Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Ti nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nem érzitek úgy, hogy a férjetek valahogy nem tudta mit is vállal mikor családot akart? Hogy unalmas neki az egész?

Figyelt kérdés

Én soha nem vágytam nagy dolgokra.Férjet,családot,gyerekeket akartam,egy szép házat,munkát,normális megélhetést.Én boldog vagyok,ha este megnézünk egy filmet,vagy ő nézi a focit,én meg közben olvasok vagy internetezek.

Mostanában mégis azt veszem észre,hogy mintha neki teher lenne ez az egész.Folyamatosan menni akar,programozni,ezt csinálni,azt csinálni,nélkülünk.Bulizni,szórakozni.

Egy időben elkezdett bulizni járni,matt részegen jött haza reggelente.Én mondtam,hogy nekem ez nem elfogadható,a gyerek ne azt lássa,hogy ez a normális meg hogy az apja részeg,és ő hamarabb felkel,mint ahogy az apja hazaér.Erről azt mondja letesz,de úgy látom csalódott.És nem én látom ezt csak így,több ismerősöm is erről panaszkodik,egy férfi ismerősöm meg egyenesen örül,hogy elvált mert most legalább szabad.De ezt miért nem lehet előre eldönteni,vagy belegondolni?


2014. júl. 4. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ennek semmi köze a nemhez. Én nőként nem vágyok ilyen életre. Amúgy meg szerinted hogy lehet olyan dolgot eldönteni, amit még sosem tapasztaltál? Lehet spekulálni, de a valóság úgysem olyan lesz.
2014. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha a csaladvallalas azt jelenti, hogy tobbe nem jarhat kikapcsolodni, bulizni, szorakozni, hanem aszketa elet varja, es gurcoljon reggeltol estig mostantol a nyugdijig, akkor valoban nem tudta mit vallalt, mert ha tudta volna, futva menekul.


AZ regen rossz, ha a csalad rabsagot jelent.


Meg kell talalni az egyensulyt. Az ha reggelente, vagy heti rendszeresseggel reszegen jar haza, tulzas.

Az is, ha konyorognie kell hogy egy evben egyszer hadd menjen el legalabb a haverokkal meginni egy sort.


Esz te is csinalj magadnak programokat, jarj el neha baratnokkel ide-oda, szorakozni, vasarolni. Nincs rosszabb mint egy no, aki adja a martirt otthon es ki se mozdul, de cserebe ugyanezt varja el a ferjtol is.

2014. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Heti több alkalommal csinál programot,igaz ez nem piálást jelent,de amikor a gyerek sírva kérleli,hogy ne menjen el,és ő elmegy,akkor megszakad a szívem,és nem értem miért megy mégis.Hzajön a munkából,és 10 perc múlva már sehol nincs.Igen biztos rabságnak éli meg,csak nem értem miért.
2014. júl. 4. 13:37
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

"Én boldog vagyok,ha este megnézünk egy filmet,vagy ő nézi a focit,én meg közben olvasok vagy internetezek."


Ne eressz le, csak azért mert révbe értél! Ha a gyerek előtt kevésbé ingerszegény életet éltetek, akkor jogosan érzi unalmasnak a férjed az életet.


Tessék programot szervezni! Akár más kisgyerekesekkel (de ott se a gyereknevelés legyen a fő téma), vagy nagymamáékra, ismerősre bízni a kicsit és kettesben, vagy barátokkal elmenni kicsit kikapcsolódni.


Törjétek meg a szürke hétköznapokat, mert ez fel fogja őrölni az életeteket.

2014. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem eresztek le,nem én kényelmesedtem bele a kapcsolatba,nem én híztam 30 kilót és sorolhatnám.Nem akarok bulizni,nem akarok piálni,és pasizni sem.Utazni járunk,barátaink vannak,teljesen normális,életvidám nő vagyok,de mindjárt kiderül,hogy minden az én hibám,a gyerek is biztos jogtalanul sír,mert az apja szarik rá.
2014. júl. 4. 13:43
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

5-ös vagyok.


Nem azért írtam, mert téged akarlak hibáztatni, csak sokszor a nők a szülés után a gyereknek szentelik az életüket, amit a férfiak rosszul kezelnek. (Lehet azt mondani, hogy féltékenyek, mert eddig ők voltak a nőnek az egyetlenek, most meg háttérbe szorultak)


Az írásodból nekem nem derültek ki elsőre, amit most itt leírtál, hogy mentek erre-arra, nem egy otthonülő "háztartásbeli" vagy.


Akkor azt tudom mondani, ami megint közhely a javából, hogy üljetek le, beszéljétek meg, hogy mi az ami neki nem tetszik, mi az amit te nem szeretnél, és hogyan tudnátok megoldani a helyzetet.


Kettőn áll a vásár, nincs olyan, hogy csak az egyik fél hibázik, vagy csak az egyik fél tűr és nyel.

2014. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem tudta.Nem is volt neki való a család..Az első adandó pillanatban már vágta is ránk az ajtót,órákig haza sem jött.Én meg ott ültem egyedül a két picivel a lakásban,és csak vártam,és vártam..3 évig bírtam,14 évig voltunk együtt úgy összesen.Elváltunk..nem bántam meg!Találtam egy remek embert,akinek még a két gyerek és a családi élet még úgy sem teher,hogy nem az övé a két kisfiú..A volt férjem pedig éli az életét,kocsmázik,haverozik,de nem boldog..bűntudata van,ha tehetné,visszaforgatná az idő kerekét..
2014. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én is azt érzem,bulizna,piálna,csajozni.Szerintem ezt szeretné,de minket,a jól berendezett életét sem akarja feladni,mert nem akar magányos sem maradni.Most is szabadságon van,reggel láttam utoljára,és este is haverozni megy.
2014. júl. 4. 14:03
 10/17 dizso válasza:
Szia nalunk is igy megy o megy a maga kis megtervezett horgaszatara anno vadaszni na meg hetel akkor is szabadak az estek de ha en kerem hogy menjunk egyunk egy sutit a gyerekekkel vagy setaljunk megse hallja vagy azt mondja h a gyerekekkel elmenni kesz orulet mert nemtudnak viselkedni hisztiznek stb..a nagy 5 a kicsi 4 eves lesz jobb hijan egyedul megyek veluk mer a kozos kiruccabasok vege az h tobbet en ezekkel nem megek
2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!