Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő vagy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő vagy férfi, aki nem válna el azonnal, ha fizikailag (vagy szavakkal) bántalmazza a házastársa?

Figyelt kérdés

Mi fér még bele azoknak, akik elválnának és azoknak, akik nem. Egy pofon? Egy lecédázás? Egy karszorítás?


Azok, akik nem válnak el, őket bántották a szüleik? És ők bántják a gyerekeiket?


Vagy szerintetek mitől függ, hogy ki engedi a bántalmazást?


Nekem pl. mindig azt mondta anyukám, hogy ha egy férfi a falhoz vágja valamijét dühében, legközelebb te leszel az, akit falhoz vág.



2014. júl. 4. 20:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:

Ha ugy is lenne, akkor is hogy lehet keverni a szezont a fazonnal? Ha nem birlak meghurcoltatni "A" ügyben, akkor megrágalmazlakj "B" vel. A mafla biróságot meg bunkósbotnak hasznáhatom? Hol itt a logika és az igazság? Képzeld el, a feleségem tényleg aljas. Ha az aljast sajnálod akkor még azzal lovat adsz alá. Érzed magadon mennyire képtelen vagy te is az ártatlan pártján lenni? A nöi hiuságodat érzed sértve, ezért még látatlanból is inkább a gazzal szimpatizálsz. A feleségem bebizonyitotta, hogy aljas. Nem attól lett aljas, hogy én mondom rá hogy aljas. Sem nem azért lett aljas mert aljasnak tartottam én. Hanem mert olyan. Azért váltam el töle, nem másért.


Ha valakit sérelem ért, azt mondjátok rá: úgy kell neki biztos megérdemelte.


Ha valaki gazságot követ el, azt mondjátok rá: biztos igaza volt azért tette.


Nem kell mindég a sorok között olvasni. Sokszor a valóság a sorokban levö szövegben van.

2015. jan. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

A női hiúságomban nehezen érezhetném magam sértve, mivel férfi vagyok.


"Sokszor a valóság a sorokban lévő szövegben van."


Igen, én is pont ezt mondom. Ezt írod:


"Fözni jól tud, nagyon tisztán tart mindent."

= jó kis házicseléd, ezt nagyon fontos megemlíteni, mint legfőbb erényt!



"Nekem még most is tetszik," = szívesen megdugnám még mindig


"csak a programot kéne update olni a fejében." = csak totál hülye szegény, át kéne mosni az agyát, persze az én elképzelésem szerint, mivel én mindent jobban tudok nála.


Rohadt beszédes a szöveged, és egyébként rohadt tipikus, a "bosszúálló szajha"- önsajnálattal együtt. Úgy unom már, hogy a hozzád hasonlók miatt ítélik meg a rendes férfiakat is!

2015. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

Hát nem illettünk össze jellemileg egyáltalán. Hátam mögött szemétkedetett SMS ekkel a barátommal (nö). Apám háza elött részegen lecsupálta a disznövényeket mert nem akartam vele lenni mivel tök részeg volt. Télen kidobálta a 4. emeletröl minden tárgyamat ami nem volt törékeny azért, mert megfenyegettem, hogy befejezzük a házasságot a viselkedése miatt. 4. osztályos korában rendszeresen verte az osztálytársait. Kalapáccsal támadt rám a bejárati ajtónál amitöl megvédtem magam. Házunk bejárati ajtajának kis üvegszegmensét puszta kézzel törte be alkohol hatása alatt. A növérem ajánlotta munkákat szisztematikusan elutasitotta. Ugy képzelte, hogy majd az ö férje dolgozik helyette is. Hozzám hasonlóan, elsö férje adta be a válókeresetet. Annak ellenére hogy szerette öt és 3 mostmár nagykorú lánya is volt töle akik közül egy volt az aki havonta egy alkalommal meglátogatott bennünket. Senki nem kivánt sok boldogságot házasságunkhoz. Apósommal soha nem találkoztam, pedig szerettem volna.


Egyedül éltem feleségemmel majdnem egy éven át albérletben akiröl késöbb családtagja elmondta, hogy pszichopata, majd rácsodálkozott hogy hogyan nem tudtam ezt idáig. Feleségem irtózott a betegség témáktól. Erös depresszió kinozta amit ritkán intenziv dühkitörések tarkitottak.


Ha olyan okosan mondasz véleményt a témáról igy látatlanban, akkor megadom a cimét és kezdj el vele cimborálni. Asszem 1 hónap után seggel tolatsz majd onnan kifele és átkozod a napot amikor megismerted. Eddig minimum 2 férfi menesztette. És okkal. Nem elsöalkalommal tesz hamis feljelentést. 500 EURt gombolt le egy lakóházi szomszédjától aki állitólag fogdosta.


Mielött véleményt irsz, vedd fejedbe, hogy fogalmad nincs mi a teljes kép, mert csak azt a részét látod amit a fórum szövegéböl kiderül.

2015. jan. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
40%

Kedves karvak, tudod sajnos manapsag az ilyen nok kellenek a pasiknak, ritka a lelkileg egeszseges ferfi, mint te, akinek ez nem kell!

Sajnos ez mar csak rosszabb lesz. en mar kezdem megszokni hogy a jo nem kell:)

2015. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Volt feleségem volt az elsö nö életemben akivel lefeküdtem. Hogy legális legyen minden, ezért belementem a házasságba amit ö forszirozott annak ellenére, hogy én korainak tartottam. Zsarolt, hogy nem lehetek vele ha nem veszem feleségül. Na itt hibáztam el, mert elvettem feleségül annélkül, hogy jól kiismertem volna elötte. A szex jól összetartott minket, de az nem minden. Amúgy bárki más is lett volna a feleségem helyett velem, akkor sem érzetem volna magam jól a párkapcsolatban, mert az nem az én világom. Most is egyedül vagyok és élvezem. Házzasságban is jó élni, jobb mint egyedül, de csak akkor ha egymáshoz illöek vagytok. Az összeférhetetlenség állapotát pedig ne ápolgassuk eröltetve. Jobb a háztatön lakni, mint háborgó asszonnyal egy fedél alatt. Volr feleségem nem akart elválni mert szeretett engem ahogyan én is ötet amennyire tölem telt. Azért is volt hisztérikus mikor leléptem úgy, hogy a háta mögött adtam be a válókeresetet. Ö vert át engem viselkedésével, nem pedig én öt azzal, hogy megvertem és elmentem töle. Az hogy megrágalmazott, az a gonoszságát igazolja. Az, hogy elitéltek az pedig az államhatalmak szakmai szégyene lehetne.
2015. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

"sajnos manapsag az ilyen nok kellenek a pasiknak, ritka a lelkileg egeszseges ferfi, mint te,"


Az egészben az a legrosszabb, hogy hiába igyekszel jó lenni, mert bolondot csinálnak belöleg és kihasználnak. Ha nem vagy elég aljas, akkor pipogya alaknak tartanak. Itt nem velem van baj, hanem az értékrendekkel.

2015. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!