nézni nem tilos, így "rajtakapva" se érzi magát, amitől szégyellnie kéne, hogy észrevett valami szépet.

2014. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

Én 29, ő 33, 13 éve vagyunk együtt, 7 éve házasok.


Persze, hogy megnéz más nőket, nem vak! Én ugyanúgy megnézek más pasikat. Soha ebből nem volt vita közöttünk. Tökéletes a bizalom kettőnk között, nekem eszembe se jutna ezért féltékenykedni.

2014. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

11. vagyok

Nem szégyellnie kéne, de lehet, hogy a nő fenekét nem a barátnőjével tárgyalná ki. Én pedig személyesen mondjuk gáznak érzem, mikor egy pasi a nője mellett engem vizslat, ha még pluszban látnám, hogy a barátnője még vigyorogva egyetértene, hát nagyon-nagyon sajnálnám a nőt. Mi is menézzük a másik nemet, nem feltűnően, de biztos nem szólnánk egymásnak semmit, annyira szánalmas. Főleg előre felhívni egy nőre a figyelmet, ennek olyan kisebbségi komplexusos érzete van.

2014. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

"hát nagyon-nagyon sajnálnám a nőt. "


Miert?


egyebkent meg honnan tudod mi van a pasi fejeben aki megbamult? nekem peldaul gyakran az: "Jezusom, hogy lehet ekkora seggre ilyen szuk nadragot huzni? Hat nincs ennek a nonek tukre otthon?"


A megbamulas nagyon nem egyenlo az elismeressel.

2014. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

Előfordul. Oda-vissza. Nem csak a férjem nézi meg néha-néha a csinos nőket...én sem vagyok vak, ha félistent látok, akkor naná, hogy megnézem. :P

Amúgy ha észreveszem, hogy elbambul egy nőci fenekén, tuti szóvá teszem...nem lecseszés végett, de tudnia kell, hogy én...mindent tudok. Azt is, amire gondol.......... :D 10 éve vagyunk együtt. 29/n 31/f

2014. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés ez, volt egy srác, akivel nagyon szerelmesek voltunk évekig, ő simán ránézett más nőkre és egyáltalán nem zavart engem, mert BIZTOS voltam bennünk és benne, és magamban.


Az előző kapcsolatomban viszont a fiú folyton kritizált (pedig kevés dolgot lehet a külsőmön), folyton kisebbíteni akarta a dolgaimat (jaj, hagyjad már, bárki elvégezhet egy-két szakot), és egyfolytában 20 éves lányok képeit nézegette/azokról ábrándozott.


Na, ő ha már ránézett fél szemmel egy nőre, én már nekiugrottam a torkának. Hozzátartozik, hogy szakított is velem már egyszer, aztán visszajött, de a bizalom nem maradt meg. Húztuk 1-2 hónapig ezt a dolgot még, de a végén azt mondtam, nem bírok tovább árgus szemekkel figyelni rá. :(


Azóta azt érzem, ha lesz még valaha kapcsolatom egy épeszű emberrel, vele nem leszek ilyen állat.:))


27L

2014. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Igen, van rá példa és nem zavar. Azt is tudom, hogy a férjem mit szeret egy nőn, így tudom, hogy melyiket veszi észre pl. az utcán. Volt, hogy mondtam neki, hogy igen, szerintem is jó feneke volt annak a nőnek :))) Én sem tagadom, hogy nem járok csukott szemmel.

Bizalmat és hűséget fogadtunk egymásnak, nem vakságot.

2014. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy nekem hogyan esne, ha barátnőm megnézné látványosan a férfiakat...csak hát sok férfi ezt valamiféle előjogként kezeli, elviccelhető apróságként, bezzeg ha a párjuk néz meg egy másik férfit, azt iszonyú gyalázatként kezelik. :)
2014. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!