Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hova mennétek kikapcsolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova mennétek kikapcsolódni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Most várjuk a harmadik babánkat. Karácsony tájékán leszek 32 hetes. Szeretnék a férjemmel valahova kettesbe menni vagy 2-3 napra, mert a kicsi születése után erre nem lesz lehetőségünk egy ideig. Milyet helyet ajánlanátok? Hova utaznátok?
2014. aug. 18. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor szeretnétek utazni? Külföld, belföld?
2014. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom várandósan a tengerben fürdőzés nem játszik. Olyan helyekre mennék, ahol kellemes idő van (nem kánikula), nincs túl messze, de romantikus és sok a látnivaló.


Pl. Velence, Provence, Toszkána, Írország, Északi-tenger német, holland vagy dán oldalról.


Ezek mind 1, maximum 2 óra repülőútra vannak, szóval 3 napos kiruccanásra tökéletesek. Szinte mindegyik elérhető olcsó ryanair vagy wizzair járatokkal.

2014. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Külföldön és belföldön is tudok sok mindent ajánlani, csak tudni kéne, hogy mennyi pénzt szántok rá. 2-3 napos utazásra simán elmennék például Stockholmba, Párizsba, Rómába, Koppenhágába (ott élek, tudom ajánlani :)


Belföldön pedig akár Hévíz, Bükfürdő, Gyula, Eger, stb stb.

2014. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párizs, London
2014. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha belföld, akkor a nagyobb üdülővárosok jók lehetnek, de én ajánlanám pl. a borvidékeket, pl Tokaj, Mád :) Ott van egy nagyon szép tó is, panziók és csodaszép borvidék :) Szerintem megérné :)
2014. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy 32 hetesen már nincs biztosító amelyik utasbiztosítást kötne rád, így én inkább Magyarországon maradnék vagy valamelyik uniós országba maximum, kiváltva az uniós egészségbiztosítási kártyát. Illetve nem tudom, hogy repülőre felengednek-e még, úgy tudom van olyan légitársaság amelyik már nem utaztat ennyi idősen. Ezeket is vedd figyelembe a döntésnél.
2014. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után már nem voltam gépnél. Külföldön élünk, így belföldi "telelésre" gondoltam. Annyi idősen én már nem merek vízbe menni (így Hévíz, Szoboszló stb kilőve), nem tudom mi az amire lehetőség lenne ezenkívül. Párizsban két éve voltunk mikor a második volt pocakban, igaz akkor még csak 25hetes voltam. :) Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 19. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!