Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti elmennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti elmennétek a barátnőtökkel egy hosszú hétvégére wellnes-ezni?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerekünk, 2 és 5 évesek. A barátnőm ment volna a párjával, de a párja mégsem tud szabadságra menni.


Ti elmennétek így, itthon hagynátok a családot?


2014. aug. 11. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Simán.


4: "de őrá és a férjemre nem merném rábízni 3-4 napra a lányom (3 éves). "


Ne haragudj, de a férjed mozgássérült, nyaktól lefelé béna, teljesen vak vagy egyéb fogyatékossága van? Mi az, hogy egy felnőtt, felelősségteljes emberre nem lehet egy gyereket (akit gondolom már nem is szoptatsz, tehát nincs olyan amit az apa nem tudna megtenni) rábízni????

Valakivel nagy bajok vannak nálatok. Vagy a férjeddel - de akkor nem lett volna szabad neki szülnöd, vagy veled, hogy bizalmatlan vagy vele szemben.

Mi van akkor ha kórházba kerülnél véletlenül?

2014. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ó de mennyire!!! ha te sem érsz rá szólj!
2014. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az tényleg gáz ha valaki nem meri a saját apjára bízni a gyereket.. főleg mert ez anyuka hibája,vagy mert egy olyanhoz ment akire nem lehet-alkoholista,drogos,erőszakos stb-vagy sosem vonta be semmibe és ez lett a vége. az én férjem 3 gyerekkel simán elmegy bárhova-2,5,7
2014. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1. nem, mert wellness, az meg nem a műfajom

2. ha értelmes program lenne (strand, túra, kirándulás, városnézés...), akkor viszont simán. A párom nem analfabéta, el tudja látni a gyerekeket, ha valami van, max. hív.

De mivel alap, hogy a kedves is részt fog venni a gyermekÜNK gondozásában (szokja-tanulja), így legfeljebb az anyát akarom-mal kell majd megbirkóznia. Egyébként kettőnk közül úgy érzem, jóval felelősségteljesebb lesz, mint én :D

2014. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem mennék el a szerelmem nélkül, csak vele.
2014. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A mi családunkban ez nem volt divat. Nem mintha az apa vagy a nagyszülő nem tudna vigyázni a gyerekre, de én mindig elveszettnek éreztem magam a családom nélkül. (De az apa sem ment el a gyerekek/feleség nélkül).

Volt egy prágai advent, ahova mindig el akartam jutni, és a párom nem tudott velem jönni, oda elmentem egyedül, de amúgy nem bírnám ki a családom nélkül.

2021. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!