Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális a férj ilyen fajta pénzbeosztása?

Figyelt kérdés
Van egy házaspár a nő GYES-en a férj kereső csak.kb fél éve férj eldöntötte ő osztja be a fizuját.Feladja a csekkeket,bevásárol,ha valami nagyon fontos kiadás van többnyire megveszi.Bár most a gyereknek azért nem akar a kinőtt pulcsik helyett ujjat venni mert nyár van....Szerinte ez felesleges.A feleség nem tudja mennyi fizetést kap,férj nem közli,azt sem mennyit tesz félre havonta a fizujából,amiből 100000ft a gyerekek után járó adókedvezmény.A feleség első házasságából született gyerek után is megkapja.
2014. júl. 17. 16:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

NEM normális. Házasságban nincs külön pénz, csak közös és azt közösen osztják be.

Ilyen férjjel nem élnék együtt.

2014. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem, egyáltalán nem normális. Azért mert nyár van, még lehet, hogy lesz 1-2 hűvösebb nap, amikor kelleni fog a pulcsi, 2-3 db-ot potom összegért lehet durizni. Ha ennyire sóher lett, annak oka van, a titkolózás sem normális egy kapcsolatban, pláne ha pénzről van szó, arról azért legyen már tudomásod, hogy hogy álltok pontosan. Még annyi szabadságot sem kapsz, hogy legalább egy 5.000,- legyen a pénztárcádban, akkor szerintem gondolkozz el, hogy miként szedhetnéd ki belőle az igazságot, amiért ilyen.. Nekem ez olyan, mintha egy cseléd lennél, akinek nincs szava, ő a valaki, mert keres, vagy pedig tervei vannak a jövőre nézve, amiben te nem szerepelsz. Ne legyen így, csak egy felvetés, de a tisztelet kis szikráját sem látni...
2014. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
38%

# 1

Akkor teljesen új dolgot fogok mondani neked: külön kassza.

Ha feleségnek nem tetszik, akkor kinyitja a száját és szóvá teszi.

2014. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%
Igen, 3.! Aztán apa meg közli, hogy ha nem tetszik...
2014. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
Imádom az 1. válaszolóhoz hasonló embereket. "rohadt férj. stb." Dolgoztam egy társasházban. A szomszédasszony átjött és kérte, hogy mérjük fel a konyhabútorát, mert újat szeretne. Megcsináltuk és telefonáltam, hogy kész van. A férje vette fel, nem is tudott a konyhabútorról. Eljött és megmondta, hogy nem kell neki, nem fizeti ki, mert a felesége vásárlás mániás és addig vásárol, míg van pénz. Napi pár száz ft-ot adott neki. Ilyennel is találkoztam.
2014. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%

# 4

Elszabadultak a látnokok itt, vagy mi?:D

2014. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%

Abszolút nem normális ilyen házasságba gyereket vállalni.

Lehet pattogni, de akkor lesz egy egyedülálló anyukánk 2 apától 2 gyerekkel.

Majd akkor beoszthatja, amije van.

2014. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
6.! Nem. De ez szokott következni.
2014. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%
Abnormális a férj. Két felnőtt házassága nem arról szól hogy az egyik beosztja a pénzt, eltitkolja mennyi folyik be egy hónapban és megtiltja a másiknak hogy bizonyos dolgokat vásároljon. Hát nem a gyereke hanem a szerelme, a házastársa, egyenrangú partnere a nagybetűs életben. A feleség álljon a sarkára és szüntesse meg ezt az állapotot. Tök mindegy ki mennyit keres, tudjon mindenki a másik pénzügyeiről ha külön kasszán vannak is, és közösen döntsék el mire mennyit költenek. Ez a minimum.
2014. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
8%
teljesen normális. a férj dolgozik, neki joga van beosztani a pénzt! a legtöbb feleség, amikor otthon van a gyerekkel, teljesen elszáll a költségekkel. a lényeg, hogy kézben tartsa a pénzügyeket. Azonban ezt meg kellett volna beszélni gyerekvállalás előtt. Én világosan lefektettem a szabályokat, azt, hogy én osztom be a pénzt, a nejem csak zsebpénzt kap, amíg babázik. ennyi. akinek nem tetszik, nyitva az ajtó! üzletember lévén, rendkívüli módon érzékeny vagyok a pénzügyekre.
2014. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!