Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire ritka az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az, hogy egy nő nem akar megházasodni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és évek óta úgy gondolom, hogy nem szeretnék megházasodni, sőt gyerekeket sem szeretnék, mivel nem igazán szeretem őket.

Más is van így ezzel? Vagy ha egy mindent elsöprő szerelem rámtalálna, (amit kizártnak tartok) akkor ez változna?



2014. aug. 14. 14:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Én 29 évesen hasonlóan vagyok: a gyerek biztos, hogy egy nagy nem, a házasság meg... Egyelőre abszolút nincs "jelölt" rá, és nem is hiányzik a dolog.

Ha esetleg később úgy alakul, nem mondom azt, hogy kizárt, de igazából nem tartom valószínűnek.


Szeretnék sokat dolgozni, pénzt keresni, utazgatni, önállóan és szabadon élni az életemet. Később tervezem, hogy külföldre költözzek, és ebben is csak hátráltatna, ha lenne valaki, aki miatt nehezebb lépni. Nekem ez nem hiányzik.


29/N

2014. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%

22 évesen én sem akartam sem férjet,sem gyereket, sőt 27 évesen sem (a gyerek gondolatától rázogatott a hideg, a fehér menyasszonyi ruha víziójától pedig hánynom kellett). Aztán megismerkedtem a mostani férjemmel...eltelt 9 év, 7 éve összeházasodtunk (nagyon szűk körben, nem fehér habos-babos ruhában brrrr hanem szép alkalmi ruciban) és 5 és fél éves a fiunk :)


soha ne mond, hogy soha!

2014. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van párom, de egyikünk sem szeretne házasságot, vagy gyereket. Nekünk így jó, ezt viszont sokan nem értik meg. 28N
2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha jön egy olyan valaki, aki tényleg olyan lesz, akkor talán.

De már nem hiszek a mesékben...

Van egy ismerősöm, 28 éves, két gyerek, férj. Ő úgy van vele, hogy már nincs semmi célja, csak dolgozik, mint a robot, hogy legyen a rezsire, kocsitörlesztésre.

Láttam már pár boldogtalan embert, de ő az élmezőnyben van. Szerintem 40 éves kora előtt infarktust fog kapni. Ja és úgy csalja a férjét, ahogy kell.

2014. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%

Én világéletemben házasságpárti voltam, nem annyira a papír, sokkal inkább az ünnep mivolta miatt, ehhez képest elég későn találtam meg azt, akihez hozzá is mentem. Gyereket a húszas éveim elején nagyon szerettem volna, aztán valahogy elmúlt, és magam sem értettem, hogy az az őrületes vágy hogyan csaphatott át ilyen intenzív „szaporodninemakarásba”.

Most 36 vagyok, gyereket várok, és nagyon örülök neki.

Eljön az az idő szerintem a legtöbb embernél, hogy végiggondolja, hogy nem biztos, hogy olyan klassz dolog egyedül megöregedni (úgy értem utódok nélkül), és akkor átértékeli magában ezt a kérdést. Ha huszonévesen még mások a prioritások, a mai világban szerintem teljesen természetes és érthető.

És igen, ahogy jön a „mindent elsöprő szerelem”, az is nagy változásokat tud előidézni a gondolkodásban.:)

2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

En sem akartam soha... de aztan jott O es majdnem lett eskuvo is gyerek is. De pont akkor jott egy eloleptetes is, es en inkabb azt valasztottam.

Nem mondom, hogy nem lesz mert lehet... de szamomra egyik sem fontos.

2014. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Utolsó te meg barom hazug vagy.

Régen is szültek későn csak nem az elsőt hanem a 23-kat.

2014. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ja es 31 vagyok
2014. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

27 éves koromig eszem ágában sem volt egyik sem, pedig 8 éve ismertem akkor a párom.

Most 29 vagyok 1 éve házas és van egy 2 hónapos fiam, és ami meglepő (azon kívül hogy utálom a gyerekeket a sajátom imádom)egyáltalán nem változott az életem, vagyis annyit hogy nem a munkahelyen töltöm az időm hanem itthon, de nem fáradok el jobban. Ugyan úgy minden csütörtökön haverokkal tali csak nem a lenti kocsmában hanem itt fent. Voltunk a borfesztiválon , Vbt néztünk kivetítőn ő manókája meg végig aludta, vagy épp a kezembe nézelődik. Ugyanúgy elmegyek vásárolni stb...én is azt hittem nagyobb nyűg de szerencsém lett...

Csak azért írtam le hogy legyen ellenpélda is :)

Nem minden fekete vagy fehér

2014. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én egyelőre nem akarok sem férjhez menni, sem gyereket szülni. Ez persze változhat a jövőben, mert most csak 19 éves vagyok. :)
2014. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!