Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így ebben a formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így ebben a formában megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

a férjem teljesen elhanyagol, 3 hónapja hozzám se ért, hiába próbáltam vele többszöri nekifutásra is megbeszélni, nem jelentett számára semmit. volt egy férfi aki nagyon sokat foglalkozott velem, sokat beszélgettünk, és tegnap lefeküdtem vele. számomra az a megcsalás, ha valakivel együtt vagyok úgy is, és úgy csalom meg. el fogom neki mondani, aztán ettől vagy észhez térül, vagy váljanak el útjaink.

30 év előtt állunk, gyerekünk nincs.


2014. jan. 9. 11:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az


Amíg nem szakítottatok, és beszéltétek meg esetleg a válást(tehát a lnyeg azon van, hogy nem kell kimondani a bíróságnak, attól már szakítottatok) addig megcsalás.

Ha a megbeszét szakítás után van, akkor már nem megcsalás

2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
98%
Persze, hogy megcsalas.. Nalam a csok is megcsalas!!
2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Természetesen.

Tipikus női duma, elhanyagolt vagyok, nem érzem magam nőnek. Beszélni kell róla, szakítani, nem félre izélni.

Még mielőtt valami feminista betalál, a férfiaknak is megvannak a maguk hülyeségei, de itt egy nőről van szó, ezért emeltem ki ezeket a kifogásokat.

2014. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Hát hogyne lenne megcsalás? Erre a kérdésre milyen választ vártál?


Ha gerince van az embernek akkor nem megcsal hanem vagy tesz a probléma megoldásáért, vagy szakít. Kész. Próbáltad, nem ment, nem megcsalni kellett volna gerinctelen módon a párod, hanem elhagyni és UTÁNA lépni tovább.

2014. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez minden formában megcsalás, ha tetszik ha nem. Ebben a helyzetben nem hogy nem voltál felnőtt, de még nő sem.


Ha a párod elhanyagol, nem ér hozzád, nem lehet vele beszélni, akkor mi a jó fenének vagy vele. El kell hagyni, nem félre..ni. Ez a döntés. Nem pedig hemperegni, aztán a bűnödet áthárítani, hogy az ő hibája.


Gondolom majd pökhendi módon odaveted neki, hogy na ez kellett hüly...gyerek? A te hibád.


Gondolkodj egy kicsit.

Amúgy az is előfordulhat ám, mert a férfiak is emberek, hogy olyan problémája van akár gyulladás, vagy más panasz, amiről nem mert beszélni. Gondolom tarthat még a kezelés ami alatt nem kellene veled együtt lennie. Ez lehet prosztata probléma. Pl én ilyennel találkoztam eddig.

Te meg nem vársz, hanem félrek..sz. Gratula.

2014. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó azért az sem normális, hogy a férj nem beszéli meg a feleségével az egészségügyi problémait.

Szerintemez egy házasságban elfogadhatatlan.


Amúgy teljesen egyetértek velet!


1#

2014. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
Megcsalásnak megcsalás. Más kérdés, hogy ki a lúdas benne. Viszont nem zártad le a kapcsolatotokat és így bújtál más ágyába. Illene kiszállni a nem működő kapcsolatból és utána máshol vigasztalódni.
2014. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%

Megcsalás. De nem ítéllek el, megértelek. Nagyon nehéz ellenállni, amikor valaki kedves, foglalkozik veled, a párod meg nem foglalkozik, és ráadásul még megbeszélni sem hajlandó.

Egyébként ez nem hülye női duma, a férfiak nagy része is azért csalja meg a párját, mert otthon hiányzik valami.

2014. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem mentetek külön, nem beszéltétek meg,hogy akkor külön utakon jártok addig megcsalás!
2014. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez megcsalás. Ha a tegnapi lefekvés előtt elmondtad volna a férjednek, hogy részedről be akarod fejezni a kapcsolatotokat és UTÁNA feküdtél volna le a másikkal, az nem lett volna megcsalás. De így bizony, hogy az.
2014. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!