Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok embernek a flört miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek a flört miért nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ha nem is megcsalásnak, akkor nevezzük válóoknak.

Itt szinte mindenki csak attól retteg, hogy mással fekszik le a párja. De szerintem a megcsaláson kívül sok olyan dolog van, ami nem megcsalás, de válóok, ilyen a flört is. A válóokot nem úgy értem, hogy elválni miatta, hanem a nem házasságban élőknél mondjuk elválnak útjaik, így értve válóok.

Szerintem aki tartós kapcsolatban él, ne flörtöljön. Ha akkora igénye van másoktól a bókokra, akkor ne éljen komoly kapcsolatban.

Férfiaknál az szokott lenni a kifogás, hogy vadászösztön meg kapuzárási pánik, nőknél meg az, hogy kell a külső megerősítés, meg ettől érzi magát nőnek.

Szerintem ezek mind csak kifogások, és jellemtelen emberre utalnak.

27/f


2014. jan. 8. 13:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom mert nem történik testi kontaktus, de ha a férjem flörtölne mással én bizony kiadnám az útját!
2014. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
50%

Azert mert tokeletes ember nincs. Akarmennyire szeretsz egy masik embert es most tokmindegy ferfi vagy vagy no, olyan nincs hogy ne tetsszen meg valaki. Ranezni se szabad masra? Ellenkezo nemu emberekkel baratkozni se? Szobaallni se?

Valahol kell legyen egy hatar amit meg kell szabni. Szerintem ez a hatar a testi kapcsolat.

2014. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Hát ez az, miért csak a testi kontaktus számít?

Sok mással is meg tud alázni szerintem, kelleti magát, dicsérget másokat flört jelleggel, stb.

Meg amúgy is, aki ilyeneket tesz, szerintem előbb-utóbb a testi dolgoktól sem idegenkedik.

2014. jan. 8. 13:09
 4/45 anonim ***** válasza:
62%
nálam annak számít
2014. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is igazad van, aki így flörtöl az előbb utóbb félre is lép!
2014. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy ne beszélgess ellenkező neművel, meg hogy ne nézz rá másra. Nem kell kiforgatni.

Kifejezetten a flörtről írtam.

Szerintem meg kivitelezhető, hogy ne tetszen meg más. Legalábbis nekem 8 évig sikerült eddig...

2014. jan. 8. 13:11
 7/45 Je Veux ***** válasza:
82%

Van különbség a flört és a kedvesség között.


Ha valaki bókolni kezd, akkor megköszönöm, kedves vagyok vele és nem küldöm el azzal a szöveggel, hogy "bocs, barátom van". És? Nem akart lefektetni, csak kedves volt.


Flörtöt sose kezdeményezek, de ha valaki viccelődik velem, netán bókol, akkor nem fordítok egyből hátat.


Ahogy a párom sem szokott kezdeményezni, de ha valaki kedves vele, flörtölni próbál, akkor nem fog bunkón viselkedni vele.


Ettől nem tartom magunkat jellemtelen embernek. Egyébként pedig igen, jól esik ha tetszem másoknak is. Nem keresem megszállottan a külső visszajelzéseket, de minden embernek jól esik ha dícsérik.


Ha pedig már itt tartunk.. Ellenkező neművel szóba állni nem szabad?!


Tehát igen, kedves szoktam lenni az emberekkel, akkor is ha valaki flörtölni próbálna velem. Aztán hogy ezt más annak veszi, hogy én flörtölök vagy sem..az már nem az én gondom.

2014. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
71%

A flört nem megcsalás!

És nagyon nem mindegy, hogy milyen flörtölésről beszélünk.

Ha valaki rendszeresen flörtölget és ha lenne megfelelő hely és idő, akkor esetleg benne is lenne valami másban is, akkor az más. Az negatív dolog.

De ha valaki éppen néhány szó erejéig vagy hülyéskedés szempontjából, ha éppen úgy adódik egy helyzet és jól esik neki, hogy bókolnak, azt semmiképpen nem nevezném válóoknak. Mert mondjuk nagyon sok nő vagy férfi egy házasságban, kapcsolatban bizony el van hanyagolva, bármennyire is mondja vagy próbálja megoldani ezt, de próbálkozik rendbe hozni a dolgokat, változtatni a kapcsolaton, szereti a másikat, nem akarja megcsalni vagy elhagyni, de azért jól esik az önérzetének vagy a hiúságának, vagy éppen megerősítést nyer ezáltal, hogy nem azért van elhanyagolva, mert tényleg ő a hibás, mert másoknak azért bizony tetszik. És én ebben semmi rosszat nem látok. És az ilyen embert nem jellemtelennek hívnám, hanem pusztán elhanyagoltnak. De ha nem gondolja komolyan a flörtölgetést, ha nem lép félre, próbálja megoldani a kapcsolati problémákat, akkor kinek árt, ha éppen flörtöl egyet. Mert szerintem senkinek. Max. felnyitja a párja szemét, hogy talán tényleg kellene valamit tennem a másikért, mielőtt lecsapják a kezemről...

2014. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ mi számít flörtnek. Te a bókot is beleírtad, de az miért az? Meg hogy igénye van másoktól a bókokra?

Ha engem megdicsér egy férfi, hogy csinos vagyok (és ezt nem mindenki valamilyen szexuális célzattal teszi) attól én még nem flörtöltem vele, és nem is azért tette, mert én vártam tőle, szóval ennek semmi köze a megcsaláshoz és a flörtöléshez.

Szerintem a flört az, amikor azért keresi valaki a másik társaságát, mert szeretne tőle valamit és ezért tesz is, ki is fejezi valahogy.

2014. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy már ennyi szórakozást se engedjünk meg egymásnak! Mi megbízunk egymásban, nem féltékenykedünk, és ha esetleg előfordul egy-egy flört, utána jó hangulatban megbeszéljük. És nem vesszük komolyan, ez csak móka! (ritkán előfordul ilyen, de azért nem ez a jellemző). A bizalom a lényeg.
2014. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!