Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy megromlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megromlik a kapcsolatunk az esküvő után. Vagy én vagyok "hibbant"?

Figyelt kérdés

Párommal Májusra tervezzük az esküvőt. Ő egyszer már volt nős (4 évig) a munkája miatt sokat veszekedett vele a párja.

Mi lesz, ha most is ez történik? Ő ragaszkodik a házassághoz hiszen szerinte így szép egy család.

Már beszéltem neki a félelmeimről, de szerinte, badarság.

Nem akarom elveszíteni őt! Tudnátok tanácsot adni?


Köszönöm!


2014. szept. 10. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, te is veszekszel vele a munkája miatt? Vagy mire alapozod a félelmeidet?

Ha csak ő ragaszkodik a házassághoz, de te nem szeretnéd, akkor ne menj hozzá. A kényszerítésnek semmi értelme.

2014. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem veszekedtek a munkája miatt, miert veszekednetek az eskuvo utan? Ha viszont mar most nem értitek meg egymást akkor ne is kezdjetek bele.
2014. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mert? Mi a munkája? Mit dolgozik? Munkaalkoholista? Vagy csak olyan az időbeosztása, hogy keveset van otthon?
2014. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy milyen házasságotok lesz szerintem csak rajtad és rajta múlik, ha te toleránsabb vagy és el tudod fogadni a munkáját, vagy azt, hogy sokat dolgozik akkor emiatt biztosan nem fog megromlani a házasságotok.

Ha megpróbáljátok az együtt töltött időt veszekedés helyett valami kellemesre, jóra fordítani és folyamatos a párbeszéd közöttetek, akkor szerintem nincs mitől félned. Esetleg magadban nem bízol, hogy tolerálni tudnád a párod munkáját és azért van benned félelem?

2014. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ, hogy kudarcba fullad-e a házasságotok, hogy a volt feleség veszekedett vele a munkája miatt, hanem hogy te veszekedsz vagy veszekedni fogsz-e miatta. Most mi a helyzet? Ezzel együtt tudsz élni? Ez már azért most is látható. Mi az a munka, ami miatt sokat veszekedett a volt feleség? Most is ugyanazt csinálja? Mit jelent ez, mennyit dolgozik naponta?
2014. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mezőgazdaság. Hajnaltól sokszor késő estig dolgozik, majd csak télen kap szabit. Most még nem zavar, mert minden "rózsaszín köd" és nincs gyerek, de ki tudja mi lesz később.
2014. szept. 10. 12:33
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
mi lenne semmi ugyan úgy fog dolgozni járni mint eddig, ha félelmeid vannak magaddal szemben ezen nem tudunk segíteni!
2014. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Egyáltalán nem vagy hibbant, csak - joggal - bizalmatlan.


Valószínűleg veled is ugynaazt fogja csinálni, mint az előző nejjel. Lehet, hogy neki úgy szép a család, hogy belőle csak a kondenzcsík látszik, te pedig nem leszel más, csak szülőgép és htb., és ha ez neked is klappol, akkor semmi gond. Akkor van baj, ha neked más az elvárásod.


Én a helyedben megkeresném az exet és elbeszélgetnék vele egy jó KV mellett. Biztos, ami biztos.

2014. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A csaj azóta utál engem amióta tudja, hogy a párommal vagyok. Még mindig szereti őt.

Így esélytelen lenne a beszélgetés.

2014. szept. 10. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:
És mennyi idő után házasodtok? Csak mert még rózsaszín köd van nálad. Amúgy ilyenkor az lett volna a szerencsésebb, ha megvárjátok amíg az az igazi rózsaszín köd elmúlik, nem szerencsés ilyen átszellemült lelkületben házasodni. Meg kell(ene) várni az igazi komoly érzelmeket, nem a bizsergetős időszakban.
2014. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!