Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek csak egy keltetőgé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak egy keltetőgépnek néz a vőlegényem engem ezek alapján?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, fél éve lakunk a vőlegényem lakásában. Számomra Ő a nagy Ő.


Előttem 5 évig felesége volt, akivel 3 éve váltak el. Most vallotta be a vőlegényem, hogy a volt felesége nem akart gyereket még vagy 10 évig, hanem ő még élni akart (még akkor is bőven ráért volna kora szerint), és ezért (elvileg CSAK ezért) elhagyta őt, mert ő szeretett volna már babát.


Én úgy érzem rajta, hogy szeret engem nagyon, és én szeretnék már szülni és neki szeretnék(28 vagyok, karrieremben most lehetne picit pihenni, és megosztanánk a GYED-et), de elbizonytalanodtam.


Most akkor én keltetőgép vagyok?


28N, 36F


2014. aug. 24. 14:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%

Ez így nagyon durva fogalmazás. Nem vagy az!

Gyereket szeretnétek mind a ketten. Mi a gond??

Hogy a volt felesége nem akart még vagy 10 évig?? Nem ismered a pontos körülményeket, és végül is teljesen mindegy, elváltak, Téged szeret, Te őt szereted.

Ennyi. Ne keress hibát ott, ahol nincs.

2014. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De ez kicsit olyan, mintha csak azért keresett volna olyan nőt, aki akar gyereket, mert ő maga is akart. Szóval, lehet, hogy ez alapján választott engem...:( De lehet, hogy túlreagálom.
2014. aug. 24. 15:00
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
36 éves... meddig kellene még várnia a gyerekkel? Én abszolút megértem a nézeteit, neked pedig nem sok közöd van ahhoz, hogy az exével miért váltak el. Elég durva a kérdésed, ha egyszer mindketten erre vágytok... Én mondjuk 1 év után nem biztos, hogy belevágnék, de ízlések és pofonok.
2014. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha most is akar gyereket, akkor vegyen el feleségül. Addig a jegyesség csak álca.

De gyereket NEM neki szülnél, hanem kettőtöknek.

2014. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Esküvő mindenképpen lesz, de nagyon jó a felvetés, mert ha nem akarna elvenni, akkor jogosabb lenne ez a dolog. De így kicsit megnyugodtam.


Én sem gondoltam, hogy egy év után belevágunk, majd meglátjuk...

2014. aug. 24. 15:03
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Talalt volna ezer not aki szul neki de o teged valasztott. Nyilvan ez is szempont volt a valasztasanal de ha amugy remes termeszetu harpia lennel nyilvan nem venne el. De ha neked fontos az eskuvo majd csak utana ess teherbe.
2014. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy néz keltetőgépnek!

Csak a feleségét nem érezte magához illőnek, mert egy nagyon alapvető kérdésben, mint a gyerekvállalás, nem értettek együtt, ezért nem illettek össze. Míg te meg osztod az ő véleményét a gyerekvállalásról, vagyis ezen a téren is összeilletek. Míg a volt feleségével nem így volt.

És miért baj könyörgöm, ha egy férfi 36 évesen, komoly párkapcsolatban gyerekre vágyik? Ez nem azt jelenti, hogy csak erre kell neki egy nő, csak egy ilyen helyzetben már olyat választ a pasi, akivel egyértelműen ugyanazt akarják! Vagyis azonos céljaik vannak. És ezt veled így érzi.

Szóval nem keltetőgép vagy, csak nem jól értelmezted azt amit mondott és túlreagáltad.

2014. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
A párom 38 éves. Gyereke már van, családja nincs, az anyjával szétmentek. Családra vágyik. Nem gyerekre, nem egy "keltetőgépre", családra. Akikhez hazamehet esténként, akik várják őt, akikkel leélheti az életét. Boldogságra. Én még nagyon fiatal vagyok, néhány évet szeretnék várni, legalább addig, míg megszerzem a diplomám. Ő feszeng amiatt, hogy "kicsúszik az időből", de tudja, hogy mástól se lehetne gyereke most csak úgy hipp-hopp, mert a gyerekvállalás nem néhány hónapos kapcsolatba való. Soha nem éreztem még, hogy csak azért kellettem neki, hogy szüljek. Bárki tudna szülni, és senki nem akarna egyből, csak néhány év kapcsolat után, mikor már biztosak egymásban. Mégis velem van, tőlem akar gyereket majd. Szerintem rég rossz, ha benned ilyen érzések merültek fel. Ha arról az oldalról nézzük, hogy rengeteg nő vágyik a gyerekre, azt is gondolhatnánk, hogy csak spermadonorként tekintenek a párjukra. Én a szerelmemként tekintek rá, akivel közös jövőt tervezek. 21/N
2014. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

10 év múlva egy gyerek, akkor lett volna ő 43 éves. Lehet, hogy szeretne játszani a gyerekével, szeretné látni, ahogy felnő, ne egy vénember legyen, mikor a gyereke érettségizik. Mindketten akarton gyereket, egyeznek az igényeitek, mi a probléma...

Tipikus női felfogás, nincs baj, na akkor csináljunk egyet gyorsan.

2014. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

szerintem nem vagy keltetőgép, mert szerintem sántít a története a párodnak

de mivel lezárt ügy, nem érdemes bolygatni

2014. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!