Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a férjeteknek "elhajlási engedélyt"/ szabadnapot adni, amikor azt tehet következmény nélkül amit akar? Ill. mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyre több helyről hallom mostanában, hogy ez bevett szokás hosszú kapcsolatban/házasságban. És sok pozitívumot hallottam róla. Ezt kapta a férj szülinapjára, vagy ilyesmi...:) Nem ellenszenves nekem sem a gondolat, hagy érezze egy napra szabadnak magát. Állítólag tök jót tesz a pasinak is, és a kapcsolatnak is, ha beiktatnak mondjuk évente egyszer egy ilyen napot. Mit gondoltok erről? Van valakinek tapasztalata? Nagyon gondolkodom rajta, hogy meglepem egy ilyen nappal a férjemet. És igen tudom, hogy benne van a pakliban, hogy csajozik...:P
2014. aug. 15. 16:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Most olvastam a kommmentedet. Nekünk is nemrég született gyerekünk, egy éves, és a férjem van vele gyeden, mégsem gondolom, hogy szabadnapot kellene neki adnom. Egyik hétvégén például tankvezetésen voltunk, ezt kapta ajándékba, azt vihetett magával, akit akart, de engem is hívott.
2014. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Na akkor megkapta végül a tankvezetést a családtól?
2014. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem. Engedély nélkül is pl.: áthaverozhat egy egész napot, adott esetben.... Félrekettyinteni meg sem engedéllyel, sem máshogyan nem mehet. Illetve mehet...de akkor a házból is. :)
2014. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nálunk mindent, amit egy kapcsolatban szabad, szabad bármelyik nap. Nem börtönben vagyunk, hogy kimenőt kelljen kérni egy kis szórakozásra.


Amit meg nem, azt nem, akinek olyan dolgokra van szüksége (pl. megcsalás), az ne legyen kapcsolatban.

2014. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mi van? Most is elmehetsz te is és ő is, ehhez nem kell engedély. Az elhajlási engedély ELHAJLÁÁÁÁÁS-t jelent, nem playstationözést.


Mi szabadok vagyunk egymással is, eszembe se jutna szabadnapot adni, hiszen "kivehető" szabadon:) Megcsalásra meg nem adnék nyilván.

2014. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem, egyrészt mert nem kell engedély, másrészt azért szerintem van egy határ, amit be illik tartani. Most is kint van a férjem Korn koncerten a szigeten, de azt a jegyet is nyerte, persze, menjen, érezze jól magát, nem baj az sem, ha iszik, de pl nem szeretném, ha hajnali 4-kor csutak részegen jönne haza.

Elhajlási engedély szerintem baromság, de normális keretek között mehet mindenki, ha a vélemények egyeznek.

2014. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

nálunk nem szokás adni az engedélyt :)

furcsa egy házasságban élhettek :)


ha férjem menni akar akkor megbeszéljük és megy.

mondjuk már elég régóta kialakult nálunk, hogy övé a szombat este, nekem a vasárnap délelőtt jutott :)

ő szeret leülni a haverokkal sörözni és kidumálni a dolgokat, én beszélgetek eleget a munkahelyemen, nekem egy kiadós alvás kell :)

így szombaton este 8kor megy, mióta megszületett a gyerekünk (4éves), azóta éjfél körül haza is tántorog, aztán vasárnap kelti a gyerek, rám zárják az ajtót... akkor is így volt mikor még pici baba volt, mondjuk ő soha nem kelt hozzá éjjel, egyrészt meg se hallotta, másrészt neki nem volt teje ;)


nekem furcsa ez az engedély adás, azonkívül számomra az elhajlási engedély a félrekufircot jelenti, nyitott házasságban meg nem élnék

2014. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell annyi filmet, meg TLC- t nézni, és akkor ilyen ökörségek nem jutnak eszetekbe.

Agyam eldobom, hogy az önbizalomhiányos nők még arra is képesek, hogy elengedjék a férjuket félrekufircolni, csak maradjon velük.

Swingerek leszünk, hogy büntetlenül mással is szexelhessünk, és közben azt hangoztatjuk, hogy ez így normális, és jót tesz a kapcsolatnak.

Jesszus! Van aki elhiszi, hogy tényleg szereti a párja, de azért még megkettyint más nőket is?

2014. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!