Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyomozni férj után hamis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomozni férj után hamis facebook adatlappal?

Figyelt kérdés
Ha hűséges akkor szerintem nincs és nem is lesz jelentősége ha viszont nem az akkor azt hiszem megéri.
2014. júl. 10. 08:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted ezt?

Fb-on ismerkedik nőkkel és te bejelölnéd, hátha kikezd veled?

Van valami okod arra, hogy ilyen bizalmatlan legyél?

2014. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Nincs jelentősége? Hogyne lenne. Ha én lennék a férjed, és mondjuk valóban hűséges vagyok hozzád, egy húzásod után örökre elveszíteném irántad a bizalmamat, és a megbecsülésemet is. Nyomozol a férjed után, mintha ő lenne a piaci táskatolvaj...

Ha nincs bizalom egy házasságban, akkor nem kell fenntartani, erre találták ki a válás nevű dolgot, évezredek óta működő rendszer.

2014. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

Tiniknél ez még belefér de egy felnőtt kapcsolatban ahol már férj feleségről beszélünk számomra nevetséges.

Ha ez kell ahhoz hogy leellenőrizzem a férjem hűséges e hozzám akkor megette a fene az egész házasságot.

2014. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Ebből szerinted mi derülne ki?

Beteszel egy frankó szexi képet, rányomulsz a saját férjedre, és arra leszel kíváncsi, hogy egy nyomuló szexi lánynak ellent tud-e állni, akit simán szó nélkül megkaphat?


Ezt nem tesztnek, hanem csapdának hívják.

Legalábbis az én olvasatomban. Ezzel nem leszel előrébb semmivel. Nőként írom, de az a véleményem, hogy a férfiak zöme nem állna ellen egy ilyen kísértésnek.

Ne keresd a bajt, mert a végén még pórul jársz.


Becsapod, csapdába csalod, hogy bízhass benne, viszont ezáltal pont te leszel megbízhatatlan. Tudd hogy mit kockáztatsz.

Én biztos nem tenném.

2014. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez elég nagy marhaság, csak a saját hülyeségedre keresel mentséget. Nem értem minek vannak együtt a párok ha ilyenre van szükség?
2014. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Mást találj ki, ha a hűségét akarod tesztelni. Ez mekkora baromság, hogy kamu oladlról bejelölöd!!!

Én tutira visszaírnék, ha velem ezt eljátszanák, mert kiváncsi lennék, hogy ki a csaj, aki ennyire be akar jelölni, és nem feltétlenül azért, mert meg akarom csalnia nejem, csak az emberben van egyfajta kíváncsiság, hogy ki az a lelkes idegen. Még unaloműzésből is. Ne piszkáld az ördögöt!

Mást találj ki.

2014. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Igen, csináldd! Hátha így Ő adja be a válópert!
2014. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem bizol benne, akkor ne jatszd a magannyomozot, hanem valj el tole.

Ha huseges, es eszreveszi a kemkedest, akkor utana o nem fog bizni benned.

2014. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%

Olvass utána a Keylogger programoknak.

Azt nem látja a gépen,de rögzíti minden lenyomott billentyűt,ezáltal megtudod a jelszavait.Valamint rögzíti a meglátogatott veboldalakat,képeket készít. minden veblaprol,felveszi a Skype beszélgetéseket,valamint képeket készít a vebkamera előtt ülőről....stb.

És ha úgy állítod be,akkor elküldi e-mailban az adatokat.Ezáltal akár hol vagy,látod mit csinál a férjed a gépen.

És ezek a programok láthatatlanok mások számára,vagyis a ferjednek fogalma sem lesz,hogy mi van a gépen,és hogy tudsz róla mindent.

2014. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem működne, én sose jelölök vissza ismeretleneket :)
2014. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!