Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért én mint férj vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én mint férj vagyok gonosznak beállítva, mert menekülnöm kell otthonról, ha mérges a feleségem?

Figyelt kérdés

Ha mérges, teljesen mindegy, mire, én vagyok egész nap szidva mindenért! Haza megyek, leülök enni, tök feszült, és elkezd evés közben mindenért szidni!

Próbálok vele beszélni, de csak magyaráz!



És ha nem megyek el otthonról, utánam jön a kertbe, meg

jön utánam...


És én vagyok a rossz férjnek beállítva, aki nem szeret haza járni...


Miért?



2014. júl. 24. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Kedveskedni meg virágot vinni a hülye is tud. Miért ne főzhetne a férj egy finom vacsorát, hogy kiengesztelje a feleségét?


Kérdező, de miért szid? Úgy értem, mivel? Azt mondja, hogy "nézd meg, már megint 40 fok lesz, ez is a te hibád" vagy "miért nem rakod a zoknid a szennyesbe, te szerencsétlen?"

2014. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
a dolgokat közösen kell megoldani úgy tünik te csak menekülsz
2014. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

-A feleséged egy idegbeteg hülye, a legjobb ha otthagyod. Váljatok el.

-Miattad ilyen, érzéketlen vagy, figyelmetlen és nincs rendesen kielégítve. Változtass magadon vagy hagyd el, hogy találjon egy jobbat aki figyel rá.

2014. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Elkezd szidni...hm...

És te hallod amit mond?

Ha igen...mit mond? Vagy csak a hangját hallod és a szavait nem?

Esetleg így: "Hazamegyek enni és sáros lábbal végig megyek a frissen felmosott konyhán, leülök enni...és a feleségem tök feszült, és elkezd evés közben mindenért szidni..." Valóban nem értem - mi a baja az asszonynak.

Elég gyerekes módja a problémák megoldásának az, hogy elmész otthonról. (vagy ez nem is megoldás inkább elmenekülés).

2014. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

Talán pont az előző elmenekülésed miatt szíd, nem? Hogy már megint nem voltál otthon, már megint nem segítettél ezzel-azzal, vagy simán nem voltál ott neki, hogy megosszon veled valamit. Mire te megint elmenekülsz...

Lehet, hogy szar végighallgatni, hogy balhézik, de nincs hasznosabb, mint hagyni, hogy kibeszélje magát és érdemben reagálni!

2014. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sírok, nagybátyám úgy fog meghalni, hogy védi a feleségét.
márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!