Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zavarna benneteket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket, ha a férjetek egy prostituálttal vesztette volna el a szüzességét?

Figyelt kérdés

A férjemnek elég sokáig (20-as évei végéig) nem volt párkapcsolata - nem érezte úgy, hogy szüksége van rá, és nem is találkozott olyannal, akit szeretni tudott volna. Aztán elkezdett járni egy lánnyal, 2-3 év után vége lett, ez után találkozott velem. Összeházasodtunk. Mikor megkérdeztem, hogy volt-e mással az előző barátnője előtt, azt mondta, nem.

Jóval később elmesélte, hogy kb 25 éves korában egyszer felkerekedett, keresett egy prostit és vele volt először.

Totál ledöbbentem. Egyrészt, mert soha, de soha nem feltételeztem volna ilyet róla. Másrészt, mert azt mondta korábban, hogy azért nem volt korábban barátnője, mert egyéjszakás kalandot nem akart, komolyat meg nem talált. Mikor mondtam, hogy akkor ezek szerint mégiscsak volt mással is, azt mondta, ez nem számít, ő azt hitte, érzelmi kapcsolatra gondolok...

Eléggé kiakadtam, sírtam meg minden, ő meg teljesen félreértett, azzal védekezett, hogy az átlag embereknek a házasságig kismillió futó kapcsolatuk van, elvárnám, hogy mindről beszámoljon?? Nem értette, hogy nem az a bajom, hogy lefeküdt valakivel, hanem hogy kivel és milyen körülmények között... Sajna elég vizuális típus vagyok.


Egyáltalán nem vagyok féltékeny fajta, csak ez a tett nem volt összeegyeztethető a róla alkotott képemmel.


Eltartott egy pár napig, amíg feldolgoztam, és soha többé nem beszéltünk róla, de néha eszembe jut. Néha úgy érzem, túlreagáltam (mégiscsak pasiból van), máskor meg ugyanolyan megdöbbentőnek érzem, mint az első pillanatban (hisz ő nem ilyen, ő egy amolyan régivágású úriember).


Ti mit szóltatok volna? Túlreagáltam?


2014. szept. 8. 14:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Túlreagáltad. Mit várnál egy 25 éves pasitól, aki még nem volt nővel? Ügyes volt, megoldotta.
2014. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Hogy túlreagáltad-e, azt nem tudom, csak azt, hogy én mit léptem volna. Szerintem én irtó ideges lettem volna, főleg úgy, hogy akkor derül ki, amikor már házasok vagyunk. Persze megértem, hogy pasi meg minden, de azért a szüzesség elvesztése fontos dolog és felmerülne bennem, hogy mit titkol még előlem?
2014. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Igen, túlreagáltad. Én pl. sosem kérdeztem meg a férjemet, hogy kivel és hogyan veszítette el a szüzességét, ahogy én sem számoltam be róla. Nem is gondolom, hogy számadással tartoznánk erről egymásnak.
2014. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Az én férjem is azzal vesztette el.

Azt mondta, utána már megbánta, mert mocskosnak érezte magát.

A múltat megváltoztatni sajnos nem lehet, szerintem lépj túl rajta.

Engem is idegeített kicsit, de szerintem hülyeség ezen agyalni. Amúgy az enyém 27 volt.

2014. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Még nem voltunk házasok, az esküvő előtt pár héttel történt ez a "coming-out".

Lehet, hogy nem sikerült jól leírnom a problémámat.

A megdöbbenésem elsődleges oka az volt, hogy abszolút elképzelhetetlennek éreztem, hogy ő ilyet tegyen.


A hasonlat kedvéért: Kb ugyanazt éreztem, mintha egy konszolidált, családbarát, szelíd emberről derült volna ki, hogy anno elítélték fegyveres rablásért. Évtizedekkel ezelőtt, az igaz, és azóta megkomolyodott, de akkor is...

2014. szept. 8. 14:55
 6/24 A kérdező kommentje:
És nem én faggattam, magától mondta el.
2014. szept. 8. 14:56
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavarna.
2014. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Elég rossz hasonlatot találtál. Ideje megtanulnod, a férfiak másként működnek, mint a nők. A férfinak a szexhez nem kell érzelmi kötődés. Csupán a saját döntése, él-e az alkalommal, vagy sem. Semivel sem lett kevesebb a férjed, hogy az első aktusa kivel jött össze.
2014. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tudom. Senki másnál, akit ismerek, nem is akadtam volna fenn ilyesmin. Csak nála.



Annak ellenére, hogy ma már tényleg nem zavar.

2014. szept. 8. 15:02
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavarna , mindez mar történelem ! Mindez a múltjához , én pedig a jelenéhez jövője hét tartozom . Meglepődtem volna de ennyi . Nálunk például én nő létemre több férfivel voltam , mint ő nővel . Tudja , és nem téma közöttünk . Ez a szüzesség egyébként csak a nők számára bír nagy jelentőséggel .Bár egyre inkább jelentőségét veszti . A te párod prostival volt először együtt , na bumm .. régen az apák is prostihoz vitték el a fiukat , hogy férfi válljon belőle . Ne agonizálj ezen a témán kérdező .
2014. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!