Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Naiv vagyok, ha hiszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv vagyok, ha hiszek a férjemnek? Ti hinnétek a férjeteknek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A laptop előzményeiben megtaláltam egy diszkrét társkereső oldalt, és mivel én nem nyitottam meg, más pedig nem használja a gépet, csak a férjem lehetett. Viszont tagadja. Azt mondja, hogy az oldal felugró reklámablakként jelent meg, és meg sem várta hogy betöltődjön, szóval azt sem tudta milyen oldal, csak kinyomta. Haragszik is rám, hogy megfordult a fejemben, hogy megcsal...


Butaság hinni neki?


2014. jún. 8. 18:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Ha amúgy minden rendben köztetek, jó a házasságotok, ezt te tudod, te érzed... Simán lehet egy felugró ablak. Főleg ha nem keresgélt rá profilokra.
2014. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha az első eset, én hinnék neki.

Hiszen ha használta volna az oldalt, akkor több előzmény lett volna (bejelentkezik, elolvas egy üzenetet, stb.).

A másik pedig, hogy Nekem is ne szokott adni egy féle társkereső oldalt.

Úgyhogy szerintem nyugodj meg, nincs baj. :)

2014. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem vagy naiv. Nem valószínűtlen, hogy igazat mond, de én a helyedben azért szemmel tartanám.
2014. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Ezt könnyen eldönthetitek: ha az előzményekben pl csak ennyi volt:

www.randizzunk.hu akkor nincs ezzel gond.


ha viszont ott volt egy csomó aloldal is:

www.randizzunk.hu/bejelntezes

www.ranizzunk.hu/htwzgh

... stb

Akkor nemcsak odatévedt.


Én pl. Pont ma kaptam egy levelet e-mailes ládámban, hogy badoo-n (azt hiszem így hívják) írtak egy privit, hogy milyen jó csaj vagyok és őket nagyon érdeklem egy hármas erejéig... hát én köpni nyelni nem tudtam! Soha nem regisztráltam egy ilyen vacak oldalra sem, szerencsére sosem szorultam rá, és nem értettem mit keresek fent mégis ilyen oldalon?

2014. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
párom ma kapott egy üzit arról hogy 3 K..rva is közel van hozzá van e kedve írni nekik :D mégsem lettem ettől zöld szemű szörny...
2014. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Nálam is van sokszor olyan magától feltöltődő oldal, amit nem én klikkeltem!!!

Egyszerűen felugrik, pedig minden ilyen le van tiltva a gépemen!!!

2014. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Ne féltékenykedj, mert ez a kiinduló lépés. Hagyd meg neki a szabadságot, hagy nézegessen, ne is vegyél róla tudomást. Ha kérdezgeted, számonkéred (mint egy börtönőr) az egy idő után annyira idegesítő tud lenni, hogy lépni fog pont abba az irányba, amerre te nem szeretnéd.
2014. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

Nálam valami vírustól lehet talán, amit érdekes módon nem talál a vírusirtó, mindig ha nem nyúlok a géphez kb. tíz percig, valami kártyázásra, rulettjátékra invitáló oldal töltődik be magától.

Ha egy lakatlan szigeten lennék se érdekelne semmiféle internetes játék, de még csak igazi, élő kártyázás se.

2014. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
88%
Hát figyelj te élsz vele , neked kell érezned hogy furán viselkedik e, és az is fontos hogy mennyire érzed magadat szeretettnek mellette,ha megvan még mindig a szikra a kapcsolatotokban akkor nagybaj nem lehet, szerintem hihető a story.
2014. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg az elég egyértelmű, hogy hány oldalbetöltés volt. Ha csak egy, akkor biztos nincs gond. Ha böngészett rajta, neadjisten profilra, majd üzenetre utaló linkeket látsz egymás után, na akkor már nem hinnék neki.
2014. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!