Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zavarna benneteket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket, ha a férjetek egy prostituálttal vesztette volna el a szüzességét?

Figyelt kérdés

A férjemnek elég sokáig (20-as évei végéig) nem volt párkapcsolata - nem érezte úgy, hogy szüksége van rá, és nem is találkozott olyannal, akit szeretni tudott volna. Aztán elkezdett járni egy lánnyal, 2-3 év után vége lett, ez után találkozott velem. Összeházasodtunk. Mikor megkérdeztem, hogy volt-e mással az előző barátnője előtt, azt mondta, nem.

Jóval később elmesélte, hogy kb 25 éves korában egyszer felkerekedett, keresett egy prostit és vele volt először.

Totál ledöbbentem. Egyrészt, mert soha, de soha nem feltételeztem volna ilyet róla. Másrészt, mert azt mondta korábban, hogy azért nem volt korábban barátnője, mert egyéjszakás kalandot nem akart, komolyat meg nem talált. Mikor mondtam, hogy akkor ezek szerint mégiscsak volt mással is, azt mondta, ez nem számít, ő azt hitte, érzelmi kapcsolatra gondolok...

Eléggé kiakadtam, sírtam meg minden, ő meg teljesen félreértett, azzal védekezett, hogy az átlag embereknek a házasságig kismillió futó kapcsolatuk van, elvárnám, hogy mindről beszámoljon?? Nem értette, hogy nem az a bajom, hogy lefeküdt valakivel, hanem hogy kivel és milyen körülmények között... Sajna elég vizuális típus vagyok.


Egyáltalán nem vagyok féltékeny fajta, csak ez a tett nem volt összeegyeztethető a róla alkotott képemmel.


Eltartott egy pár napig, amíg feldolgoztam, és soha többé nem beszéltünk róla, de néha eszembe jut. Néha úgy érzem, túlreagáltam (mégiscsak pasiból van), máskor meg ugyanolyan megdöbbentőnek érzem, mint az első pillanatban (hisz ő nem ilyen, ő egy amolyan régivágású úriember).


Ti mit szóltatok volna? Túlreagáltam?


2014. szept. 8. 14:44
1 2 3
 11/24 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"És nem én faggattam, magától mondta el. - Mikor megkérdeztem, hogy volt-e mással az előző barátnője előtt"


???


Lépj már túl rajta, nem megerőszakolta, csak együtt volt vele. Nem főben járó bűn.

2014. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
Ertem en hogy nem tartozik a felesegre a ferje elozo kapcsolatai de gondolom hogy pl. egy prosti nem gumiban nyomja az oralis szexet ritka kiveteltol eltekintve. Ha meg az elozo kapcsolatokbol szerezz evekig lappango ajandekot akkor meg jarhatja a bor es nemibeteggondozot tehat valami koze megis van hozza nem?
2014. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

" Ha meg az elozo kapcsolatokbol szerezz evekig lappango ajandekot"


Ez ellen egyedül az ad biztos védelmet, ha úgy házasodik valaki, hogy semmiféle szexuális kapcsolata nem volt előtte. Vagy ha kér a párjától egy orvosi igazolást, hogy nincs semmiféle "lappangó ajándéka". De ez ugye azért nem életszerű.

2014. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%
Eppen ezert szeretne normalis ember megbizonyosodni arrol hogy az aktualis pasi kivel volt kapcsolatban. Ha valami sulyos bajod van nem az fog erdekelni hogy pl. szegeny hat nem akarta elmondani a multja egy reszletet.
2014. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk nem ez a helyzet, nem tudhatom, mit éreznék, de szerintem elég vad, amikor valaki a párja fiatalságának a szexuális dolgai miatt van kiakadva (már amíg nem nagyon extrémek). Akkor még nem is ismert minket a szerencsétlen, szabad, felnőtt emberként tehet ilyen döntéseket.

Viszont... a másik sem tehet róla, ha az ő világába ez nem fér s zavarja. Úgyhogy inkább nem alkotok véleményt egyik oldalról sem...

Én még nőtől sem venném fel az ilyesmit, csak én magam nem csinálnék ilyet, mert nekem sokkal több kell a szexhez, mint egy átlagos nőnek. De tudom, hogy nem mindenki ilyen s ezzel nincs is bajom. A páromnak nyilván csak én legyek, másnál viszont a sok partnert sem tartom problémának, kinek mi a jó.

2014. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
Bennem is egy világ dőlne össze. Nem a szüzesség számít, nő létemre én nem tulajdonítok olyan nagy jelentőséget neki (én 19 évesen estem túl rajta az akkori barátommal, és nem volt rózsaszín köd), hanem a prosti miatt. Abszolút átverve érezném magam, gondolom te is úgy gondoltad, a párod igényei ennél jóval magasabbak. Megkérdőjelezném, nem választottam-e a saját színvonalam alatt. Lehet, hogy idővel meg lehet bocsátani az ilyen fiatalkori hibákat, de ez tényleg hatalmas trauma az arra érzékeny személyeknek. Engem nem érdekel, ha előttem 100 nője volt, komolyan! Az egyéjszakás kalandokat sem ítélem el, rég volt, elmúlt. De az, hogy valaki egy prostival feküdjön össze, nagyon illúzióromboló. Lehet ő nem érzi "mocskosnak" magát, de én valószínűleg annak érezném magam, miután hozzám nyúlt. A férjed számára gondolom ez nem jelentett túl sokat, de jobb lett volna, ha inkább sosem derül ki..
2014. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%

Igen, tőlreagálod. és ezt nőként mondom. Az én férjem végigpróbálta a nőket a városban meg a környező falvakban is, kiélte magát, lenyugodott, neki ez kellett. Most meg egy hőséges jő férj és jó apa. Ez számít. Nem az, hogy 10 évvel ezelőtt csapta a szelet minden lánynak a diszkóban. érted, ugye mit akarok ezzel mondani?

Ha a férjed 25 évesen még szűz volt, valószínűleg elég szerencsétlennek és elkeseredettnek érezte magát, hogy végre így oldotta meg azt, ami számára problémát jelentett. Én sem értek ezzel egyet, de nem ítélem el, mert nem tudhatjuk, hogy mi zajlott akkor a férjed lelkében. A lényeg, hogy ez a múlt. Egyszeri alkalom volt, nem arról van szó, hogy folyamatosan prostihoz járna.

2014. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Semmi közöm sincs hozzá, addig, amíg rám nem akar ragasztani valami nemi mocskot, amit összeszedett. Ha nem szedett össze, akkor mi közöm van hozzá, hogy miként és kivel vesztette el a szüzességét? Az ő dolga.


Túlreagálod. Faragtál egy szuper képet A Pasidról, és most meg vagy kattanva, hogy a kép nem túl tökéletes. Na és? Persze, hogy nem tökéletes - emberek vagyunk, nem istenek.

2014. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%

"keresett egy prostit és vele volt először"


A mai világban rengeteg nő simán túltesz egy hivatásoson.

Szerinted mi a különbség a között, hogy valaki pénzért avagy egy vacsoráért dől hanyatt?!

2014. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen ember nem lenne a férjem. (sem olyan aki qurvával veszíti el a szüzességét, sem olyan aki hazudik nekem)
2014. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!