Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromnak tényleg anyára van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak tényleg anyára van szüksége "helyettem"?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni a tényt, hogy nagyon szeretem és szeretjük egymást. Mikor 6 éves volt, az édesanyja meghalt. Dobálták szegényt egyik intézetből a másikba (nem magyar a párom és itt mások a szokások), nevelőanya kijárt, majd au-pair... apukája vele lakott, de ő dolgozott, így nem tudott a pici fiúra figyelni. Ő a legkisebb testvér.

Kezdettől fogva tudom, hogy lusta típus, viszont észrevettem hogy nagyon tetszik neki ha kiszolgálom. Különösen nincs ellenemre, szeretek gondoskodó lenni. Tegnap viccesen megjegyeztem neki hogy "na látom, neked nem barátnő kell, hanem mint egy anyuka, mos, főz, takarít, hozza a meleg kaját, de amúgy meg be fogja a száját"... viccesen jött ki, így sokat nevettünk, de egyből elkezdett nagyon mosolyogni, bújt és stb... Utána döbbentem rá, hogy valszeg ez volt az igazság. Minden férfinak erre van szüksége? Ekkor lesz tökéletes a barátnő vagy mi? Párom 27.


2014. aug. 18. 13:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
96%

"viszont ha meg kinyitom a szám, hogy néha szeretnék én is egy kis kényeztetést, masszázst, olyan mintha már megint hisztiznék. mintha amit én nyújtok neki, amolyan alapszolgáltatás lenne :-) barátnővel együtt jár :-) na de ha abbahagyom, és nem teszek érte semmit... máris hoppá :-D"


"szerintem itt nálatok a fejekben van baj. az, hogy valakit szeretek és próbálok neki mindent megadni, ahogy ő is próbál nekem, erről még nem hallottatok? "


Érzek némi ellentmondást kedves Kérdező....

Most akkor hiszti, ha kérsz valamit, vagy megtesz érted mindent?

Nem lehet, hogy mégis csak a te fejedben van a baj?


Amúgy nekem teljesen mindegy, ha ebben hiszel, hogy a férfiaknak pótmami kell, én kevés ilyennel találkoztam még, nem is lett belőle hosszútávon működő képes kapcsolat.


Egyébként, ha egy nő apafigurát keres a párjában, akkor elég szép szavakkal illeti a társadalom. Miért gondolod, hogy ugyanezt egy pasi csinálja, és anyapótlékot keres, azt jobban el lehet fogadni?

De ha neked jó, nekem nem fáj.

Plusz mielőtt lehurrognál a sötéten látás miatt, szólok, hogy Írországban élek, nem foghatod csak az otthoni kilátásokra a véleményem.

2014. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Valószínűleg nem lusta, hanem rettenetesen depressziós, és annak a gyökere a súlyos anyahiányban keresendő.


Nem minden férfinek van erre szüksége - és vannak ám nők is, akik elvesztették az anyukat és anyahiányuk van! -, de azoknak szinte mindig, akik korán elárvultak vagy félárvák lettek.


Az ilyen férfi mindig gyerek marad és a aját gyereke elé fogja magát helyezni - ha akarja, ha nem, mert annyira erős az anyahiánya.

2014. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!