Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalnátok a házastársatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a házastársatokat kíváncsiság/kaland/változatosság kedvéért akkor is ha a párotok hűséges lenne, nem hanyagolna el és mindent megtenne, hogy jól működjön a házasságotok?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok úgyhogy (még) nem érint a téma, de kíváncsi vagyok a válaszokra. Feleségek, ti hűtlenek lennétek ha a férjetek hűséges lenne és nőként kezelne titeket, meghallgatna titeket, lelki támaszt nyújtana, mindig szexelne veletek ha akarjátok? Férjek, ti hűtlenek lennétek ha a feleségetek hűséges lenne és igyekezne formában tartania magát, nem sárkányoskodna, nem válna frigiddé, lelki támaszt nyújtana?

2014. aug. 10. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus megkeseredett, savanyú a szőlő válasz. Ha neked csalódnod kellett, már mindenkinél törvényszerű ugyan ez? A válaszolók csak naivak lehetnek szerinted?


Miért? Csak mert pl te meg még sok ember rosszul választott? Az még nem jelenti azt hogy mindenki boldogtalan lesz idővel....


A statisztikákkal meg ne is fáraszd magad... az sem jelenti azt hogy mindenki boldogtalan lesz 10-20-30 x év múlva.

2014. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%
Nállunk,is minden jól ment és megy is , egyszer évekkel ezelott külföldre mentem egy melora. Hosszabb időre eközben haza jártam mondom minden jól ment a hassággunkban, véletlenül megismerkedtem egy asszonnyal akinek ugyan úgy családja volt és az is magyar volt mivel jo volt valakivel magyarul beszélni néha találkoztunk de semmit nem akartunk mert mind kettőnknek családja van otthon, röviden a baleset megtörtént dug tűnik hetek múlva, a küldetését befejeződött haza mentem nem találkoztunk tobbet! Vége lett. Évek múlva egy kollégámmal akit ismerte régen hogy milyen jo,családban van gyerekek jól kiegyensúlyozott család asszony kutató mérnök jól keres elmentünk hozzájuk vacsorára és akkor ismertem meg az asszonyát akiről tudtam hogy hallottam hogy milyen rendes és kiegyensúlyozott jo anyuka csak jót hallottam rôlla alig tudtam vissza fogni magam hogy ne árulják el magam hogy ismerem a hölgyet mert az volt akivel előtte balesetben egy alkalmi kapcsolatom volt külföldon. Persze megimertük egymást de semmiről nem beszéltunk mert én is a feleségemmel voltam és senki nem akart bajt de itt látszik hogy az emberke mennyire csak hisz és vak mert ilyesmi előfordul mert ha nem tudnám mit csináltunk ott akkor titokban érzelem nélkül csak testi kapcsolatban akkor nem hinném el mert aférje csak áradozott az asszonyról mindig ,szóval azóta csak lapulok mert rettegek nehogy ujra elhivjanak hozzájuk vacsorára pedig illene őket vissza hívni hogy mi is el hívjuk őket de rettegek tőle hogy ne találkozzak a feleségével mert a barátom nyak sem tudnék a szemébe nézni ha megtudná na meg az én feleségem se szimpatizálnak ha megtudná a félrelépésemet ami azóta sem történt meg, az volt az első. És utolsó. Ciciki egy dolog így akar évek múlva is.
2014. aug. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!