Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a nok akiket nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nok akiket nem vesz felesegul a parjuk es vagynak a hazassagra nem erzik rosszul magukat?

Figyelt kérdés
Most nyilvan nem olyan nok velemenye erdekel akiknek a hazassag nem fontos. Hanem hogyha valakinek fontos a hazassag de nem veszik felesegul. Ne irjatok hogy a papir semmit nem er mert igenis ha fontos vagyok szamara elvesz. Kulonben honnan tudja egy no hogy nemcsak evekig hiteget utana pedig elhagy es megnosul?
2014. szept. 12. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez egy olyan helyzet, hogy aki egy kicsit is értelmes, azt nem lehet hitegetni. Ezt a hitegetést általában azok szokták felhozni, akik maguk emlegetik napi5x a barátjuknak, hogy majd amikor házasok lesznek, a másik meg maximum bólogat rá.


Nem úgy szokott zajlani, hogy a férfi orrba-szájba hitegeti, hanem éppen hogy inkább kerüli a témát, ha nem akar házasodni, és ha a lány felhozza, mellébeszél.


Szóval ezek a nők inkább önmagukat hitegetik elsősorban, és nem fordítva sajnos. Csak így adják elő az áldozat szerepét.


Az, hogy egy kapcsolatban őszinte-e valaki csak emberismeret kérdése, hogy felismerjük! Aki nem naiv, azt nem lehet átverni.

2014. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Házasságban is előfordul, hogy elhagy és újranősül.
2014. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Egyik barátnőméknél ez a szitu. Együtt vannak már 8 éve, Detti házasodna, Marcell nem. Szeretik amúgy egymást, de ez elég nagy gond. Igaz, Detti tudta, mert Marcell mindig mondta, hogy imádja, babát s szeretne tőle, de ő abszolút nem házasságpárti.

Na, most már ott tart a dolog, hogy Detti kijelentette, hogy amíg nincs esküvő, nem lesz baba sem. Ez viszont szerintem nagyon gáz, zsarolás a köbön.


De általában ezek a pasik tényleg kitartanak amellett, hogy nem lesz házasság - vagy nagyon durván be kell zsarolnia mondjuk az új nőnek, hogy elvegyék.

2014. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem legtöbb férfielveszi a nőt ha annak fontos. Lehet nem nagy esküvőn két tanúson de ha csak tényleg az esküvő fontos akkor azt meglépi.
2014. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy férfira rá van erőltetve a nősülés, annak nem lesz jó vége.

Nekem 3 éve kérte meg a férjem a kezem. Soha nem kértem, vagy céloztam rá. Aztán tavaly nyáron volt egy ballagás, és ott az egyik rokon megkérdezte, hogy mikor lesz már esküvő. Párom azt válaszolta, hogy ő nem tudja, merthogy én még nem szóltam neki, hogy mikor kell jönni a hivatalba, vagyis nem szervezem....aztán itthon kérdeztem, hogy ez mi volt?! Azt mondta, hogy ő el akar venni feleségül, de az intézésből csak annyi rész akar kivenni, amennyit nagyon muszáj.

Május 17-én volt az esküvőnk. Fantasztikus volt, de nem szerveznék meg még egyet! :)


A házasságnak akkor van értelme ha mindkét fél egyformán akarja. Illetve némi anyagi segítség sem jön rosszul. Egy 80 fős igazi paraszt lagzi (székszoknyák, köszönőajándék és egyéb trendek nélkül), egy nyugdíjasházban, családi főzősökkel, ingyen videóssal kb. 600.000 Forint.

Barátnőméknél pl. nem lesz esküvő, de ők ezt mikor összeköltöztek tisztázták is. Most jön a baby, és nagyon boldogok papír nélkül már 5 éve.

2014. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

De sok esetben a csaj magát hitegeti. Jó, most ezt mondja, de úgyis fog változni a vmnye. Akár évekig is, ha elő-előjön a téma, a pasi továbbra is kijelenti, hogy nem, a csajszi tovább vár (á, úgyis beadja a derekát), aztán meg jön a kopp, hogy a srác TÉNYLEG nem fogja őt elvenni.

A leányzó vérig van sértve, holott a pasas kezdettől fogva megmondta, csak a lányka áltatta magát.


Amúgy személyes: nekem sem számít a papír, ha szeret anélkül is szeret, ha pedig nem, házasságban is csal, pl. Persze, szeretnék esküvőt (a párom is), de ha azt mondaná, hogy ő nem, hát istenkém, akkor nem.

2014. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
En is ismerek olyan ferfiakat akik az exet nem vettek el, az uj not meg par honap max. 1 ev utan.
2014. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Jaj alig vártam ezt a választ ez mindig belöki valaki hasonló kérdéseknél, mintha érdem lenne a házasság amit már ő kiérdemelt :)
2014. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
De, rosszul érzik magukat, emiatt van erről a témáról annyira sok kérdés a gyk-n.
2014. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Ha egy nő házasságot akar, azt az összeköltözés előtt kellene tisztázni, megszabva a határidőt. Ha a férfi nem akar nősülni vagy nem tartja be a megállapodást, akkor vagy szakítani vagy beérni a szerető szereppel.
2014. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!