Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarolás az, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarolás az, ha egy nő azt mondja a párjának, hogy ha nem akarja feleségül venni akkor szakítsanak?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogyha az egyik fél házasságban akar élni, a másik nem, akkor az előbbinek joga van a szakításhoz, hogy később találhasson olyan párt akivel házasságban élhet.


Vagy nem?


2014. márc. 29. 22:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Csak a tálaláson múlik, hogy miként értelmezi a másik... Tehát a te felelősséged, hogy emberségesen járj el
2014. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%

Valóban a tálaláson múlik, de én azt gondolom, ha emiatt szétszakad egy kapcsolat, akkor az amúgy sem volt elég erős. Lehet, hogy találsz majd valakit, aki ugyanúgy házasságban akar élni, mint te, de honnan tudod, hogy jobb is lesz, mint a jelenlegi párod?

Az én párom sem akar házasodni (igaz, én sem vagyok megveszve a házasságért), de eszem ágában nem lenne emiatt elhagyni.

2014. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
De hogyan esne annak a nőnek akit ìgy vesznek el,hogy nem a férfi kérte meg a kezét hanem ő erőszakoskodott az esküvőért?
2014. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Jó, de akkor ezt tisztázzák az elején.
2014. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Joga van persze, de mi a frászt tud mondani erre a másik? Fujjjjjj ocsmány zsarolo:-))))
2014. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%

Istenem, én is nő vagyok, de komolyan nem értem ezt a házasság iránti mizériát. Miért ennyire fontos? Ha jól megvagytok és tudtok együtt élni, akkor kit érdekel, hogy igazolva van-e papíron?

Hány szar házasság van, ami papíron működik, de a gyakorlatban nagyon nem, melyik a jobb?

2014. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

"De hogyan esne annak a nőnek akit ìgy vesznek el,hogy nem a férfi kérte meg a kezét hanem ő erőszakoskodott az esküvőért?"


A nő nem egy árú, amit levesz a férfi a polcról. A házasság kettőjük közös döntése, és nem arról kéne szólnia, hogy szerencsétlen nő azon epekedik, hogy mikor is kéri meg a nagy úr az kecses kacsóját.

A nő is mondhatja, hogy szeretné, hogy összeházasodjanak, a férfi is. Az erőszakoskodás valóban nem jó dolog, és ha az egyik fél nem akar házasságban élni, a másik igen, akkor nyilvánvaló a szakítás, hiszen alapvető fontos dolgokban nem tudnak megegyezni.

2014. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem rólam szól a kérdés, én házas vagyok.


A minap láttam egy filmet, amiben erről volt szó, ezért tettem fel a kérdést.


Miért is kéne pont a nőnek feladni a házassággal kapcsolatos álmait? A nő is gondolhatja úgy, hogy ha a férfi nem veszi feleségül, akkor nem szereti eléggé. Nem?


Csak mert egyikőtök azt írta hogy ha csak ezért szakítanak akkor az a kapcsolat nem volt elég erős...

2014. márc. 29. 22:44
 9/34 anonim ***** válasza:
6%
Az előzőhöz még annyit, hogy én mindig pont fordítva járok. Nekem eddig 3x túl hamar kérték meg a kezem. Ugyan nem meglepetésként gyűrűvel szerencsére, hanem kérdés formájában, hogy mi lenne, ha...
2014. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%

ha tényleg szeretsz valakit akkor eszedbe se jut ilyen baromság

kizsarolni egy házasságot

eszem megáll

én tuti nem vennélek el

2014. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!