Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem jönnek rá a szigorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jönnek rá a szigorú mogorva férjek, hogy hazugságra kényszerítik a feleségüket?

Figyelt kérdés

Sok nőt ismerek, akinek a férje mogorva, minden miatt veszekszik leszólja szegény feleségét, mindenbe beleszól folyton ideges.

És azért, hogy felesége ne legyen idegroncs, mindig hazudnia kell, hogy "nem ott voltam, nem oda megyek, nem láttam+


Most nem a megcsalásról beszélek, hanem, hogy a férj mindent tiltana, ne menjen szórakozni a felesége, csak robotoljon...


Mikor látják már be a férjek, hogy ezzel csak a hazugságba kergetik a feleségüket?



2014. júl. 4. 07:09
1 2 3
 11/24 Nadiene ***** válasza:
27%
#10 jellemzően váláskor szoktak vagyonmegosztást csinálni, agyas.
2014. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 homo ludensz ***** válasza:
100%
Két ember mikor saját elhatározásából eldönti hogy összeköti az életét igencsak hasznos ha ismerik a másik fél elvárásait,jövőbeli terveit és az emberi tulajdonságait is legalább nagy vonalakban. A kölcsönös bizalom alapvető feltétele a hosszabb távra tervezett házasságnak. Az is ki fog derülni hamarosan hogy ki lesz a domináns fél de ez nem vezethet félrevezetéshez,hazudozáshoz csak arra utal hogy az egyik fél agilisebb,talpraesettebb,határozottabb az ügyek intézésében. Sokan ott értik félre hogy megszerzett tárgyként kezelik a másik felet(nőt/férfit) és minimális életteret hagynak neki. Ez látszat döntés szabadság amit a másik trükközéssel próbál elviselhetőbbé tenni.
2014. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igaza van pár hozzászólónak, nőben sem kevés az ilyen. Nem keveset ismerek, akik folyton a férjük sarkában vannak. Volt még a társasházi múltunkban olyan, hogy a pasi, ha átjött, 2 perc múlva a feleség már csengetett valami ürüggyel és ez rendszeres volt. Vagy most az idős kertvárosi szomszédaink: Az öreg nem mer meginni egy felest, ha átjön, mert az asszony a bokrok mögül les, hogy nem-e iszik a férj, pedig nem alkoholista.
2014. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Amikor gyerekként először vittem haza négyest, anyukám, aki óvónő, az egész csoportja előtt vert meg, és tépte a hajam, és minden szemét alávaló ostoba kölyöknek elmondott. Onnantól kezdve mindig hazudtam neki ha négyest vittem haza. És nem, nem becstelenségből, kedves becsület-bajnoka-első-válaszoló, hanem mert rettegtem tőle. Ez ugyanaz a helyzet. Ha egy nő retteg a férjétől, MERT UGYEBÁR EZ MA IS SIMÁN ELŐFORDUL, akkor cseppet se érzem becstelennek ha hazudik neki, sőt, drukkolok hogy találja meg máshol a boldogságot és kezdjen új életet, mert férjet van esély elhagyni, de egy anya az anyánk marad végig -.-
2014. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A szegény feleségnek gondolom van szája, hogy el tudja mondani, ha valami nem tetszik neki. Ha meg nem szól, az az ő baja, mindenki úgy él, ahogy akar, annyit tűr el, amennyit akar.


Annyi ilyet hallani...szegény jóravaló, szép, csinos, okos, ügyes Gizike kifogta ezt a jó nagy barom, lusta, féltékenykedő, mogorva, piszkálódó Pistát. Nem érzed az ellentmondást? Valószínűleg nem véletlenül van vele, zsák a foltját. Olyan nincs, hogy csak és kizárólag az egyik fél a hibás. Nem kötelező vele lenni.

2014. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%

de látszik, hogy szinte senki nem érti a helyzetet

vagy ellenállni, vagy válni, de korrektnek lenni


nálunk is nem egyszer megesik pl akármikor mentem interjúra,mindig azt mondta úgy sem engem fognak felvenni,meg nah má' megint egy interjú, ahelyett, hogy dolgoznál is, a végén szabályosan nem mertem elmondani hogy interjúra megyek, pont együtt mászkáltunk, azt sem tudtam mit találjak ki, hogy leléphessek egy fél órára és kamuztam össze vissza.


beszélni az ilyen emberrel felesleges


válni megint, mert nincs férfi aki tökéletes lenne, és akkor inkább már egy ilyen, mint egy alkoholista, vagy hűtlen, vagy bandita, vagy akármi

2014. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
előző vagyok, interjút álláskeresés kapcsán történő meghallgatásra értettem
2014. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, pont ez a hibás gondolkodás.

"Válni minek mert még mindig jobb a semminél, vagy egy alkoholistánál."

Változtatni sosem késő, és nem mindenki alkoholista tohonya disznó.


Sokan azért nem válnak el, vagy azért nem mennek szét az ilyenek ellenére, mert megszokásból inkább eltűrik egymást. Egészségükre. Én nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol állandó idegeskedés, stressz, őrlődés van. Az nem kapcsolat, ahol az egyik a másikat tönkreteszi idegileg, vagy nem akar engedni. Az a kapcsolat rég halott, ahol az egyiknek a másik miatt hazudni kell. Van mindenkinek szája, csak ki kéne nyitni. Persze elismerem, vannak olyan emberek, akiknek hiába lehet beszélni, azoknál meg egyik fülön be, a másikon ki.

A házasság, vagy az élettársi kapcsolat 2 felnőtt ember közös döntése. nem pedig egy felnőtté, és egy gyereké. Aki ezt nem fogja fel, az mehet Isten hírével, és kereshet olyan balekot magának, aki felett "szülőként" uralkodhat.

2014. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
nincs tökéletes férfi
2014. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16-os, igaz, neked jogod van szenvedni egy barom mellett egész életben, felnőtt ember vagy, megteheted. De akkor ne sírd itt tele az oldalt, hogy milyen rossz neked, meg szegény te, mert bár te is tudod, hogy otthagyhatnád, te nem, neked jobb a meleg f@sban - és még a végén egy normális pasit is kifoghatnál, attól meg isten ments, ugye?
2014. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!