Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Ti járnátok olyan...

Lányok, Ti járnátok olyan sráccal, aki egy ritka betegség következtében bármikor meghalhat, de jó esetben akár még teljes életet is élhet?

Figyelt kérdés
Szerintetek inkább felejtse el a szerelmet / szeretet az, aki ilyen helyzetben?

2014. máj. 10. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
én járnék, ezt hogy ki mikor hal meg nem lehet tudni, van hogy teljesen egészséges és egy pillanat alatt megváltozik az élete, baleset, hirtelen jött betegség stb..20L
2014. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tekissunyi válasza:
én pasi vagyok, szoval ugy mondom hogy járnék egy olyan lányal ha nagyon szeretem, ameddig lehet veleakarnék lenni odabujn hozza,szeretgetni,stb.. sokszor-sokszor mert tudom hogy már nemláthatom sokáig!!! és ez késztetne hogy sokatlegyek vele.... remélem tudtam segíteni :)
2014. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közhely, de a szerelem mindent legyőz. Ráadásul mint mondtad, akár még teljes életet is élhet. Az azért nem ugyanaz, mint amikor valakinek megmondják, hogy fél éve van hátra.

Egyébként bárki bármikor meghalhat. Tesóm volt osztálytársa 19 évesen halt meg, elütötte egy személyautó. Pedig teljesen egészséges volt.

Persze, nyilván aki beteg, az nagypbb valószínűséggel hal meg, de ilyenre azért ne alapozzunk.

2014. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha igazán szeret/szeretem akkor addig élvezzük egymás társaságát,addig szeressük egymást,amíg lehet. 14/L
2014. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen járnék !

Egyébként magadról írsz ? Milyen betegségben szenvedsz ?

2014. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!