Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálnátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a férjetek direkt nem köszöntene fel szülinapotokon?

Figyelt kérdés
Pár napja volt a szülinapom előtte való napokban kicsit összekaptunk,de azt nem gondoltam volna,hogy azzal büntet,hogy annyit se mond,hogy boldog szülinapot. Egèsz nap egyedül hagyott itthon. Nagyon rosszul esett. Most pár nap múlva lesz a névnapja. Nem tudom,hogy viszonozzam-e a kedvességét és ne köszöntsem fel vagy inkább csináljak neki egy meglepi bulit? Azt szeretném ha egy kicsit rosszul érezné magát. Egy 39 hetes kismama
2014. jún. 24. 05:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%
Neked se megy utolso.... Senki nem irta, hogy mar megvan a baba.
2014. jún. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
37%

#10 Neked sem megy az olvasás!

Mi az, hogy "sokaknak"?

Egyetlen ember írta, hogy van baba, egy pedig csak idézte őt, de nem írta, hogy szerinte is lenne már baba.

2014. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
63%

"Az üzenet küldője: Wolfdorf

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 06:32

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mit csinálnátok, ha a férjetek direkt nem köszöntene fel szülinapotokon?

"Neked se megy utolso.... Senki nem irta, hogy mar megvan a baba."

Az üzenet szövege: Na ugorj neki még egyszer, mert ketten is írják! De gondolom nő vagy, a hozzá járuló képességekkel!"


Soha nem válaszolok privát üzenetre.

A masik: 39 hetes terhességről ir a kerdezo. Az elso kommentet lehet ugy is ertelmezni, hogy 39 hetes a magzat. Az atlag ember viszont a terhesseg alatt nem magzatnak, hanem babanak hívja az állapotos noben növekvő gyermeket. Szinte biztos vagyok benne, hogy a kommentelo is igy értette.


A masodik kommentet ami a te értelmezését szerint szinten azt írja, hogy mar megvan a baba en irtam. Ha menne az értő olvasas, akkor képes lennel az idézőjel értelmezésére. Nem sikerült, nem az en problémám.

Mindenesetre nem ártana eloszor magadba nézni, utana kritizálni,

2014. jún. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%

Az üzenet küldője: Wolfdorf

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 06:42

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mit csinálnátok, ha a férjetek direkt nem köszöntene fel szülinapotokon?

"#10 Neked sem megy az olvasás! Mi az, hogy "sokaknak"? Egyetlen ember írta, hogy van baba, egy pedig csak idézte őt, de nem írta, hogy szerinte is.."

Az üzenet szövege: A disznókat megetetted már, asszony???


Köszönöm a színvonalas privit.


Elkezdődött a nyári szünet.

2014. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%
Wolfdorf, csak annyit a nők hozzájáruló képességeiről, hogy vagy szükséged van rá, vagy meleg vagy. :)
2014. jún. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
75%
Wolfdorf, ne fáraszd magad a privát üzenetekkel. Mondom, hogy sosem válaszolok ra. Annak meg egyebkent sem látom értelmet, hogy a sajat kommentemet küldöd el ujra. Keress mas szórakozást.
2014. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
61%
#16, Wolfikának eddig terjednek a "hozzá járuló képességei". :)
2014. jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom elkepzelni, hogy ilyen előfordulhatna.

Cak akkor, ha már válófélben vagyunk.

Soha nem tudunk annyira összeveszni, hogy ilyen legyen.

Nem büntetjük egymást, hisz egymás büntetése egy kapcsolatban nem elfogadható./ szerintünk/

Ráadásul az ilyen kicsinyes húzással azt éri el, hogy magatokba fojtjátok a sérelmeteket, és nem beszélitek meg.

Mert ha igen, és vita vot, akkor jön a bünti.

Ez tulajdonképpen manipuláció, érzelmi zsarolás.


Most te belemennél az ő játszmájába. Ha te sem köszönöd fel.

Ennek így nem lenne vége.

Tuti, hogy "büntiből" szándékosan nem köszöntött el?

Mrt én azt is el tudom képzelni, hogy a vita miatt kiment a fejéből, utána pedig már cikinek érezte.

Szeribntem ezt tisztánu kellene összességében.



Miért jó neked, ha ő rosszul érzni magát?

Szereted te egyáltalán apárodat?

Vgy a tipikus magyar mentalitást akarod bemutatni..- megdöglött a tehenem, dögöljön meg aszomszéd tehene is,- ne csak nekem legyen rosssz.


Ha eredetileg terveztél bulit, akkor csináld meg, ha nem terrveztél csak emiatt ne tedd!

Egyébként ne idegesítsd magad 39 hetes terhesen hülyeségeken, merrt a meglepetésbuli a kórházban lesz, és megszülsz néhány nappal hamarabb/ főleg amekkora front van/

A kérdéshez én sem értem, miért fontos, hogy menyi idős a terhességed.


Mi volt a vita amin összekaptatok?

2014. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
47%
Na akkor névnapja alkalmából,én is egész napra magára hagynám.Attól,hogy össze kaptatok,még nem pálott volna ki a szája isten éltessen.Ha meg pampogna közölném vele csak megünnepeltem a névnapod.Tényleg búnkó volt.
2014. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
58%

az a kismama kellett oda a vegere, kis hatas vadasz, h hassunk mas lelkere!

kepzeld nekem edesanya is volt h elfeledte, es ?

nevnap meg abszolut nem erdekel!

2014. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!