Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elképzelhető az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy valaki 19 éves korától élete végéig egyvalakihez hűséges maradjon?

Figyelt kérdés

Nem oltást kérek, hanem őszinte véleményt, vagy főként: TAPASZTALATOT.

Köszönöm előre is.

22/N



2014. jún. 30. 21:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%

Ha mindkét fél részéről igazi a szeretet, szerelem, megbecsülés, akkor lehet.

Az a baj, hogy főleg manapság, sokan nem azzal vannak, akit igazán szeretnek, csak vannak valakivel, jobb híján.De még ha jelen is van valamiféle "szerelem", akkor pedig a problémákat nem képesek közösen megfelelően kezelni, ami bajokhoz vezet.

De egyébként igen, láttam ilyet.Szomszédunkban volt egy idős pár, 90 éves koruk felé közeledve is kézen fogva sétálgattak és úgy becézgették egymást. mint 50 évvel azelőtt, mikor megismerkedtek.Fiatal korukban bejárták együtt a fél világot, de idős korukban sem volt egy rossz szavuk sem egymáshoz.Ha szerelemről, kapcsolatról van szó, ők a példa előttem.

2014. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
26%
Van ilyen szerintem is. Nagyszüleim 58 éve házasok, és mama mindig mondja meg papa is, hogy ők csak egymásnak éltek. Én is az első szerelmemmel vagyok. Szüleim is. Bár ott édesapám egyszer nem is tudom kb. 20 év házasság után félrement párszor. Szóval kinek így kinek úgy.
2014. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%
szerintem az csalja meg a másikat, aki szeretet hiányban szenved mert gyerek korában nem kapta meg és állandóan bizonyíték kell neki hogy szeretik. Vagy nem igazán szereti a párját, de akkor minek van vele? Nos a hűség az alkati dolog szerintem.A férjem és én 22 éve vagyunk házasok, és nem volt szükség arra hogy mástól kapjuk meg amire vágyunk.
2014. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
57%

Igen,létezik.A szüleim.Anyukám 14,apukám 17 éves volt,amikor összejöttek.6 év után összeházasodtak és a mai napig együtt vannak.Sose csalták meg egymást,boldogok,csak egymásért élnek,még ma is.

Anyukám most 53,apukám 56 éves.

2014. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
Elképzelhető. Akkor, hogyha azzal az egyvalakivel meghitt viszonyban él. De, ha már ebben te magad kételkedsz, és nem magától értetődő............
2014. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

akik szerint nem lehetseges,az vagy magabol indul ki,vagy nem latott ilyen peldat meg.

De pl. Itt vagyok en...

16-17 evesen megismerkedtunk,19 voltam,meghazasodtunk.nem volt mas ferfi az eletemben.igaz meg se probalkozott senki,akivel meg is tettem volna....lehet hogy nem voltam soha kacer, kihivo,es sok ferfi se volt a kozelunkben,nem tudom.

De a lenyeg,27 eves hazasok vagyunk,es nem is vagyom mas ferfira....

2014. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

26-os, és a férjed?


Köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 11. 09:10
 28/38 anonim ***** válasza:

Igen de ez emberfüggő. Nálunk kizárt dolog a megcsalás.

10 év után néha sóvárgok de sose csalnám meg a párom. Lett volna lehetőségem pár alkalommal ami sose derült volna ki de sose bántanám azt akit szeretek egy pár perces örömért cserébe. Ha engem csalna meg a párom akkor azon nyomban elhagynám. Mindenkiben ott a kísértés...

2014. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

26. vagyok.


A férjem más tészta.Neki előttem is volt már pár lány,tehát ő nem volt teljesen tapasztalatlan....


Azt nem írtam egy szóval se, hogy a 27 év teljesen felhőtlen volt.Olyan szerintem csak a mesében létezik..:)


Neki 4 éve volt egy "kapuzárási pánikja",amit ki is használt sikeresen egy utána ácsingózó fiatal nő...

Majdnem elváltam tőle én is emiatt,de végül újrakezdtük az egészet,és most olyan mint a kezdet kezdetén.Sőt még jobb is....

2014. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hűséges maradhat valaki a másikhoz X éven át, de lehet hogy boldogtalanul.
2014. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!