Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zavarna benneteket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket, ha a férjetek egy prostituálttal vesztette volna el a szüzességét?

Figyelt kérdés

A férjemnek elég sokáig (20-as évei végéig) nem volt párkapcsolata - nem érezte úgy, hogy szüksége van rá, és nem is találkozott olyannal, akit szeretni tudott volna. Aztán elkezdett járni egy lánnyal, 2-3 év után vége lett, ez után találkozott velem. Összeházasodtunk. Mikor megkérdeztem, hogy volt-e mással az előző barátnője előtt, azt mondta, nem.

Jóval később elmesélte, hogy kb 25 éves korában egyszer felkerekedett, keresett egy prostit és vele volt először.

Totál ledöbbentem. Egyrészt, mert soha, de soha nem feltételeztem volna ilyet róla. Másrészt, mert azt mondta korábban, hogy azért nem volt korábban barátnője, mert egyéjszakás kalandot nem akart, komolyat meg nem talált. Mikor mondtam, hogy akkor ezek szerint mégiscsak volt mással is, azt mondta, ez nem számít, ő azt hitte, érzelmi kapcsolatra gondolok...

Eléggé kiakadtam, sírtam meg minden, ő meg teljesen félreértett, azzal védekezett, hogy az átlag embereknek a házasságig kismillió futó kapcsolatuk van, elvárnám, hogy mindről beszámoljon?? Nem értette, hogy nem az a bajom, hogy lefeküdt valakivel, hanem hogy kivel és milyen körülmények között... Sajna elég vizuális típus vagyok.


Egyáltalán nem vagyok féltékeny fajta, csak ez a tett nem volt összeegyeztethető a róla alkotott képemmel.


Eltartott egy pár napig, amíg feldolgoztam, és soha többé nem beszéltünk róla, de néha eszembe jut. Néha úgy érzem, túlreagáltam (mégiscsak pasiból van), máskor meg ugyanolyan megdöbbentőnek érzem, mint az első pillanatban (hisz ő nem ilyen, ő egy amolyan régivágású úriember).


Ti mit szóltatok volna? Túlreagáltam?


2014. szept. 8. 14:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%

"ngem nem érdekel, ha előttem 100 nője volt, komolyan! Az egyéjszakás kalandokat sem ítélem el, rég volt, elmúlt. De az, hogy valaki egy prostival feküdjön össze, nagyon illúzióromboló."


Ugyan már! Mekkora kamuválaszok már az ehhez hasonlóak!


És honnan tudod, hogy az épp dizsiből összeszedett egyéjszakás, vagy a másik 100 nő hány f*rkat szopott le előtte gumi nélkül?!


Na nyugodtan menjen mindenki el teszteket csinálni.Komolyan.

2014. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem zavarna.

Túl reagáltad.

2014. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon túlreagáltad. És valószínűleg a reakcióddal azt is elérted, hogy a férjed ezek után egy csomó mindent nem fog elmondani neked, mert látta, hogy hogyan reagáltál egy alapvetően semmisségre.
2014. szept. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megneznem a tisztelt holgyeket, hogy ok milyenek lennenek, ha 25-27 evesen meg nem szexeltek volna senkivel!
2015. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!