Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit érzel, mit teszel, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, mit teszel, ha a férjed legyint rád, ha szóba-hozol valami problémát vagy bármi mást, ha épp olyanja van, akár ketten vagytok, akár mások társaságában?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ott baj van,mert az első ilyennél mikor legyintenek rád ott kéne nyomatékosítani a mondani valódat,kiverni a hisztit adni egy pofont vagy akármi más és nem hagyni magad,mert lehet hogy csak azt hiszik hogy sima hiszti ami majd elmúlik.

De manapság az a baj hogy ego világában élünk,mindenki magára gondol,lehet te is lehet a férjed is.Szóval nem mindig a férjed a hibás,olykor lehet veled is van tényleg baj csak te nem látod.

2014. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Rohanunk és kiírjuk a Gyik-ra!
2014. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mire gondolsz?


A problémától függ. Ha kettesben vagyunk, és nekem fontos a dolog, akkor rosszul esne, kiakadnék, hogy nem hallgat meg, de ha mások társaságában, akkor lehet, hogy azért legyint, mert nem szeretné mások előtt kitárgyalni a problémátokat.

Nem olyan dolgokon problémázol, aminek igazából semmi jelentősége?

2014. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezem tőle, hogy szerinte tényleg ennyire nem fontos az ami engem bánt? Mert ha így van akkor csak legyezzen tovább a kezével, integetésnek is megteszi, mert így elköszönünk egymástól.
2014. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem történt ilyen. Mindig meghallgatja, ha valami bajom van, a legjobb barátom is, nem csak a férjem. Persze, ehhez hozzátartozik, hogy nem vagyok egy hisztis nő, akinek napi 5 rohama van. Ha valami bánt, arra érdemes odafigyelnie, mert nem vicc.
2014. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös neked van igazad. Nem ismerjük a részleteket. Nekem is van olyan ismerősöm, akire még csak legyinteni sem szoktunk, mert ha kérdez valamit, arra válaszol is magának.
2014. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagyok annyira kulturált hogy mások társaságában nem hozok fel olyan problémát amit épp akkor kellene megbeszélnünk,amugy utálom ha más ezt csinálja.Ha egy párak megbeszélnivalója akad azt tegye négyszemközt.

Ha komoly baj van nem legyint rám mert leülünk és megbeszéljük.

2014. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszeri vagy többszöri alkalom volt ez?


Egyébként milyen jellegű a probléma?


Azért kérdem, mert két verzió lehetséges:

1. Vagy tényleg olyan felfújt probléma, hogy nem szeretne érdemben reagálni rá.


2. Vagy semmibe vesz, ebben az esetben - ha megbeszélés hatására sem változtat - akkor nem érdemes tovább folytatni a kapcsolatot.

2014. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hozzá se mennék olyan emberhez, akivel képtelenség megbeszélni a problémáinkat.
2014. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!