Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 év járás után már egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év járás után már egy férfi feleségül vehet egy nőt?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt de még nem kérte meg a kezemet.
2014. aug. 10. 08:35
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
21%
Minek is venne feleségül? Hogy elcsúnyulhass és váláskor vidd a házát?XDDDDDDDD
2014. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még hogy feleségül vegyen, és nem kell megkérdezd tőle, hogy el akar-e venni. De azt fontos tisztázni, egy év után már lehet, hogy hogy képzelitek a jövőt, egyezik-e a jövőképetek. Akar-e majd házasodni, akar-e majd gyereket.
2014. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

"De van olyan akinek már egy fél év után megkérik a kezét."


Meg vannak olyanok is akik két év után elválnak. Nem kell messzire mennem, hogy tudjak példát mondani.

Ha összeszámolom, hogy hány ember vált el, vagy szakított a környezetemben, szerintem meghaladja a 10-et. Szakítás szempontjából magamat is bele kell számolnom, mert nem ahhoz mentem férjhez, akivel 22 évesen jártam. 27 évesen házasodtam és ez már egy megalapozott döntés volt.

Egyébként miért olyan sürgős az esküvő?

2014. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

persze.. 1 hónappal kell a házasság előtt bejelenteni a szándékot


22 évesen viszont kevesek házasodnak, vagy azok, ahol becsúszott a gyerek, vagy azok akik már régen együtt vannak (nem 1 éve)


nem azt mondom, hogy túl fiatal a 22, hanem azt hogy manapság 22 évesen még csak elkezd gondolkodni az ember a házasságon maximum, mert kb leghamarabb ekkorra van esélye hogy önálló életet teremtsen az ember magának.

Az ember nem ugrik bele ÁLTALÁBAN összeköltözés nélkül egy házasságba, tehát 22 évesen kijön az ember a suliból, akkro van esély kb összeköltözni, én mindenkinek javaslom, hogy 1 évet éljenek minimum együtt, akkor érdemes házasodni.


viszont ha a párod is 22, akkor rettentő kicsi az esélye, hogy már ő is gondolkodna házasságon, mármint az elméleti szinten felül.


Egyébként ennyi idősen mi is 1 éve voltunk együtt, 23 előtt összeköltöztünk, pár év alatt összeszedtük magunkat, és már házasok vagyunk.

Azonban beszélni már beszéltünk a házasságról ekkor, kell is beszélni róla hogy tudjuk a másik mit gondol a helyzetről, vagy mi a jövőképe.


Ha 30 lennél, akkor nem lepődne meg senki az 1 éven, ennyi idősen viszotn irreális elvárás a párodtól.

Tuti csalódás


akar egyáltalán a párod valaha házasodni?

2014. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel a hozzáállással simán vénlány maradsz, vagy egy kierőszakolt házasság után elválsz.

Türelem, kommunikáció és türelem.

1 év az semmi a ti korotokban.

Van rendes munkátok? Megtakarításoktok? Laktatok már együtt?

2014. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, téged az érdekel, hogy "van, akinek fél év után megkérték a kezét", és nem akarsz olyannal együtt lenni, aki "nem vesz feleségül", és amúgy is "eddig jól elvagytok"???


Ember, te nem vagy normális!! Remélem, szegény srác nemhogy nem vesz feleségül, de hamar lelép!

2014. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
96%

Azért kérdeztem a korotokat, mert 30-35 évesen már elég ennyit várni, azt gondolom. Akkor az ember már nevetségesnek tartja ezt a járogatást.


Viszont 22 évesen még nem kell erre várni, viszont rákérdezhetsz, hogy ő veled tervez-e egyáltalán. Mert meg lehet beszélni az eljegyzést, nem kell meglepinek lennie. Ha meg azt szeretnéd, nem vagy még felnőtt.:)


27N

2014. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Tregereth ***** válasza:
81%
Egy év nem idő, hanem lósz@r. Még hosszúéletűnek is alig lehet nevezni a kapcsolatotokat. Mit vársz? Anyám mindkét férjével több év után házasodott, mégis elvált tőlük végül. Nem vallana valami felelősségteljes és józan gondolkodásmódra a sráctól, ha annyira el akarná kapkodni a lánykérést, mint te.
2014. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

"De nem akarok olyan fiúra éveket pazarolni, aki nem akar feleségül."


22 éves vagy, és pillanatnyilag nem pazarolod az idődet, akár elvesz, akár nem. Ha tényleg ő lesz az igazi, és pár év múlva elvesz feleségül, akkor megérte várni. Ha pedig nem, akkor is van haszna az együtt töltött időnek. Nyersz vele rengeteg tapasztalatot, önismeretet, rájössz, hogy mi az, ami ebben a kapcsolatban nem volt meg, de neked hiányzott. Mi az, amit egy másik kapcsolatban jobban kell csinálnod, hogy működjön.


Ha pedig tényleg ő az igazi, az néhány év együttélés után ki fog derülni. Együttélés nélkül ne akarj házasodni, ez alapszabály. Beszélgessetek sokat a jövőről. Most még biztosan nem lehet tudni, hogy működne-e vele a házasság, beszélgetéssel azt viszont ki lehet deríteni, ha nem.

Pl. te 3 gyereket akarsz majd, ő egyet sem. Te vidéki nyugalomra vágy, ő városi nyüzsgésre vagy fordítva. Te házasságpári vagy, neki csak eggyel több papírt jelent.

Ezekből a dolgokból azért lehet hosszabb távú következtetéseket levonni. Ha egyezik a jövőképetek, akkor nyugodj meg, semmiről sem vagy lekésve. Ha egyáltalán nem, akkor érdemes elgondolkodni, hogy tényleg pazarolod az idődet.

2014. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
Hová is sietsz drágám ? ! Mi az ,hogy nem hitegeti évekig ? Elmondanám neked,hogy én nem hitegettem a páromat ,mindig megbeszéltünk mindent , a házasság témát is .. 12 boldog év és egy gyermek után kértem meg a kezét . Így alakult ..boldogok voltunk ezelőtt is és eztán is ! :-)
2014. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!