Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Védi előttem, vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védi előttem, vagy valóban nem érdekli?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk házasok. Sokáig tartott, mire az előttem lévő exe végre eltűnt az életünkből. Sok közös barátjuk és viharos szakításuk miatt sokáig téma volt nálunk (az ő családjában). Az agyamra ment. Az egyik közösségi oldalon közös oldalt csináltunk, ill. az övéhez beírt engem is, mivel, hogy ő úgyis ritkán nézi, meg hát nincs előlem mit titkolni. Hát, én kitöröltem az ismerősök közül az exét, mert iszonyatosan irritált a feje. Végre elértem, hogy ne beszéljenek róla a jelenlétemben, a férjem se emlegesse, erre most a csaj küldözget mindenféle meghívókat a neten.

Erre már pipa lettem, hogy ez soha nem fog lekopni rólunk? (6 éve szakítottak). A férjem meg csak úgy reagált erre, hogy nem direkt hívott meg. Ja, mondom nem vagyunk ismerősök vele, így tuti nem véletlenül adott hozzá bennünket a meghívottak listájához. Erre nyugodtan rávágta: "Úgyis tudja, hogy nem megyek el!" Ja, mondom akkor minek hív meg? Újabb válasz: "Tuti, hogy nem érdekli, hogy mi van velünk, le se sz...ja!"

Ez mind kamu, tudom, hogy beszél rólunk, meg les minket, érdeklődik. Csak azt nem értem, hogy a férjem most ezzel védi, vagy valóban ennyire nem érdekli a csaj, és azért ilyen pozitívan közömbös? Mi a véleményetek?



2014. júl. 29. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
"Hát, én kitöröltem az ismerősök közül az exét, mert iszonyatosan irritált a feje." - na ez mindent elmond rólad.
2014. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Úgy amblokk az mindent elmondott rólad, hogy közösségi oldalakon éled ki a bosszúdat, aztán az ott történteken pattogsz tök feleslegesen. A 15-16 éves iskolatársaim viselkednek így...vagy még azok se...
2014. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritálna egy ilyen ex, de hogy a férjed mit miért mond, azt ember nincs, aki tudhatná - rajta kívül.
2014. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van! Biztosan normális egy kapcsolatban/házasságban, ha a jelenlétedben a párod családja étkezés közben arról beszélgetnek, hogy mi van az exel (nem voltak házasok!). Ha szórakozni megy az ember, biztosan normális, hogy valamelyik haver egyből arról kezd beszélni, hogy találkozott az "exel", és képzeljük el, hogy a csaj lehordta a férjemet mindenféle sz..r alaknak, aztán engem is, hogy hogy tud velem lenni. Biztosan normális, ha az ember férje hetente jön haza azzal, hogy találkozott az XY-nal, aki mesélte, hogy képzeld el, hogy az ex mit csinált! Az is biztosan normális, hogy az ex 4 év után a semmiből felhívja az ember párját (addig nem jelentkezett egyszer sem!), hogy találkozhatnának, mikor megtudta, hogy nősül. Biztosan csak én vagyok az az agyament, ettől 2 év után tele lett a hócipője. Főleg a hívás után (épp vacsoráztunk). Vagyok olyan primitív, hogy ha pár fokkal primitívebb lennék, levernék neki egy nyakast.
2014. júl. 29. 23:05
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem bízol meg benne, akkor válj el! Ha bízol benne, akkor igazold vissza, hogy ott lesztek, esetleg menjetek is el, érezzétek jól magatokat, mutassátok meg, hogy őt már nem jegyzik sehol.

Igen, rohadtul irritáló, amikor az ex sok (nálunk 7) év után még mindig szemétkedik. De ha nem bízol a férjedben, akkor nincs értelme a házasságnak. Engem szórakoztat, hogy féltékeny arra, hogy boldogok vagyunk, és van egy kislányunk. Tudom, hogy a férjem soha nem kockáztatná a kapcsolatunkat valakiért, aki nagyon megbántotta.

2014. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Arról meg ugye nem is írtam, hogy a drága ex azóta folyton csengeti a férjem telefonját, mikor felveszi, gyorsan kinyomja. Addig nem zavart, míg nem reggel 6-kor és éjfélkor jutott az eszébe. Bizonyítani persze nem tudom, hogy ő az, de női megérzés. Minden egybevág.

Így két és fél év után elszakadt a cérna, és idegesít már az is, hogy a férjemet meg tök nem izgatja a dolog. Ha az én exem csinálná ezt, én biztosan megkeresném, és elmagyaráznám neki, hogy mettől hány méter. De ő nem. Néha az az érzésem, hogy védi. De lehet, hogy csak valóban nem érdekli az egész. Engem viszont bosszant az a nő ezekkel a hülyeségeivel. Bökdös, meghívogat, lájkol úgy, hogy nem is barát.

2014. júl. 29. 23:13
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-ös, ebben igazad van. Lehet, hogy nekem is mulatnom kellene rajta, hogy vergődik, erőlködik. Megbízok a férjemben, tudom, hogy sosem menne hozzá vissza. Viszont segíthetne megkönnyíteni egy kicsit ezt a helyzetet.

Már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy azért csitítja a helyzetet, mert egyszer már kiakadtam. Eljött az anyja hozzánk, és meg sem kérdezte, hogy mi újság, hanem egyből azzal indított, hogy látta az exet bicajjal menni most útközben. Belőlem meg kibuggyant, hogy "Jó, akkor utána lehet tekerni!"

2014. júl. 29. 23:18
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

MIért mentél hozzá? Valószínűleg ez az egész nem az esküvőtök után kezdődött...ezzel a "puttonnyal" vállaltad be ezt a pasit...most ezt nem bántásból írom...

Amúgy meg ha elkezdesz nem tudomást venni róla, lehet kikopik magától a Ti életetekből....

2014. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak másként működnek, mint mi nők. Ők nyugtázták, hogy nem érdekli őket, és ennyi. Nem fogja megkönnyíteni ezt a helyzetet, mert neki nincs helyzet, azt leszámítva, hogy kiakadsz, amit persze nem ért, mert őt nem érdekli, és nem érti, hogy akkor téged miért érdekel. Rég volt elmúlt.

Tudom, hogy nem egyszerű én is átéltem, de úgy döntöttem, hogy nem adom meg az örömöt annak a libának, hogy miatta veszekedjünk. Elvett feleségül, téged választott, te nyertél. Ő meg had kapálózzon azért, amit elveszített. Ne feledd: a féltékeny nő jobban nyomoz, mint az FBI, és jobban hallucinál, mint egy drogos. Ne vedd személyes sértésnek, ha szóba hozzák, a közös barátok esetén ez normális. A férjedhez a múltja is hozzá tartozik, nem csak a jelenje és a jövője.

2014. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, és tökre megértem, hogy ez kiveri a biztosítékot nálad, én is hülyét kapnék tőle. De ebben az esetben lehet, hogy úgy az egész família előtt kellene kiborítani a bilit, mert azért az se normális, hogy úgy beszélnek róla otthon, mint egy családtagról.

Azt továbbra sem tudom, a férjed miért reagál úgy ahogy, lehet hogy épp azért, mert náluk természetes az exek fölemlegetése és föl-fölbukkanása, de még az is lehet, hogy a hiúságát legyezgeti ez a helyzet.

Ha ezt velem csinálná a férjem családja illetve az exe, biztos, hogy állati nagy botrányt csapnék.

2014. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!