Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire ritka az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az, hogy egy nő nem akar megházasodni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és évek óta úgy gondolom, hogy nem szeretnék megházasodni, sőt gyerekeket sem szeretnék, mivel nem igazán szeretem őket.

Más is van így ezzel? Vagy ha egy mindent elsöprő szerelem rámtalálna, (amit kizártnak tartok) akkor ez változna?



2014. aug. 14. 14:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ugyanígy gondolkoztam mint te. A házasságot nem zártam ki, de gyereket egyáltalán nem akartam, mert nem bírtam őket, nem tudtam mit kezdeni velük. Mára már 30 múltam és 3 éve találkoztam azzal a férfivel, akinél szinte az első percben azt éreztem, hogy tőle szeretnék gyereket. A mások gyerekeit a mai napig nem nagyon tolerálom, de sajátra mostmár nagyonis vágynék, a sors fintora, hogy már jó ideje nem akar összejönni. :(
2014. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%

Az élet egyszerű. Ha MOST nem akarsz férjet és gyereket, akkor ne menj férjhez.

Ha később akarsz majd férjet és gyereket (ahogy a többiek leírták, előbb-utóbb akarni fogsz), akkor majd menj férjhez.

A többiekkel meg ne foglalkozz. Ugyanazok, akik most vénlányoznak, egy esküvő hírére a "nem vagy ehhez még túl fiatal", "jól meggondoltad" mantrázásba kezdenek. Tapasztalat.

2014. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy képzeltem el az életemet, hogy házasságban élek, nem csak barátnő vagyok egész életemben. Nekem az kevés....De persze csak ha megtalálom a megfelelő férfit hozzá. Nem is az első férfihoz mentem aki megkért, mert nem volt megfelelő számomra.


A második, a férjem már igen:), bár ő az első akibe szerelmes lettem.


Gyereket nem akartam, csak amikor a férjemet megismertem. 25 voltam amikor összeházasodtunk, és a nem akarok gyereket dolog nálam is visszaütött...:kiderült, hogy beteg vagyok, szóval soha nem lesz...ez van. Már beletörődtem, csak a kérdezgető emberek zavarnak a mikor lesz már gyerek kérdésekkel... mikor megmondom hogy nem lesz, akkor meg jönnek a miért miért kérdések. A betegségemhez meg ugye az emberek 99%-ának semmi köze, tehát nem fogom megmondani...azért mert csak és kész.


Kettesben boldogok vagyunk. És ez a legfontosabb. Sok előnyét látom már annak, hogy nincs gyerekünk, nem vagyunk lekötve, oda és akkor megyünk amikor akarunk, hatalmas felelősség, anyagilag is rengetegbe kerül, az egész életünk egy csomag aggódás lenne stb...mondhatni ezzel vigasztalom magam:) egyre jobban megy.:D


Nem is értem az olyan embereket akik szerint ha nem akar valaki gyereket akkor ne házasodjon meg... Miért is? Miért kell egy nőnek pl barátnőnek maradnia csak mert nem akar vagy nem tud gyereket vállalni? Marhaság és ostobaság az ilyen hozzáállás. Mindenki férj/feleség akar lenni az megérdemli gyerektől függetlenül.


Szerintem manapság egyre többen vannak úgy hogy egyiket sem akarják... de még mindig nem elegen ahhoz, hogy ne keltsen megdöbbenést vagy csodálkozást az ilyesmi. Bár én már találkoztam olyannal aki hangoztatta hogy nem akar házasodni, aztán kiderült hogy csak a pasija nem akarja elvenni, de ő azért sírt, hogy 10 éve nincs feleségül véve. De nekem, a házasnak beszólogatott, hogy milyen szánalmas vagyok mert lekötöttem magam:) ....Gondolom azért hangoztatta hogy ő nem akar, mert elég megalázó egy nőnek, ha a párja nem akarja házastársának...(persze annak az, aki házasságot szeretne)

2014. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy házasodni akarok-e, nekem csak az nem tetszik, hogy a férj-feleség megnevezés NEKEM olyan szürkén, unottan hangzik.


Gyereket szülni biztos nem akarok, örökbe szívesen fogadnék.

2014. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A környezetemben többen vannak olyanok, akik családot, tartós párkapcsolatot szeretnének, de magát az esküvőt nem.
2014. aug. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!