Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert a megcsalt felet hibazta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a megcsalt felet hibaztatjak sokan megcsalasos ugyekben?

Figyelt kérdés
Nyilvan egy sok eves kapcsolatban akadnak gondok,es azert sok evig pl tiz eves kapcsolatban nem lehet mar erdekesnek lenni mert mar ismerik egymast a parok es mindig van aki uj izgalmasabb vagy csak egyszeruen ilyen tipus. Szoval szerintem nem eleg ha valaki rendes ferj vagy feleseg az esely megvan ra hogy megcsaljak.
2014. aug. 19. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok válaszolnak akik félreléptek és át szeretnék hárítani a bűnüket.Azok is ezt hiszik akik még nem éltek át egy megcsalást.
2014. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha senkit nem csaltam meg meg. Engem viszont egyszer mar igen (legalabbis csak 1x derult ki) Ez a 2. komoly kapcsolatom. Az elso 2 evig tartott. Majd megcsalas nelkul szakitottunk. A mostani mar 4. eve tart es van egy 10 honapos kisfiunk is. Miota a kisfiunk megszuletett egyre egyre tavolodunk egymastol. Nagyon szeretem a parom!!!! DE! o annyira faradt, hogy SOHA nem mondana magatol, hogy szeret, kerni kell, hogy oleljen/csokoljon meg... stb...mar a szex is egyre ritkabb es ha van is kb 5 perc alatt max 10 lezavarjuk... ez amolyan uritek mar neh szetdurranjak szex. Tobbszor probaltam szepen megkerni, hogy valtoztasson valamit mert ez igy nekem nagyon nem jo... szamtalan levelet irtam neki, leultem vele beszelgetni elmondtam mi hianyzik nekem kertem hogy mondja el o is sokszor vitaba is fulladt a dolog mert keptelen felfogni azt aminek alabol megkellene lennie. Mindig azt kapom, hoy faradt es hogy o nem ilyen. Pedig eleinte bizony ilyen volt!!! Sooot! Es nem hiszem, hogy sok idobe telne megolelni, megdicserni a masikat...

Na mar most! En tenyleg nagyon szeretem es minden vagyam , hogy valtoztasson valamit mert tudom, hogy igy nem tudnek leelni vele egy eletet. Csak varok es varok a csodara. Ami nem igazan akar eljonni... hiaba minden erofeszitesem...

Tetelezzuk fel, hogy egy pillanat alatt betoppan valaki az eletembe es megkapnek mindent amire mar egy eve vagyom... lehet, hogy nem tudnek nemet mondani annyira kivagyok ehezve a szeretetre, arra hogy azt erezzem igen is no vagyok akiert meg meglehet am orulni... Pedig az en elvem az, hogy Soha semmilyen korulmenyek kozott nem csalnam meg a masikat!

2014. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Ez attól függ, éppen milyen emberek válaszolnak itt a kérdésekre.

Általában nők.

Így a férj bármit csinál, az rossz.

Ha a nő csinálja ugyanazt, akkor is a férj a hülye, mert miért nem vigyáz rá jobban.

Ebből is látszik ebben a kérdéskörben, otthon ezerrel dúl a szerelem...

2014. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12-vel értek nagyon egyet.


Sajnos ahogy telnek az évek, sokan természetesnek veszik, hogy a másik ott van mellettük. Hogy ott van akkor is, ha már egyre kevesebb kedvességet adnak neki, ha rajta vezetik le a napi feszültséget, ami a munkahelyükön rakódott rájuk, és akkor is, ha ôk elslamposodnak, és már nem adnak magukra úgy, mint az elején...


Azt hiszem, ha a dolgok nem mûködnek jól, annak mindig vannak jelei. Egy férfi jelzi, ha kevesli a szexet. Egy nô beszél róla, ha törôdésre vágyik...

De sokszor ez semmit nem ér.


Szakítani nehéz. Nehéz, ha vannak gyerekek. Nehéz, ha mégis szeretjük a másikat, és kötôdünk hozzá.


Aztán jön Valaki. És borul minden. És nem számít, ki mit gondol, mert az éveken át tartó szürkeséget hirtelen felváltják a színek. És nem számít, hogy volt a múltban valaki, aki egyszer már hamarabb odaért...


Persze. El lehet válni. Rendszerint ez is a vége. És akit elhagynak, az összetörik. Pedig valami nem mûködött... hiszen ha mûködött volna, akkor mindez nem történik meg.


(Csendben jegyzem meg: nem a megcsaló fél voltam... és ennek már 11 éve...)

2014. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ez a megcsalásos téma egyáltalán miért is kerül mindig szóba? Aki egyáltalán megcsalja a "szeretett" párját, mindegy, hogy férfi, vagy nő, az nem szereti teljes szívből a másikat. Ennyi. De, hogy még annyira jellemtelen is legyen, hogy nem szakít, mindenféle okokora hivatkozva és a - ja csak szórakozok egy kicsit, vagy nem adom fel a biztosat, titkos viszony hú de izgi, vagy unom a másikat, nem a régi, sokat feszekszünk - elveken félrejár szerintem az emberi kapcsolat semmibevétele. ŐSZINTESÉG na ez itt a kulcsszó, megszűnt létezni, vagy nem is volt a megcsaló fél részéről. Nincsennek okok, nincs semmilyen magyarázat, ha valaki megcsalja a párját, az hazudik, nem őszinte.. Mi a fenét akar egyáltalán, miért hibáztat bárkit, miért keres kifogásokat? Mert nem tud őszinte lenni, hogy vége kész, kiszáll a kapcsolatból. Ebből következik, hogy egy jellemtelen alak, minden megcsalónak üzenem... Lehet privátban vitatkozni ezen, de ez kifogásolhatatlan. Főleg egy házasságban. Nem szorul magyarázatra! Mindenki vállalja fel magát, ne legyen gyenge, erre nincs más magyarázat. A csalás az őszinteség, becsület, tisztesség áthágása, ez a párunkkal szemben semmilyen oknál fogva nem magyarázható meg.
2015. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez a megcsalásos téma egyáltalán miért is kerül mindig szóba? Aki egyáltalán megcsalja a "szeretett" párját, mindegy, hogy férfi, vagy nő, az nem szereti teljes szívből a másikat. Ennyi. De, hogy még annyira jellemtelen is legyen, hogy nem szakít, mindenféle okokra hivatkozva és a - ja csak szórakozok egy kicsit, vagy nem adom fel a biztosat, titkos viszony hú de izgi, vagy unom a másikat, nem a régi, sokat veszekszünk stb.- elveken félrejárni szerintem az emberi kapcsolat semmibevétele. ŐSZINTESÉG na ez itt a kulcsszó, megszűnt létezni, vagy nem is volt a megcsaló fél részéről. Nincsennek okok, nincs semmilyen magyarázat, ha valaki megcsalja a párját, az hazudik, nem őszinte. Mi a fenét akar egyáltalán, miért hibáztat bárkit, miért keres kifogásokat? Mert nem tud őszinte lenni, hogy vége kész, kiszáll a kapcsolatból. Ebből következik, hogy egy jellemtelen alak, minden megcsalónak üzenem... Lehet privátban vitatkozni ezen, de ez kifogásolhatatlan. Főleg egy házasságban. Nem szorul magyarázatra! Mindenki vállalja fel magát, ne legyen gyenge, erre nincs más magyarázat. A csalás az őszinteség, becsület, tisztesség áthágása, ez a párunkkal szemben semmilyen oknál fogva nem magyarázható meg.
2015. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!