Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy megromlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megromlik a kapcsolatunk az esküvő után. Vagy én vagyok "hibbant"?

Figyelt kérdés

Párommal Májusra tervezzük az esküvőt. Ő egyszer már volt nős (4 évig) a munkája miatt sokat veszekedett vele a párja.

Mi lesz, ha most is ez történik? Ő ragaszkodik a házassághoz hiszen szerinte így szép egy család.

Már beszéltem neki a félelmeimről, de szerinte, badarság.

Nem akarom elveszíteni őt! Tudnátok tanácsot adni?


Köszönöm!


2014. szept. 10. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Ezt neked kell tudnod. Én nem tudnám elfogadni, hogy a közös gyerekeink szinte nem is ismerik az apjukat, hogy minden rám marad x gyerek és munka mellett.


Neked kell eldöntened.

2014. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Az országban több százezer férfi dolgozik kora reggeltől késő estig ,hogy el tartsa a családját , mi olyan borzasztó ezen,? ezért hü..e aki ezért aggódik!!!
2014. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#10/10. Szerinted így hogy lehet kikapcsolódni stb?
2014. szept. 10. 16:08
 14/16 anonim ***** válasza:

A kapcsolat kettőtök közt van, tehát rajtatok múlik mit hoztok ki belőle. Ha továbbra is törődtök egymással, semmi gond nem lesz házaspárként sem. Ha viszont elkényelmesedtek, nem foglalkoztok egymással eleget, elhidegülés is lehet a vége.


Ha te nem vagy biztos a házasságban, azt meg kell beszélni vele.


Én azt mondom, hogy ha eddig minden rendben volt, akkor nem a házasság intézménye fogja elrontani a dolgokat. Csak rajtatok múlik, milyen lesz a kapcsolatotok. A kevés együtt töltött idő is több mint a semmi, és ki lehet használni.

2014. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A sok távollét az biztos hogy a legjobb kapcsolatot is kikezdheti, hiszen nincs annyi intimitás és közös élmény benne, mint amennyi kéne. De ehhez nem kell házasság, tehát ha nem működik emiatt akkor teljesen mindegy hogy házasok vagytok vagy csak párkapcsolatban éltek. Amúgy mindez kizárólag kettőtökön múlik. Hogy ő a sok hajtás után képes lesz-e évek múlva is foglalkozni veled intenzíven amikor együtt vagytok, hogy kárpótolni tud-e rövid idő alatt egy hosszú szünetet. Rajtad meg az múlik, hogy el tudod-e foglalni magad valamivel azokon a napokon, estéken, amikor nincs veled, úgy, hogy megőrizd a szerelmet és a hűséget. Sikerülhet ha mindketten dolgoztok érte minden egyes nap.
2014. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mi a fene ***** válasza:
Tisztázni kell előre mit miért.Hiába dolgozna fix.napi 8 órát, ha nem tudna a családról gondoskodni.Sajna ez van a magyar valóságban, hogy a megélhetésért sokat kell dolgozni. Az én férjem 38 évig 3 műszakban dolgozott, kert, szőlő, gyerekek, még az anyukájának is segítettünk, de jó volt mert fiatalok voltunk, és jól keresett. Mindent meg tudtunk venni a gyerekeinknek.Nem autót házat, de tanulhattak hitel nélkül.Télen többet voltunk együtt, és nyáron néhány nap közös nyaralás is volt. ezt mérlegeld, ha szereted, de ha alapvetően mások az elképzelések,akkor még most lépj el ! Hány évesek vagytok ?
2014. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!