Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam? Hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: elköltöznék, de aug 20-ig nem tudok hová. Be kell jelentem a költözési szándékot júliusban. A döntés megvan, de ha most szólok 80% esélyem van rá, hogy kihajít.

Valahogy normálisan, nyugodtan akarom intézni, mondjuk úgy, hogy ne rakjon ki aug. 20-ig. Ötlet?


2014. júl. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kinek kell bejelenteni, honna hova koltozol?
2014. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A páromnak kellene bejelentenem (ezért raktam a házasság témakörbe a szülő-gyerek kapcs. helyett :D).

Tőle el, de jelenleg nincs ahová mehetnék.

2014. júl. 16. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
es miert kell pont juliusban bejelenteni?
2014. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mert ebben állapodtunk meg, hogy megpróbáljuk elkerülni, hogy más is sérüljön.

Hosszú és bonyolult sztori és lezárnám, ha lenne tipp a hogyanra.

Valójában már ma délután szeretném, csak valahogy nincs épkézláb nyitómondatom se, nemhogy komplett taktika a fejemben....

2014. júl. 16. 13:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha így egyeztetek meg, akkor miért félsz neki most véglegesíteni a dolgot? Sose fogom megérteni, hogy párok, egykor egymásba szerelmes emberek miért félnek a másiktól, miért félnek bármit is elmondani, vagy bármire is megkérni.

Mi lenne ha egyszerűen odaállnál elé és azt mondanád "amiről korábban már beszéltünk, amiben megegyeztünk az most eldőlt és augusztusban tudok költözni, addik kérem türelmedet". Ha valaha is szeretett és jóba vagytok, akkor kizárt dolognak tartom hogy kidobjon. Sose tennék ilyet még a kapcsolat végén se. Pláne ha csak egy hónapról van szó...

2014. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja értem, tehát az érdeked úgy kívánja, hogy még ott lakj 1 hónapot, de te már valójában szakítani akarnál, viszont emiatt még egy hónapig magadra erőlteted, hogy semmi gond nincs.

Szerintem keress albérletet aztán jelentsd be neki, hogy költözöl.

Ha ez nem megy, akkor jelentsd be neki most és kérd meg, hogy beszéljetek arról, hadd maradj aug.20-ig itt.

Amúgy miért hajítana ki? Azért mert el akarod hagyni?

2014. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon leegyszerűsítve: igen, azért dobna ki, mert a költözés mellett döntöttem.
2014. júl. 16. 14:09
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt nem állítanám, hogy kifejezetten jóban lennénk, ezért erre nem igazán tudok alapozni. Valmi olyan megoldást keresek, amivel elveszem az élét a dolognak és nem "gyilkoljuk" egymást egy hónapig.

Az albérlet nem megoldható sajnos (nem anyagiak miatt). Családra nem számíthatok, mert nincsenek olyan helyen/helyzetben.

2014. júl. 16. 14:12
 9/12 Fényember ***** válasza:
Egy jó barátnő/barát? Egy hónap nem nagy kérés szerintem közeliektől. Mondod hogy fizetnél mindent nekik. Én nem hiszem hogy ott maradnék az addigra már exemmel. :)
2014. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudok sehová menni:(. Ha tudnék, nem írtam volna ki a kérédést :(. Tényleg nem nagy idő, de hosszúnak tűnik biztos fedél nélkül mégis csak.

Legjobb barátnőméknél full house van :): ketten a párjával + kettő gyerek + nagyi + 2 kutya. Ennyi szoba nincs is náluk :). Ha azt mondom ez a legjobb opció, ahová mehetnék, akkor talán megértitek, miért nem tudom most meghúzni magam 1 hónapra.

Bár... ahogy így gondolkozok, szálloda még játszhat.

Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe!

Már csak találni kell egy olyat, ahol fogadnak egy harci kutyával :).

Köszi mindenkinek! A nyilvánvalót nem láttam :D!

2014. júl. 16. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!