Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbeszélitek férjetekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszélitek férjetekkel, párotokkal, akivel együtt laktok, ha túl lányos cuccot akartok venni a lakásba? Vagy csak úgy megveszitek, aztán nézze?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy Hello Kittys magamnak egy óriási tusfürdő-adagolót, ami ezentúl 0-24 ott lenne a fürdőkádunk szélén (40 cm magas, egész alakos).


Szerintetek meg kell ilyesmiről kérdezni a fiút, akivel élünk? Csak, mert mégis csak nagyon lányos dolog, és neki is néznie kellene. (helyileg elfér, nincs más a kád szélén)


26N


2014. aug. 18. 21:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
Közös kasszán vagyunk, mi mindent ami nem fogyó eszköz megbeszélünk. Általában az a válsz, hogy 'Vegyed', de szerintünk így a legtisztább. Azóta van így, mióta kb 4-5 évvel ezelőtt mindketten kb ugyanolyan kenyérpirítóval tértünk haza :D
2014. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem. :D

Szerintem a pasik legjava, magasívről tesz rá, hogy milyen a tusfürdő adagoló vagy a díszpárna vagy az ágytakaró mintája.

Nekem ez a tapasztalom e témában. :D

2014. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Hát, eleve nem vennék ilyesmit, de ha mégis, akkor természetesen igen. Közös az élettér, közösen is kell berendezni.
2014. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A tusfürdő adagolót nem kérdezném meg, tulajdonképpen azt sem kérdezed meg, hogy vehetsz-e rózsaszín dobozos tusfürdőt, nem? :)

Szerintem ez még belefér "megbeszéletlenül", hiszen ez a tied, csak Te használod. Ha valami közös használatú berendezési tárgyról lenne szó, akkor megbeszélném.

Mi most költözünk össze, rendezzük be a lakást, párom azt mondta, hogy a konyharuha-fakanál-lábos vonal nem érdekli, vehetek hupililát is, ha azt szeretnék (főzni nem tud, mosogatni szokott, akkor meg úgysem látja a habtól :D), de pl szőnyeget-függönyt-bútort-falfestéket együtt választunk.

2014. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mi általában együtt járunk vásárolni, mivel közös kasszán vagyunk. Ha valami megtetszik, akkor ott szoktam ájuldozni, hogy milyen jó, és megbeszéljük, hogy van-e értelme megvenni, vagy csak porfogó lenne.

Nekem két gyengém van, a bárányok és a bögrék. A bögréimet már nem tolerálja, tehát azok most tiltó listán vannak, mert már nem férne el több, de a bárányos lököttségeken ő is jót szokott mosolyogni.

Most ez a legújabb szerzemény: [link]

Az ő mániája a kerékpárkütyük és a tornacipő (több cipője van mint nekem).

Mindenkinek van a saját ízléséhez közel álló cucca a lakásban, de azt az ép ész keretein belül vesszük. (Pl nem veszek bárány formájú kanapét, pedig tuti tök jól nézne ki :P, és neki sincs bicajkiállítása a lakásban)

26N

2014. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ebben semmi megakadni való nincs, azon kívül hogy giccs. Ha erre vágysz ne kérj tőle engedélyt mint egy kislány az apukájától. Ha a wc tető lenne hello kittys biztos kiakasztó lenne, vagy a tévéteket cserélnéd le valami hasonló gyönyörűségre mint a lenti linkeken biztos kiakasztó lenne. De hogy személyes tárgynak helló kittyt vagy mickey egeret veszel szerintem tök mindegy neki. Ilyen tv a nappaliban biztos kiakasztaná :

[link]


[link]


[link]

2014. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!