Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre nehezebben viselem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebben viselem, hogy a sógorom nálunk lakik. Hogyan vészeljem át a következő hónapokat?

Figyelt kérdés

Sógorom válófélben van, megbeszéltük a férjemmel, hogy 6 hónapra befogadjuk, hogy összeszedje magát. Ennek 2 hónapja, és nagyon nehezen viselem :-( Van 2 gyerekünk, ovisok, fontos hogy időben lefeküdjenek a másnapi kelés miatt. A sógorom nem tartja tiszteletben az esti rituálét, pedig előre megbeszéltük vele, hogy ez nagyon fontos, ez alatt az 1 óra alatt legyen tekintettel ránk. Nem megy neki, ezért sokszor 10kor is ébren vannak a gyerekek.


A férjem szerint legyek vele türelmes, de nekem nem megy. Reggel persze ő még alszik, amikor mi vesződünk az álmas gyerekek öltöztetésével, indulással.


2014. szept. 9. 10:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek, legyen retorzió. Nehogy már ti négyen igyátok még négy hónapig a levét annak, hogy a sógi elemi szinten is képtelen alkalmazkodni. Kapjon ultimátumot, még három "szabályszegés", és másnap az ajtó előtt találja a cuccát. Aztán tartsátok is ehhez magatokat.
2014. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%

"Ilyenkor játszik számítógépes játékokkal hangosan, skypol szintén hangosan, rendel vacsorát amit persze a gyerekekkel is tudat és akkor ők is ennének belőle, ha szólok hogy vége a játéknak mondja hogy de még csak most kezdtél, miért vagyok ilyen szigorú, szegény gyerekek."


Na nem, ez bunkóság, így nem viselkedhet. Közöljétek vele, hogy ha nem változtat ezen, akkor keressen másik megoldást.

2014. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már vele többször, szerinte én vagyok rugalmatlan. A férjem nem akar vele veszekedni.

Utoljára azt mondta, hogy mit pampogok, fél évről volt szó, majd utána reklamálhatok.


Tényleg nem tudom, mit csináljak vele :-(

2014. szept. 9. 13:09
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek el szintén nem tekintettel lenni rá.
2014. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Reggel a gyerekeket hangos ricsajjal be ereszteni a szobájába, ugráljanak rajta, stb ...

Ha reklamál, csak annyit mondasz, bocsi, ők így szokták:)

2014. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tényleg kapcsold le a netet este, amikor a kicsik elmennek aludni.
2014. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!