Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti örültök, ha spontán...

Lányok! Ti örültök, ha spontán odajön egy fiú hozzáok beszélni?

Figyelt kérdés

Előtte semmi szemezés ( nem veszitek észre/ nem látjátok) , csak odajön egy fiú, és beszél veletek. Mindegy, hogy néz ki, de maga a cselekménynek örültök.


Vagy ha jóképű, igen, de ha nem, akkor nem.



2014. júl. 23. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, igen. :) Ha nem az esetem, maximum beszélgetni akkor is, vagy barátkozni.
2014. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem bánom, ha egy gyökér akkor 2 mondat után úgy is kiderül, és akkor leléptetem.
2014. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. :) Persze, ha normálisan közeledik és nem bunkó. A kinézet nem számít, persze azért ápolt legyen.
2014. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, ha normális és nem büdös, vagy ilyesmi
2014. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszer egy buliban odajött hozzám egy erősen ittas srác (mondjuk ki, durván részeg volt) és elkezdett dumálni nekem. Persze az arcát az enyémbe kellett nyomnia, hogy a szájából ömlő undorító piaszagtól ne kapjak levegőt. Na, annak nem örültem, de amúgy szoktam :)
2014. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, még akkor is ha nem lenne az esetem (persze ne legyen büdös vagy ilyesmi), de engem csak az idős hölgyek találnak meg xD azért nyilván nem ismerkedés miatt x"D
2014. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Örülök neki. Ha előtte szemezünk is, annak meg pláne. Bár volt, aki "suttyomban" jött oda mikor leszálltam a buszról. Beszélgetés, buli, majd egy hónapig együtt.
2014. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A bolond öregasszonyok, öregapók szoktak idegenekkel leállni cseverészni. Nem örülök, ha odajön hozzám bárki, tök mindegy hogy néz ki, kivéve ha pl. segítség kell hogy merre van ez vagy az mert akkor szívesen segítek, de aztán menjen is útjára.
2014. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze..én is mindenképpen örülnék.Teljesen függetlenül attól hogy-hogy néz ki.Volt bátorsága ki állni és megszolítani egy idegen lányt.Miért küldeném el?(maximum akkor ha úgy is viselkedik,mármint például bevan rugva vagy ilyesmi)
2014. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem aranyos, és bátor dolog. Én biztos nem utasítanám vissza. :)
2014. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!