Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem külföldre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem külföldre megy dolgozni, jo meglepetes lenne ha lefogynek?

Figyelt kérdés

Van kb 10 kg feleslegem a terhesség óta. A férjem holnap indul Angliába, 2 hónap múlva jön haza értünk addig nem fogunk talalkozni.Akkor mar mi is koltozunk ki vele.

Elore tudom hogy nagyon fog hianyozni, az elmult 8 evben minden napot egyutt toltottunk.

Arra gondoltam hogy lefoglaljam magam, folytatom a nyelvtanulast, es mellette elkezdek sportolni, hogy teljen az idő. Szeretnek 10 kg ot fogyni mire hazajon.

Ti mit gondoltok, a párom helyebe orulnetek neki?


2014. júl. 21. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Először is két hónap alatt nem lehet 10 kg-tól megszabadulni, feltéve, ha rendesen csinálod és tartós eredményre vágysz. Jó tanács: ne a kg-kat méregesd, hanem mérd le centiben magad, comb, derék, csípő, stb. Ezeket figyeld hogyan változol, nem a kg a lényeg, főleg mivel a tested akkor lesz szép, ha izmot szedsz magadra és a zsírt ledolgozod, az izom viszont nyilván nehezebb, mint a zsír. Egy szó mint száz, amennyiben tartós eredményre vágysz olvass utána a témában mit hogyan érdemes csinálni.
2014. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha egészséges, heti 1 kg fogyással számolunk, 2 hónap alatt majdnem 10 kg fogyhatsz úgy, hogy nem jön vissza.

Hajrá!

2014. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magyar kutya gondoltam hogy a rossz kell... Inkább hízz jó nagyra: ((((
2016. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!