Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a férjeteknek "elhajlási engedélyt"/ szabadnapot adni, amikor azt tehet következmény nélkül amit akar? Ill. mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyre több helyről hallom mostanában, hogy ez bevett szokás hosszú kapcsolatban/házasságban. És sok pozitívumot hallottam róla. Ezt kapta a férj szülinapjára, vagy ilyesmi...:) Nem ellenszenves nekem sem a gondolat, hagy érezze egy napra szabadnak magát. Állítólag tök jót tesz a pasinak is, és a kapcsolatnak is, ha beiktatnak mondjuk évente egyszer egy ilyen napot. Mit gondoltok erről? Van valakinek tapasztalata? Nagyon gondolkodom rajta, hogy meglepem egy ilyen nappal a férjemet. És igen tudom, hogy benne van a pakliban, hogy csajozik...:P
2014. aug. 15. 16:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szerintem az a teljesen normalis, ha akar egy egesz napot playstationozzon a haverjaival, vagy menjen el horgaszni, vagy barmi.

Minden extrasag nelkul.

Es ugyanez igaz a masik oldalra is, szoval a feleseg is menjen csajos programozni, ha akar. Ez nem extra, ez termeszetes. A hazassag nem borton, es nem osszenoves.

2014. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ha az én férjem csajozni akar, dugni akar mással, tegye, de akkor megkapja mellé a válási papírokat is. Ahogy én is megkapnám ha más pasi után néznék. De nem tesszük mert nincs rá igényünk.


A házasság, ahol egészséges normális kapcsolat van a felek között, pedig nem munka, hogy szabadnap kelljen. Ha el akar menni focizni a munkatársaival akkor megy. Megmondja kb mikor jön haza, én meg megcsókolom és közlöm hogy vigyázzon magára. Ennyi. Ja , és ez fordítva is így van. Ha én barátnőzni megyek akkor megyek, vagy haverral találkozom akkor is megyek. Erre nem kell külön szabadnap. Ez a normális egy házasságban.


A hűség pedig nála és nálam is szent és sérthetetlen. Ha igénye lett volna bármelyikünknek arra hogy megcsaljuk egymást, nem házasodunk össze, és alapból nem jövünk össze, mert egyikünk sem akart komolytalan kapcsolatot.

2014. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

Hát egy egészséges kapcsolatban mindkét fél elég szabad, hogy nyugiban játsszon. Ha ezt is megtiltod neki és betartja, ritka nagy papucs lehet, te meg egy zsarnok...

Az ilyen engedély arra jogosítsa fel, hogy olyat tegyen, amit egy normális kapcsolatban nem lehet. Ez optimális esetben már olyan extrém, hogy amúgy sem venné be a gyomrom. És hidd el, egy ilyen napnak nem kockulás lesz a vége, hanem egy másik nő. És nem csak flörtölgetésre. De ha ilyenekre van szükségetek, annak a házasságnak már mindegy.

2014. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veletek, viszont nem véletlen hogy pont most vetődött fel bennem a dolog. Ugyanis akinek kisbabája van/volt az tudja, hogy egy nagyon csodálatos dolog, viszont eszméletlenül nagy kötöttséggel jár. Az ember nem teheti meg hogy egész éjszakán át play stationozzon a haverokkal, mert kelni kell etetni kell, mindig van valami. MindKét fél részéről nagy áldozat ez. Szóval nekem is jólesne egy ilyan nap...Én tuti nem pasiznék, legszivesebben egy jakuzziban ülnék egész nap, koktélt szürcsölgetve, kikapcsolat telefonnal..: Ez persze csak az elmélet..:P A gyakorlatban úgy nézne ki, h telefon a kezemben, és 5 percenként hívogatnám apát h minden ok-e...:P
2014. aug. 15. 17:12
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ismerek olyan házaspàrt ahol asszony beossza a férje minden percét és nem engedi sehova. Ha neki filmet van kedve nézni akkor a férje is nézze, ha malmozni akkor a férjének is azt kell... mindent lehet de csak azt amit anyuka is akar és természetesen a haverokat el kell felejteni. Egyszer a férj elment a haverjához és az asszony sírva hívta fel az apját hogy beszéljen a vejèvrl, mert az nem törődik vele... tudom extrém de igaz sztori. Az ilyen pasinak nem egy szabadnap kellene hanem válás, az lenne az igazi megváltás.
2014. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Van olyan pasi aki nem is arra használja a szabadnapját, h csajozzon, hanem hogy mondjuk egész éjszakás play station partyt tartson a haverokkal."


Öhm, számomra nem világos, hogy ehhez miért is kell szabadnap. Én nem vagyok az a sárkány típusú feleség, aki nem hagyja békén sosem a férjét játszani/kocsmázni/bulizni. Természetes, hogy van igénye a szórakozásra nélkülem, nekem is van nélküle. Miért kéne ennek ünnepi alkalomnak lenni? Miért csak egy évben 1-2 alkalommal lehet ezt? Felnőtt ember, nem egy taknyos kölyök, hogy az engedélyem kelljen neki, ha szórakozni akar, és ez fordítva is így van. Most, hogy így belegondolok, és látom, hogy ez nem mindenkinél természetes, lehet ezért működik a mi házasságunk jól...

A csajozásról: nem, arra nem kapna engedélyt. Soha. Megteheti engedély nélkül, de akkor erősen javaslom, hogy meg se próbáljon hazajönni. Ha arra van szüksége, hogy időnként legálisan félredughasson, akkor egy új feleségre is szüksége lesz, mert ez mellettem nem fog menni, én ennél jóval többre tartom magam. Ha tőlem elvárja a hűséget, várja el magától is, különben mehet, amerre lát.

2014. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, azért az a férj, akivel ezt meg lehet csinálni, pontosan ennyit érdemel, se többet, se kevesebbet :D

16-os

2014. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

# 14/17


Pontosan ezért szokták azt írni, hogy házasság és gyerek ellőtt kell kiélni ilyeneket, nem közben.

2014. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Elhajlási engedély. Ahhoz, hogy játszhasson? Mi gyakran csináljuk azt, hogy míg én a laptopon dolgozom, addig barátom játszik a konzollal. Vagy a heti sörözés-bulizás, mindkét félnek, akár együtt, akár külön.

De így komolyan, emberek így élnek, hogy meg van tiltva a "kimenő" vagy a játék?

Hoppá, és most jut eszembe, hogy egyik barátnőm nem engedte a férjének a számítógépes játékot, mert az "gyerekes". Szerintem ez iszonyú, ez simán sértődött birtoklás, juj nem játszhatsz, mert felnőttek vagyunk.

2014. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék engedélyt a megcsalásra. Play station-özni, meg akkor is play station-özhet, ha nincs ilyen elhajlási engedélye. Nem börtönben él, hogy ne azt tegye, amit akar. Szépen néznénk ki, ha egy baráti sörözésre, kerti partyra, legénybúcsúra, számítógépes játékra engedélyt kellene kérnie, vagy ajándékként kellene tekintenie rá, hogy megengedem neki.
2014. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!