Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi pénzt ad egy hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt ad egy hónapban nektek a férjetek? Vagy ha bármnnyit költhettek mennyi megy el saját magatokra? Pl ruhák, wellness berlet stb

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 10:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%
Mi mindig előre megbeszéljük, ha kell valami ruha, amiből kevés van, vagy tönkrement (pl cipő), és betervezzük, azon kívül 1-2 ezrest költök mondjuk antikvár könyvekre. A wellness mit akar jelenteni? Kozmetikus, szoli meg fodrász? Egyikhez sem járok.
2014. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

MIndet nekem adja :)

Viccen kívül, szinte nincs nála pénz, a számlákat én utalom, bevásárlást én intézem, ha együtt megyünk valamerre, kártyával fizetünk... ruhát, cipőt úgyis együtt veszünk, ha a lakásra kell költeni, megbeszéljük, de azt is együtt intézzük... utál pénzügyekkel foglalkozni, és soe kérdezi meg, mire mennyit költöttem, rám van bízva, hogyan osztom be.

2014. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
45%
nem veszek havonta ruhákat, se kozmetikumot...3 havonta megyek fodrászhoz, kozmetikushoz meg nem járok, kb, félévente veszek ruhát 1-2 db-ot. fitness bérlet havonta 20-20 ezer, ketten járunk oda.
2014. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Feleségem nincs, de a párommal minden közös kasszáról megy. Minden kiadást felírunk (mindkettőnk telefonján van olyan app, amivel tudjuk követni), és a hónap első hetében megnézzük, hogy mire mennyit költöttünk az előző hónapban, mennyi pénz jön be a következő hónapban, milyen tervezett kiadásaink lesznek. Mind a ketten keresünk annyit, hogy még félre is tudjunk tenni, és egyikünk se veri el költséges dolgokra feleslegesen a pénzt, tehát így nem szokott vita lenni ebből.
2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Van saját fizetésem abból veszek meg mindent. Nem költök sokat magamra, ruhát pl. nem veszek minden hónapban. Utazásokat meg közös pénzből fizetjük.
2014. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Nincs férjem, az összes pénzemmel magam rendelkezem. Általában havi 15-20 ezret költök magamra.
2014. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Amíg együtt éltünk a volt férjemmel, addig szinte semmit nem adott. Nekem majdnem háromszor annyi volt a fizetésem mint az övé, nem is azt vártam volna, hogy a fele számlákat fizesse, de legalább valami részt belőle. Kb 15 ezret tudtam kisajtolni belőle, hogy legalább a számlákba adjon (50-60 ezer volt havonta a rezsi). Úgyhogy ebből egy fillér se ment magamra, se a gyerekekre, akiknek szintén minden költségét én álltam.
2014. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Nekem konkrétan nem ad. Minden bevétel és kiadás KÖZÖS. Fizukor minden egy helyre megy...aztán abból veszünk el, amire kell. Ha nekem fodrászra...akkor arra..ha ruhára, akkor arra. Ha neki a hobbijára kell, akkor arra...ha ruhára, akkor meg arra...teljesen mindegy.
2014. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyunk hazasok, de egyutt elunk a parommal. Mindketten dolgozunk, nem tudom ft-ra pontosan, hogy mennyit keres, de a rezsit es a nagy bevásárlásokat, nyaralasokat mindig allja, ebbe nem is engedi, hogy beleadjak. Igy igazabol a sajat fizetesem megmarad magamra. Ruhakat, kiegeszitoket nem elore tervezve vasarolok, ha valami hirtelen megtetszik, akkor meg is veszem. Kozmetikumokbol jol bevallt termekeim vannak, ezeket mindig ujraveszem, de szeretek pluszban meg probalgatni ujdonsagokat is, ha valamit ajanl az elado, vagy a kozmetikusom.

Fodraszhoz 3hetente, kozmetikushoz es pedikur-manikurre hetente jarok igazitani. Wellnesberletem nincs, masszazsra vagy teljes testkezelesre szoktam menni, ha ugy erzem jol esne.

2014. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
16%

#2 Régeben nálunk is így volt. Az összes pénz (5-600) a feleségemnél volt, mert én nem szeretek foglalkozni ezzekel a dolgokkal. Ő nem dolgozik, egésznap csak van. De ez mára már csak emlék. Volt, hogy 100 at a kezébe nyomtam, hogy költse magára, de nem tette. Annyira elkényelmesedett, és olyan nagyképű lett, hogy inkább visszafogtam. Továbbra is ő intéz mindent, de a pénzt kérnie kell. Kb 150-200-at kap havonta, mindenre. Ebből kell rendeznie a rezsit, kaját, iskolát..., szóval mindent.

36F

2014. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!