Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Duci férjes asszonyok! Linkeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci férjes asszonyok! Linkelnétek képet a menyasszonyi ruhátokról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
2014. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem fekete alkalmi ruhám volt. Fiatal se vagyok, gyerekem is van, nem ereztem volna magam jol fehérben.
2014. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
na de rögtön feketét?
2014. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
nekem sem fehér volt a ruhám, de azért a fekete kicsit meredek :D
2014. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

a szépséggel nem jár csinossággal is :-D

egy duci nö is lehet csinos, szép, dekorativ, értelmes stb. stb.

2014. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Alapból szeretem a feketét es szines kiegészítők voltak hozza. Mellesleg a duci is lehet szep es csinos. Nyilvan nem annak, aki a modell alkatot kedveli.
2014. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Duci nőknek is lehet találni nagyon csinos menyasszonyi ruhákat. Egy biztos, a vállpánt nélküli egyáltalán nem áll jól nekik. És az olyannyira erőltetett sellő fazon sem.
2014. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Az a baj szerintem azokkal a ducirucikkal, hogy egyikben sem tűnsz majd szépnek, csupán nem leszel igénytelen. De ehhez csak a jó méretet kell megtalálni, és azt, hogy ne nagyon lógjon ki belőle semmid (pl. a felkarjaid, hónaljhájad, bokáid, nagyon a nyakad se hangsúlyozza)
2014. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

A ruháról külön kép nincs, mármint van, csak nagyon nem fog látszani belőle semmi, ezért küldöm a fotókat így.


A menyecske ruhám kb. 95%-ban így nézett ki, persze rajtam máshogy állt :D


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem valami hasonló volt, a csipkés karrész nem volt ilyen hosszú, kb. 10 centivel rövidebb, és rajtam nagyobb abroncs volt.

Nekem a felsőtestem nem olyan telt, inkább fenék és lábban vagyok erős, azt épp takarta a szoknyarész, szóval magamhoz képest tök karcsúnak tűntem. :)

2014. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!