Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam, nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 ev hazassag utan most eloszor megcsaltam a ferjem. Sokat veszekedtunk mostanaba. Az gondolja csak nekem kell otthon fozni, mosni es takaritani es persze legyek csinos is fodrasz, kozmetikus ...

Millioszor atbeszeltuk, hogy napi 9 ora munka utan faradt vagyok es segitsen valamit de mintha a falnak beszeltem volna. Osszevesztunk es en penteken anyuhoz mentem haza es a hetvegen sajnos megtettem amit nem kellett volna.

Hetfon a ferjem a munkahelyem elott vart es kerte beszeljunk otthon.

Haza mentunk es elmondta sokat gondolkodott a hetvegen es szeretne megvaltozzni nem lesz kovetelozo es kiveszi a reszet a hazimunkabol.

Es most latom rajta hogy komolyan modta, nem tudom ez meddig lesz igyde nagyon rosszul erzem magam azert amit tettem.

Nem tudom mit tegyek mert utalok elotte titkolozni egy nyitott konyv voltam eddig elotte.

Mielott barki eltelne azert o sem szent, heti hat nap fel8tol 5ig dolgozok mindennap foznom kell mert a masnapi etel neki ne jo, hetvegen mosok es vasalok. A lakasunk olyan tiszta, hogy a padlorol enni lehetne es ezt eddig egyedul csinaltam.

A baratnom szerint ne mondjam el, de nagyon bant a dolog.

Viszont en akkor tenyleg ugy gondoltam vege, nem tudok mar mit tenni esveget vetek a hazassagomnak.


2014. aug. 28. 14:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
57%
semmit, örülj, hogy most már kiveszi a részét a házimunkából
2014. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

Kieresztetted a gőzt, ne legyen lelkifurdalásod, ha elmondod, annak se lesz semmi következménye. Szerinted a férjed meddig fogja tartani magát az ígéreteihez? 5 év házasság és nem tudjuk mennyi idő együttélés alatt nem zavarta a felállás, meg a panaszkodásod, szerinted most mi hatotta meg jobban? Hogy elveszít téged vagy hogy elveszíti a szerelmét, élete társát vagy hogy elveszíti ingyencselédet és az általa nyújtott kényelmet, a napi friss kaját, tisztaságot stb.?

Ha el is mondod neki, max. megsértődik, de valószínű tudja, hogy ő veszít többet, ha emiatt elváltok, így meg fog bocsátani. Talán meg is ijed, hogy gyorsan találtál valakit búfelejtőnek, elvégre az általa nyújtott szolgáltatást nem nehéz pótolni: nem tart el, sokat dolgozol mellette és az otthoni teendőket is egyedül oldod meg. Ezt kb. minden pasi mellett csinálhatnád, nem ő az egyetlen, de van, aki meg is becsülne érte...

2014. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
ne szólj semmit. ha kibékültél vele , akkor örűlj hogy besegít a házimunkában.
2014. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
26%

"napi 9 ora munka utan faradt vagyok es segitsen valamit "


Érdekes, hogy a félredugáshoz valahogyan nem voltál fáradt?!!

Ha van gerinced, akkor elmondod, és vállalod a következményeit!!

2014. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
ha másnapi kaja neki nem jó, akkor te edd meg a maradékot, ő meg főzzön magának amit akar. Legalább megtanul főzni. El van nagyon rontva a pasid.Nem kell ennyire körbe udvarolni. Neked is jár 1 kis pihenés.
2014. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
4-es Ne légy ennyire szigorú.
2014. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyenkor csak azt nem értem, miért is a csalás? Most itt sírtál nekünk csomót, hogy így-úgy nem szent a férjed, meg sok a dolgod, meg nem segít stb., de bármi van, nem ez a megoldás! Én elhiszem, hogy a férjed is hibás, hogy ez bekövetkezett, de miért nem más a sorrend? Ha ennyire nem jöttök ki a férjeddel, akkor el kellett volna költözni tőle kis időre, hátha észbe kap, de semmiképp nem megcsalni. Hogy most mit tegyél, nem tudom megmondani, ha engedi a lelkiismereted, akkor ne mondd el neki, mert ha elmondod, lehet, hogy vége lesz a házasságotoknak. Ahogy érzed.
2014. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Mondd el neki.
2014. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
pfff nagyon gáz... mindenképp mondd el neki, fordított esetben persze elvárnád h mondja el... ekkora csicskát pfff
2014. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Penteken azert mentem anyuhoz mert ugy ereztem vege, nem tudok tovabb igy elni es bar nagyon szeretem de nem birom tovabb Akkor este meg beszeltunk, azt mondta o nem tud mevaltozzni es ha en nem tudom igy elfogadni jobb ha anyunal maradok.

Ha o nem jott volna hetfon hozzam nem hiszem hogy en ezek utan meg probalkozztam volna a bekulessel.

Ez amit leirtam ugy ket eve megy, elotte napi 6 orat dolgoztam es szivesen csinaltam meg az otthoni "munkat" egyedul.

2014. aug. 28. 14:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!