Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalásnak számít-e ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e ez a szituáció?

Figyelt kérdés
Még csak fél éve vagyok házas a férjemmel (arab), és aza helyzet hogy azon kapom, őt amikor nem vagyok otthon ilyen arab chat oldalon ismerkedik lányokkal (félmeztelenül a cam-ban) és fel is veszi őket skypra, persze mindig ő kezdeményez és ott beszélgetnek meg a csaj(ok) képeket is küldenek neki...(meg ő is sztem) már egy hete megy ez..(de nem tudja h kémprogramot raktam a gépre és telójára szerencsére:D azért tudom ezeket...) Tanács tőletek? (és sajnos ez nekem nagyon rosszul esik mert szeretem őt) 26/L

2014. szept. 3. 10:55
1 2 3
 1/24 Kései Sirató ***** válasza:
90%

Mondd el neki, hogy ez neked rosszul esik. Ha arab, akkor nehezen fog megérteni, az araboknál többnejűség van.

Próbálj izgi programokat szervezni, hogy te hozd lázba és ne legyen igénye más csajokra! Ha nem változtat ezen a szokásán én faképnél hagynám.

2014. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

Lehet, hogy keresi a 2. feleséget :)


Azért elég érdekes házasság az, ahol az egyik fél mér 6 hónap után kémprogramokkal figyeli a másikat...

2014. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Meg nem kezdodott el a suli??
2014. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

11:04:

persze meg fogom neki mondani hamarosan...

tudom hogy az van de mostanában már nem nagyon divat ott kinr sem

,ahhoz elég sok pénze kell hogy legyen egy férfinak...

és az ő családjában is mindekinek csak 1 van!

ezt már az elején tisztáztuk.


11:06

ha igen, akkor az elsőt elveszíti!

tudom csak sajnos ad rá okot hogy ezt kell tegyem, mivel nem őszinte telejesen...

2014. szept. 3. 11:14
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Menjél órára, mert bünti lesz.
2014. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
bass*us h ide a suli, LOL
2014. szept. 3. 11:18
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Oke, megbeszeltetek hogy csak egy felesege lehet, de abban is megallapodtatok, hogy szeretot se tarthat?
2014. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen mindent megbeszéltünk igen, mondta is hogy csak én vagyok az egyetlen a számára....(hát ezek után asszem magyarázhatja majd a helyzetet....:@
2014. szept. 3. 11:27
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
26 évesek nem szokták azt használni, hogy LOL. Bebuktad a kamu kérdést. Meg nem írnak nevető smiley-t arra, hogy raknak kémprogramot a "telóra".
2014. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Mit vártál egy arabtól :)
2014. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!