Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti elmennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti elmennétek a barátnőtökkel egy hosszú hétvégére wellnes-ezni?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerekünk, 2 és 5 évesek. A barátnőm ment volna a párjával, de a párja mégsem tud szabadságra menni.


Ti elmennétek így, itthon hagynátok a családot?


2014. aug. 11. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván a férje is tökéletesen el tudja látni a saját 2 gyerekét 3 napig. Én elmennék, ha lenne ilyen lehetőségem.
2014. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudna ki vigyázni a gyerekekre, akkor persze.
2014. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha anyagilag belefér, van aki a gyerekkel van otthon, akkor igen. A gyerekek már ellehetnek az apukával, vagy a nagymamákkal.
2014. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Én nem.

Több okból is, a legfőbb, hogy nincsenek nagyik (meghaltak régen), apósom sem él már, csak édesapám, de őrá és a férjemre nem merném rábízni 3-4 napra a lányom (3 éves).

A másik ok pedig, hogy én nem érezném magam jól úgy hogy nincs ott a lányom. Nagyon szereti a vizet, imád pancsolni. Nem tudnék nélküle szórakozni.

2014. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
simán, apaje is a gyerek :)
2014. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Én nem, mert nekem nincs ilyenre igényem. Viszont nem vagyunk egyformák. Ha te szívesen mennél és a gyerekeidet tudod kire bízni, akkor menj és érezd jól magad.
2014. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Simán, a férjem nem magatehetetlen beteg, hogy ne tudna vigyázni a (z egyelőre nem létező) gyerekeinkre :)
2014. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek gyermekeink, de ha lennének, 2 éves korukban már a párom is éppúgy el tudná látni őket, mint én. Ha menni akarnék s a párom ráérne, nem lenne kérdés.
2014. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
77%
Ha nyugodt szívvel rátudod bízni a férjedre a gyerekeket, akkor menj, persze. :) Én a helyedben mennék, igaz a férjem egyedül is képes ellátni pár napig a háztartást + gyerekeket. Hajrá! :)
2014. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
egy hete kb. minden vágyam ez volt..Így terveim szerint egyszer sort keritek rá, bár én tök egyedül mennék, de ez részletkérdés;) nálunk még pici a kisebb, de ha mar nem szopizik, akkor siman rahagyom őket az apjukra, és elmegyek 1-2 napra
2014. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!