Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbeszélitek férjetekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszélitek férjetekkel, párotokkal, akivel együtt laktok, ha túl lányos cuccot akartok venni a lakásba? Vagy csak úgy megveszitek, aztán nézze?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy Hello Kittys magamnak egy óriási tusfürdő-adagolót, ami ezentúl 0-24 ott lenne a fürdőkádunk szélén (40 cm magas, egész alakos).


Szerintetek meg kell ilyesmiről kérdezni a fiút, akivel élünk? Csak, mert mégis csak nagyon lányos dolog, és neki is néznie kellene. (helyileg elfér, nincs más a kád szélén)


26N


2014. aug. 18. 21:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

Hallod, hol lehet venni és mennyiért? :DD

Írd meg priviben légyszi :D


Amúgy kompromisszumot kell kötni. Ha te megveheted a HKs tusfürdőadagolót akkor ő is vehet magának valami pasis lámpát és akkor te sem akadhatsz ki rajta

2014. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ő vehet magának, mert fiús dolgokat én simán eltűröm:) Én a Rossmannban láttam kisebbet, 3,5-ért, de én nem akarok 30cm-eset, az olyan esetlen. És nem giccses, csak Kitty! És nem tusfürdő, hanem egy olyan adagoló, ami örökre megmarad.:)
2014. aug. 18. 21:22
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Ezt siman megveheted szerintem. Bar semeddig nem tart szolni neki, hogy figyu, veszek egy tusfurdo adagolot, rozsaszint :) amig alberletben voltunk, ketten, akkor azt mondta nekem a ferjem, hogy azt veszek, amit akarok. Igy lett rozsaszin, parnazott wc ulokenk, zuhanyfuggonyunk, wc papirunk, kileponk es szepen lassan minden. Meg az evoeszkoz keszletunk, edenyeink is rozsaszinek voltak. Majd sajat hazba koltoztunk, lett egy kisfiunk, igy csak a kizarolagosan sajat cuccaim lehetnek ilyenek.
2014. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom elképzelni, hogy "túl lányos" dolgot vegyek..

A HK-s dolgok engem alapvól taszítanak...de ez egy teljesen más kérdés, csak próbálok elképzelni valamit, ami lányos, és vennek, és zavarhatn, de nincs ilyen. Az viszont boztos,mgy akármi dísztárgyat megkerdezek, hogy neki tetszik-e, igazáól egyedülmritkán megyek vásárolni, plusz ismerem az ízlését.. Egyezik az enyémmel. Ő semtesz kiautós posztert vagy ilyesmit, a lakásunk a közös ízlesünket, kettőnk személyiségét ötvözi..

Ilyen hülyeségre, hogy. Tusfürdő adagolő sem költenékennyi soha, úgyhogy ezt így nem érzém át.. Bár a férjem alalpból azt is utalja ha valami van a kád szélen..

27/n

2014. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem, sosem kérdeztem meg ilyesmiről. Ha esetleg nagyobb értékű dolgot szeretné vásárolni, azt meg szoktuk beszélni. Ő is attól boldog, ha szépítgetni tudjuk a lakást.
2014. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd meg, ez azért nem olyan NAGY dolog, hogy komolyan befolyásolja a lakás hangulatát.

Nyilván ha szekrénysor vagy ágy vagy szőnyeg lenne, azt érdemes megbeszélni. Mi ezeket együtt választottuk ki. Nekem például nagyon tetszik ez az ágy ( [link] de elég nőies, így a férjem nem igazán örült volna, hát nem vettük meg.

2014. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Én tuti nem vennék ilyent, de ahogy írod, te is elviseled az ő cuccait, azért egy tusfürdő-adagoló nem olyan nagy dolog. Vedd meg, aztán majd úgyis ráunsz, és vesztek egy cizelláltabb darabot.
2014. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Albi, szóval szerencsére ilyen gondunk nincs (nem is lesz), hogy berendezési tárgyakat kell együtt vennünk:) De egyébként ha veszek valamit, pl szőnyeget, akkor mindig normálisat veszek, szóval ez az egy dolog, ami most elgondolkodtatott.
2014. aug. 18. 21:46
 19/26 anonim ***** válasza:
37%

Bakker, ne már! Lányos cuccok, fiús cuccok, pont mint az oviban...

É ha néznie kellene? B. zi lesz tőle, vagy mi?


Hogy érdemben is válaszoljak: Nem tudom, kérdezd meg. Nekem tök mindegy lenne, hogy milyen az adagolónk, de lehet, hogy neki nem tetszik.

2014. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
Bocs, de ha 26 éves létedre egy ilyen 40 cm-es ízléstelen, dedós sz@rral hazaállítanál, hát biztos, hogy kivágnálak vele együtt!!
2014. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!