Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az apámhoz mentem feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apámhoz mentem feleségül?

Figyelt kérdés

Az a vicces szituáció áll fent, hogy anyámnak és nekem ugyanaz a problémánk a férjünkkel.

Falun élünk.

Egyik pasi se csinál sok mindent a ház körül. Mindkét háznál a bátyám segít be: a telek hátsó részének rendbentartása.

Bátyámnak támadt az a jó ötlete hogy telepítsünk hátra birkákat, hiszen döbbenetesen igénytelen állatok, elvannak egy kis akolban, megeszik a hullott gyümölcsöket, szépen lerágják a füvet és a birkabogyót sem kell összeszedni.

Nekem amúgyis nagyon sok olyan gyümölcsfám van, amiért nem kár, tehát fosókaszilva, vackor, pogácsaalma.

Ki is nézett egy kistermetű birkafajtát, amit először a saját házánál, aztán a kicsiket továbbadva nálunk és anyáméknál tarthatnank.

Tehát még pénzbe se kerülne. Akolhoz is van faanyag, szemestakarmány és szalma is.

Ami dolgom a birkákkal lenne az az, hogy beinditom a kutat, meg kiszorom a szemet.

De neem.

Kifogások tömkelege zúdul a nyakunkba anyámmal.

Amit összehord ez a két pasas az már vicc.


2014. aug. 18. 13:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Hogyan győzhetnénk meg őket?

Azt nem akarom eljátszani, hogy egyik nap mire hazajön, áll az akol, vagy legel a bari.

2014. aug. 18. 13:48
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

En sem ertekelnem, ha birkak setalnanak a hazam korul.


Maugy mi a kerdes? Apadhoz nem mehettel hozza, torveny tiltja.

2014. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Csináljátok anyuddal de a pasik ne is profitáljanak belőle, majd nézegethetnek maximum. Legtöbb pasi mellett nem lehet sehová fejlődni, beledöglenének, ha valamiért dolgozni kéne kicsivel többet, azért, hogy később kényelmesebben hátra lehessen dőlni. Le kell őket tojni, függetlenítsétek magatokat a lusta dumájuktól.
2014. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
"Az apámhoz mentem feleségül?" Mi a fene? Már megijedtem hogy elhagyott lány vagy aki 20 múlva elkezd randizni egy idősebb pasival, szex -> esküvő majd egyszer csak elkezdesz valamiért kutatni a szüleid után... és egyszer csak megtalálod az ágyadban miközben éppen töm téged. Blőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
2014. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Semmi melójuk nem lenne vele.

Nem a ház körül járkálnanak hanem jó ötven méterre, egy teljesen elszeparált részen.

A férjem meg apám szépen összefogtak, kitalálták hogy fenyvest csinálnak nekem hátra.Addig ment ez a szöveg, míg ki nem jelentettem, hogy ők fogják gondozni. Mert a facsemetéket kapálni kell meg gazolni amíg kicsik.

2014. aug. 18. 13:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
gondolom régen is lusta volt, hozzámentél, egészségedre!
2014. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem azon van a hangsúly hogy lusta. Csak a kertimelót hanyagolja.

Így nekem lenne könnyebb, meg anyámnak, de ezek a kedves férfiak húzzák rajta a szájukat.

Amúgy apám elve az, hogy a férfi kerti szerszámain van ülés és kormány. Minden más női. A férjem azért az első részen nyír füvet. Viszont a mi telkünk 1200nm, anyáméké meg 1800körül. Szóval baromi nagy területről van szó. :(

2014. aug. 18. 14:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj de honnan veszed hogy a birkával nem kell foglalkozni? Miért akarod tartani? Húsért? Hány darabot? Egész évre kifutja a takarmány? Nyírni ki fogja? Állatorvost ki fizeti?

Az egy dolog hogy a férjed/apád nem segítene, de szerintem jobban utána kéne járni mielőtt megveszed a birkákat.

2014. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
anyád meg a te helyedben én rég meghirdettem volna a házat, és kinéztem volna egy jó kis panelt és lehetne költözni, ott nem kell semmi kerti munkát csinálni.
2014. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az apámhoz mentem feleségül?" a cím kicsit megtévesztő a perverz énem már kezdett örülni, "Ami dolgom a birkákkal lenne az az, hogy beinditom a kutat, meg kiszorom a szemet.

De neem" akkor ne csináld ennyi de akár kereshetsz egy másik férjet is vagy el is költözhetsz

2014. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!