Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elképzelhető az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy valaki 19 éves korától élete végéig egyvalakihez hűséges maradjon?

Figyelt kérdés

Nem oltást kérek, hanem őszinte véleményt, vagy főként: TAPASZTALATOT.

Köszönöm előre is.

22/N



2014. jún. 30. 21:12
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Egyébként amit 10-es mond, valóban így van :) Egy 30 éves férfi mondta nekem egyszer, hogy az egóját az is bőven kenegeti, ha egy nő liheg utána, vagy látja, hogy simán megkaphatná... az igazi büszkeség pedig az, hogy a párját boldoggá teszi, és neki is minden igényét kielégíti, boldoggá teszi a párja.

(A párja nem én voltam, elkerülendőn az oltásokat :) Egy nagyon klassz, helyes nő van mellette 5 éve)


Egyébként köszönöm az eddigi őszinte válaszokat, én véleménytől függetlenül hasznosnak ítélem őket, hisz mindegyik a kérdésemre válaszol.

2014. jún. 30. 22:10
 12/38 anonim ***** válasza:
33%

én 17 éves korom óta vagyok a párommal, most vagyok 24.

Jövő nyáron lesz az esküvőnk.

Még sosem csaltam meg, s nem is tervezem. Nekem fontosabb a mi belsőséges viszonyunk (mind lelki, mind szexuális) , mint az, hogy félredobjam egy fellángolásért és feladjam azt, ami nekünk legmélyebb és legfontosabb.


Úgyhogy ha magamból indulok ki, szerintem az. Igaz nem vagyok 100 éves :D De azért van néhány év a hátunk mögött...

2014. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
10%

Nem tévedek...

Lehet itt dobálózni ilyenekkel, hogy egy fellángolásért nem stb. Persze, hogy nem, mivel esélye sem lenne, hogy megcsaljon. Szerinted hány férfi utasítana vissza egy 10/10-es bombázót, ha ott állna előtte és megkaphatná? Segítek, egy sem. A többi mese habbal. Nyugodtan dugjátok homokba a fejeteket:)

2014. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
39%
Én se leszek népszerű, de szerintem se lehetséges.
2014. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Szerintem lehetséges hogy hűséges maradjon valaki. Nyilván nem árt, ha van egy olyan értékrend az ember életében, amit követve kvázi könnyebb a hűség mellett dönteni. Mert valóban döntés kérdése ez, magam is úgy hiszem. És saját tapasztalatomból mondhatom hogy téved az, aki azt mondja hogy nincs az a férfi, aki visszautasítana egy -mondjuk így- megfelelő ajánlatot. Én is, most 32 éves férfiként (és mióta állandó párkapcsolatban élek immáron 5 éve), többször élhetem volna eléggé félre nem érthető és olykor kimondottan direkt ajánlatokkal, de nem tettem.
2014. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%
Egy gyenge férfinek szeretője van. Egy erős férfinek családja.
2014. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
66%
én 19 voltam, mikor megismertem a férjemet, 20 éves voltam, mikor összejöttünk, ő 28 volt. Ennek 7 éve, ráadásul ő volt az egyetlen férfi az életemben. Voltak/vannak hullámvölgyek az életünkben, de akkor sem a megcsalás jutott eszembe, hanem vagy meg tudjuk beszélni, vagy válunk. A megcsalás nálam nem megoldás és nem opció.
2014. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
45%
Mi egyelőre 6 évnél tartunk csak, azért remélem, tovább kitart. :) Viszont nagymamám ilyen, de még ő sincs az élete végén. 16 évesen ismerte meg nagypapámat, azóta hűséges hozzá, pedig vagy huszonöt éve elváltak, de továbbra is. Még mindig szereti... (70 éves múlt)
2014. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
19%

"Egy gyenge férfinek szeretője van. Egy erős férfinek családja."


Egy okos nőnek meg saját véleménye és nem a Facebook "bölcsességeket" idézgeti...


Magam ellen is fogok beszélni, mert 19 évesen házasodtunk össze, most 37 évesek vagyunk, együtt, de jópár hullámvölgyön túl és az egyik ilyen bizony a félrelépés volt. Eljön a középkorral a pánik, a kíváncsiság, szerelem már nincs, kísértés van, félsz hogy elrohan melletted az élet, te meg végül csak az erkölcseidre tudsz visszaemlékezni a halálos ágyadon... sajnos ez csak egy nagyon szép álom, hogy az első szerelmedet sosem csalod meg, főleg manapság, amikor minden a szexről szól és senki semmin nem botránkozik meg.

2014. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hogy lehet. Ha igazán szeretik egymást és mindkét fél tesz azért, hogy ne kerüljön súlyos válságba a kapcsolatuk.
2014. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!